Clarity Read Pro, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Clarity Read Pro  sú okuliare vyrobené pomocou biotechnológie inšpirovanej filozofiou ajurvédy , špeciálne navrhnuté na zlepšenie zraku . Vstupujú na európsky trh. Predávajú sa už v mnohých európskych krajinách, kde si začínajú získavať na obľube. Chcete sa o nich a technológii, z ktorej sú vyrobené, dozvedieť viac? Čo si myslia spotrebitelia v Európe? Prečítajte si našu recenziu až do konca.

ProduktyClarity Read Pro
Prezentačný formulárOkuliare
Skutočné recenzie4,95 z 5 hviezdičiek
Pravda alebo lož?PRAVDA. Prečítajte si recenziu nižšie
Dostupnosť
V sklade

Čo je ajurvéda?

Ajurvéda, prírodný systém medicíny, vznikla v Indii pred viac ako 3000 rokmi. Pojem  ajurvéda  pochádza zo sanskrtských slov  ayur  (život) a  veda  (veda alebo vedomosti). Ajurvéda sa teda premieta do  vedomostí o živote  . Na základe predpokladu, že choroba je výsledkom nerovnováhy alebo stresu vo vedomí človeka, ajurvéda podporuje určité zásahy do životného štýlu a prírodné terapie, aby znovu nadobudli rovnováhu medzi telom, mysľou, duchom a prostredím.

Ajurvédska liečba začína vnútorným očistným procesom, po ktorom nasleduje špeciálna diéta, užívanie bylinných liečiv, masáže, joga a meditácia.

Koncepty univerzálnej prepojenosti, stavby tela (  prakriti  ) a životných síl (  dóša  ) sú hlavnými základmi ajurvédskej medicíny. Ciele liečby pomáhajú človeku odstraňovaním nečistôt, zmierňovaním symptómov, zvyšovaním odolnosti voči chorobám, znižovaním starostí a zvyšovaním harmónie v živote. Bylinky a iné rastliny, vrátane olejov a bežných korenín, sa vo veľkej miere používajú pri ajurvédskej liečbe. 

V Indii je ajurvéda považovaná za formu lekárskej starostlivosti na rovnakej úrovni ako konvenčná západná medicína, tradičná čínska medicína, naturopatická a homeopatická medicína. Ľudia praktizujúci ajurvédu v Indii dostávajú štátom uznávané, inštitucionalizované školenia. V súčasnosti ajurvédski praktizujúci nemajú licenciu v Spojených štátoch a neexistuje žiadna národná norma pre ajurvédske školenie alebo certifikáciu. V niektorých štátoch však ajurvédske školy získali uznanie ako vzdelávacie inštitúcie.  

Ajurvéda môže mať pozitívne účinky, ak sa používa ako doplnková terapia v spojení so štandardnou, konvenčnou lekárskou starostlivosťou.

Čo je Clarity Read Pro ?

Clarity Read Pro je inovatívny produkt, ktorý bude dostupný na európskom trhu. Tieto okuliare sú vyrobené pomocou špeciálnej ájurvédskej biotechnológie, ktorej cieľom je pomôcť ľuďom so slabým zrakom a ťažkosťami s očami. Podľa oficiálnych informácií o produkte ich spracovanie umožňuje relaxáciu očných svalov. Deje sa tak vďaka očným cvičeniam, ktoré sú podporené okuliarmi. Výroba okuliarov Clarity Read Pro je inšpirovaná starou, tradičnou indickou medicínou. Systém malých otvorov slúži na blokovanie periférneho videnia a tým posilnenie očných svalov.

Clarity Read Pro Prečítajte si recenzie Pro z fóra spätnej väzby

Na fórach sa už vedú dlhé diskusie s komentármi a názormi na okuliare ClarityReadPro , ľudia hovoria, že sú s výsledkami veľmi spokojní. Vo svojich recenziách sa tiež podelili o to, že po prvom použití a úplnom kurze rozdali okuliare priateľom. Vďaka tomu okuliare využije veľakrát a veľa ľudí. Pre spotrebiteľov je to obrovská výhoda. Narazili sme na celkom logický, no nemenný efekt používania okuliarov. Podľa mnohých ľudí im Clarity Read Pro pomohla lepšie spať, pretože ich oči boli oddýchnuté a neboli napäté.

Zatiaľ neexistuje žiadne vyhradené fórum ClarityReadPro ani recenzia okuliarov. V skutočnosti jediné negatívne recenzie, ktoré sme našli na fórach, boli o podvodoch predávaných na Amazone. Tieto podvody používajú rovnaký názov produktu, ale sú lacné a vyrobené v Číne a nemajú žiadny účinok.

Clarity Read Pro – Farmaceutické podvody a Amazon

Zákazníci by si mali pamätať, že sa môžu stretnúť s podvodom. Ak chcete zadať objednávku, je lepšie prejsť na oficiálnu webovú stránku produktu. Výrobca ho neponúka vo veľkých internetových obchodoch ako Amazon.  Clarity Read Pro momentálne nenájdete v lekárňach, supermarketoch či optikách.

Účinky a výhody týchto okuliarov

Keďže sa produkt práve dostal na taliansky trh, preskúmali sme okuliare Clarity Read Pro na mnohých európskych webových stránkach. Informácií na našich fórach je stále málo, preto sme sa zamerali na európske fóra. Prevažujú pozitívne recenzie. Tu sú najčastejšie názory a recenzie o účinnosti okuliarov:

  • Očné cvičenia podľa staroindickej metódy ajurvédy;
  • Pozitívna reakcia na relaxáciu očných svalov a nervov;
  • Podporovať viditeľnosť;
  • Dostupná cena a jednoduché použitie pre každodenné použitie;
  • Žiadne údaje o vedľajších účinkoch a kontraindikáciách;

Ako používať okuliare Clarity Read Pro ? Ako používať a informačný leták

Oficiálna stránka okuliarov Clarity Read Pro uvádza, že  by sa mali nosiť iba 10 minút denne  . Ďalšie pokyny nájdete v informačnom letáku, ktorý je súčasťou balenia produktu. Leták obsahuje podrobné informácie o používaní produktu na videnie. Maximálny denný čas prepravy stanovený výrobcom sa nesmie prekročiť. Snažte sa nenosiť okuliare ClarityReadPro iba vtedy, keď sa potrebujete pozerať vo veľmi jasnom svetle.

Vedľajšie účinky alebo kontraindikácie

Technológia používaná na výrobu týchto ajurvédskych okuliarov sa používa po stáročia. Bolo dokázané, že používanie Clarity Read Pro nemá žiadne vedľajšie účinky ani negatívne kontraindikácie Klinické štúdie naznačujú zlepšenie zraku o viac ako 94 %. Vďaka týmto okuliarom vám zmizne bolesť hlavy.

Vložiť komentár