Vigand Guard Control, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Vigand Guard Control je prírodná náplasť, ktorá upokojuje zápal prostaty a navracia žľaze jej normálnu veľkosť.

ProduktVigand Guard Control
Prezentačný formulárNáplasti
Skutočné recenzie4,95 z 5 hviezdičiek
Naozaj to funguje?
Áno, ale objednajte si ho iba na oficiálnej stránke.
ZloženiePrírodné aktívne zložky

Zlepší sa aj úroveň libida, chuť do jedla a romantická výkonnosť. Organický liek na prostatitídu a BPH je dostupný na oficiálnej webovej stránke.

Prostatická žľaza je mužský reprodukčný orgán gaštanového tvaru, ktorý sa nachádza pod močovým mechúrom a obklopuje hornú časť močovej trubice, ktorá umožňuje prietok spermy a moču. Je to konglomerát sekrečných kanálikov, ktoré vylučujú tekutinu do močovej trubice a ejakulačných kanálikov. Prostata produkuje hustú bielu tekutinu, ktorá sa zmiešava so spermiami zo semenníkov a vytvára semeno, ktoré tvorí 15 až 30 percent mužského semena. Žľaza tiež produkuje proteín nazývaný  prostatický špecifický antigén  (PSA), ktorý premieňa spermu na tekutinu. Hoci sa prostata počas puberty, zvyčajne medzi 10. a 14. rokom, vyvinie na malú žľazu veľkosti vlašského orecha, s pribúdajúcim vekom bude naďalej pomaly rásť. Zväčšená prostata po 50. roku života však môže viesť k problémom s močovými cestami, často v dôsledku zápalu alebo zhubného nádoru.

Rakovina prostaty: čo to je?

Rakovina prostaty je ochorenie, ku ktorému dochádza, keď zmeny v bunkách prostaty spôsobujú ich nekontrolovaný alebo abnormálny rast. Abnormálne alebo rakovinové bunky sa potom môžu nepretržite množiť a dokonca sa šíriť mimo prostaty do blízkych alebo vzdialených oblastí tela. Rakovina prostaty je zriedkavá u ľudí nad 50 rokov, ale je bežná u starších mužov a je druhou hlavnou príčinou všetkých úmrtí na rakovinu u amerických mužov. Choroba sa vyvíja pomaly a často nespôsobuje žiadne príznaky, kým nedosiahne pokročilé štádium. Preto sa väčšina mužov s rakovinou nikdy nedozvie a jednoducho zomrú z iných príčin. Napriek tomu, keď rakovina prostaty začne rýchlo rásť a šíriť sa, môže byť veľmi smrteľná a vyžaduje si rýchlu liečbu.

Príčiny rakoviny prostaty

Rakovina prostaty sa vyskytuje najmä u starších mužov, pričom viac ako 80 percent prípadov sa vyskytuje u mužov nad 65 rokov a menej ako 1 percento u mužov do 50 rokov. Muži, ktorí jedia veľa stravy s vysokým obsahom tukov, ako je červené mäso, sú vystavení väčšiemu riziku vzniku ochorenia. Štúdie ukázali, že toto ochorenie je bežnejšie u mužov, ktorí pravidelne jedia mäso a mliečne výrobky, ako u ľudí, ktorí jedia zeleninu, ryžu a sójové produkty. Tuky zvyšujú množstvo testosterónu v tele, čo následne urýchľuje rast a šírenie rakoviny prostaty. Muži z rodín s anamnézou rakoviny sú vystavení zvýšenému riziku, rovnako ako zvárači, pracovníci gumárenského priemyslu, výrobcovia batérií a muži často vystavení kadmiu. Nedostatok pravidelného cvičenia môže tiež zvýšiť riziko rakoviny.

Vigand Guard Control, čo to je?

Vigand Guard Control je prírodná náplasť, ktorá pomáha vyčistiť prostatu od zápalu a obnoviť jej normálnu veľkosť. Biologický liek na BPH a prostatitídu sa odporúča mužom vo veku 30 až 70 rokov. Uľahčuje močenie a zvyšuje prietok krvi do urogenitálneho systému. Muži tak môžu tráviť viac času medzi obliečkami so svojimi partnerkami. Oficiálna stránka výrobcu ponúka vynikajúce cenové zľavy, dostupné zo všetkých európskych krajín. S týmto produktom cestovalo už viac ako 3 000 000 mužov. Odborníci na urológiu a andrológiu ako Dr Ana Markić (Chorvátsko), Dr. Edson Arantes (Brazília) a Dr. Jung Lee (Japonsko) chvália jeho účinky. Veria, že Vigand Drand Control je život meniace riešenie na zlepšenie funkcie prostaty a sexuálnej pohody.

Neexistujú žiadne sťažnosti týkajúce sa výkonu Vigand Guard Control . Organické náplasti sa aplikujú lokálne a bezpečne na kožu v blízkosti postihnutej oblasti. Rýchlo uvoľňujú svoje účinky a majú preukázanú účinnosť 95%. Tento liek je skvelý nielen pre mužov, ale aj pre šťastie celej rodiny. Udržuje mužov mužných a silných a umožňuje im oddávať sa dlhé hodiny intímnej vášne. Vigand Guard Control je riešenie, ktoré vám umožní naplno využiť váš mužský potenciál.

Výhody a výhody náplastí na prostatu

Niektorí z odborníkov, ktorí veria, že Vigand Guard Control prináša viac výhod a výhod ako bežné liečivé tabletky. Organické náplasti rýchlo normalizujú prietok krvi do reprodukčných orgánov a umožňujú mužom dosiahnuť tie najlepšie výsledky v intimite.

Výhody a výhody Vigand Guard Control pre telo z neho robia produkt číslo 1 pre zdravie mužov v Taliansku. Ľahko sa používajú a udržiavajú správnu funkciu močenia. Organické zloženie ich robí bezpečnými a vhodnými pre ľudí všetkých vekových kategórií.

VÝHODY:

 • Úplne prírodné zloženie, ktoré pôsobí tak, že odstraňuje zápal prostaty a znižuje zväčšenie veľkosti žľazy;
 • Organické náplasti sú 95 % účinné pri zlepšovaní funkcie prostaty a reprodukčnej pohody;
 • Viac ako 3 000 000 mužov v Taliansku ho užilo bez toho, aby sa sťažovali na vedľajšie účinky;
 • Je to produkt číslo 1 v oblasti zdravia mužov v Taliansku;
 • Oficiálna webová stránka ponúka vynikajúce cenové zľavy;

mínusy:

 • Mali by ste sa snažiť o zdravý sexuálny kontakt s partnerom častejšie;
 • Nehľadajte tento produkt v lekárni;

Vigand Guard Control Názory a komentáre na fórach

Negatívne názory a komentáre o Vigand Guard Control sa na fórach neobjavujú. Zákazníci sú celkom spokojní s výkonom a výsledkami, ktoré s týmito záplatami dosahujú. Muži uvádzajú, že sa cítia oveľa energickejší. Menej často chodia do kúpeľne a ich žľazy sa postupne vracajú do normálnej veľkosti. Ženy vo svojich recenziách tvrdia, že liek robí ich manželov vášnivejšími a oddanými v posteli. Dokonca aj andrológovia sa zhodujú, že Vigand Guard Control je jedným z najúčinnejších prírodných liekov na prostatitídu.

“ Vďaka Vigand Guard Control som sa opäť cítil ako 20-ročný. Začal som používať tieto náplasti, pretože moja prostata ma privádzala do šialenstva. Na sex som ani nepomyslela. V noci som musel veľakrát ísť na toaletu. Priateľ mi navrhol túto drogu predtým, ako ma opustila moja žena. Teraz som zdravý a ona je opäť šťastná v posteli!

Ide o dokonalé organické riešenie pre zväčšenú prostatu. Liek vás rýchlo postaví na nohy a omladí vaše telo. Vigand Guard Control je vynikajúci liek na správne fungovanie močového systému a obnovenie potencie.“

Môj manžel trpel na prostatitídu niekoľko mesiacov. Nič nedokázalo zmierniť jeho príznaky a obnoviť jeho aktivitu v posteli. Teraz sme takmer každý deň zaneprázdnení v spálni a je veľmi živý a plný energie.

Cena Vigand Guard Control – kde kúpiť

Ak si chcete byť istý, kde kúpiť Vigand Guard Control , odporúčame ísť priamo na oficiálnu stránku. Organické náplasti na prostatu je možné zakúpiť jednoducho vyplnením krátkeho formulára. Zákazník potom musí objednávku potvrdiť krátkym telefonátom. Pri objednávke si môžu zvoliť platbu dobierkou alebo bankovým prevodom. Prebieha akčný výpredaj, ktorý znižuje cenu náplastí Vigand Guard Control o -50%.

Ako používať Vigand Guard Control v 3 krokoch – Návod na použitie, dávkovanie a informačný leták

Spôsob použitia je popísaný v príbalovom letáku. Možno si ich budete chcieť prečítať pred aplikáciou záplat, aby ste sa uistili, že správne používate ovládacie prvky Vigand Guard. Návod na použitie odporúča mužom, aby si pred a po použití tohto lieku na BPH a prostatitídu vyčistili pokožku. Tým sa zabráni bakteriálnym infekciám. Každú náplasť noste nie dlhšie ako 12 hodín. Balenie obsahuje dávku Vigand Guard Control 15 jednotiek.

Tu je návod, ako používať Vigand Guard Control v 3 krokoch podľa návodu na použitie, ktorý je súčasťou príbalového letáku:

 1. Vyčistite a vysušte pokožku okolo reprodukčných orgánov. Aplikujte náplasť každých 12 hodín na postihnuté miesto.
 2. Uistite sa, že máte so svojím partnerom zdravý sexuálny život.
 3. Opakujte túto akciu každý deň, kým príznaky nezmiznú.

Zloženie a prísady

Vigand Guard Control obsahuje bylinné zložky z 5 rôznych kontinentov. Extrakty obsiahnuté v receptúre boli starostlivo vybrané pre ich schopnosť stabilizovať prietok krvi do reprodukčných orgánov a obnoviť správnu veľkosť prostaty. Zdôrazňujú vašu sexualitu a umožňujú vám dlho a energicky prežívať chvíle vášne.

Tu sú výsledky získané s Vigand Guard Control:

 • Zvýšená produkcia mužských hormónov;
 • Dlhovekosť a sexuálna sila;
 • Normálne močenie;

Vložiť komentár