Revitaprost – funguje to? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Revitaprost  je účinný doplnok stravy, vďaka ktorému sa muži môžu zbaviť prostatitídy , bez ohľadu na príčinu jej vývoja, načasovanie jej predpisovania. Formou výroby sú kapsuly potiahnuté organickou fóliou, ktorá sa vplyvom vysokej telesnej teploty samovoľne rozpúšťa v žalúdku. Doplnok je určený na domácu liečbu. Výrobok získal osvedčenie o zhode vysokej kvality, pretože nespôsobuje alergické reakcie a vždy prispieva k úplnému odstráneniu zápalu v prostate.

Prostatitída / prostatitída

Prostata sa môže zapáliť baktériami (bakteriálne) alebo vnútorným podráždením (baktérie). Bakteriálna prostatitída (zápal prostaty) je akútna a chronická.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Príčina prostaty

Rovnako ako predtým, príčiny prostatitídy neboli úplne pochopené. Niektoré formy sú spôsobené rôznymi baktériami. Dôležité sú tu aj pohlavné choroby.

V akútnej bakteriálnej forme sa baktérie dostávajú aj do krvného obehu, čo môže viesť k horúčke a zimnici. Zväčšená prostata  alebo iné poruchy vyprázdňovania močového mechúra môžu tiež podporovať prostatitídu.

Môže však ísť aj o zápal bez známok mikróbov, ktorých príčiny sú nejasné.

Skontrolujte: AlfaZone.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Aké zložky obsahujú kapsuly Revitaprost

Revitaprost obsahuje súbor organických zložiek. Kapsuly sú vyrobené bez syntetických látok. Produkt obsahuje komplex vitamínov a minerálov, bylinné antiseptiká, aminokyseliny, kolagén a ďalšie prírodné zlúčeniny. Vykonávajú nasledujúce funkcie:

 • Zastavte progresiu prostatitídy.
 • Zabraňuje tvorbe adenómu prostaty.
 • Vykonajte úplné čistenie tela toxínov, patogénnej mikroflóry.
 • Znižuje a stabilizuje telesnú teplotu.
 • Uľahčuje tok moču.
 • Zabraňuje nízkemu libidu.

Revitaprost úplne odstraňuje prostatitídu nahradením štandardných liekov. Nástroj nespôsobuje závislosť, intoxikáciu tela, tkanivové mutácie a iné vedľajšie účinky. Kapsuly spĺňajú všetky požiadavky účinnosti a zdravotnej nezávadnosti.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Návod: ako používať?

Aby ste sa uistili, že vaša prostatitída je eliminovaná, užívajte Revitaprost podľa predpisu. Užívajte 1 kapsulu raz denne. Celková dĺžka liečby nepresahuje 90 dní, ale v priemere je to jeden mesiac v závislosti od charakteristík klinického prípadu.

Ako to naozaj funguje?

Doplnok Revitaprost inhibuje aktivitu patogénnej mikroflóry, ktorá spôsobuje poškodenie prostaty. Nástroj zlepšuje odtok moču, uľahčuje proces vylučovania moču, odstraňuje bolesť a pálenie v genitálnom trakte. Kapsuly zabraňujú zvýšeniu telesnej teploty a stabilizujú celkovú pohodu. Doplnok má poraziť prostatu, normalizovať hormonálnu rovnováhu a plne obnoviť sexuálne zdravie.

Výhody

 • Odborníci radia
 • prírodné zloženie
 • recenzie médií

Tipy: na čo to je?

Kapsuly sú špeciálne navrhnuté pre mužov, ktorí trpia prostatitídou a majú nasledujúce príznaky:

 • bolesť pri močení;
 • zápalový proces v panvovej oblasti;
 • opuch prostaty;
 • častá potreba močiť;
 • prítomnosť toxínov a toxínov v tele;
 • nedostatočné a nekvalitné spermie

Kontraindikácie. Je bezpečné užívať?

Výrobok obsahuje iba prírodné zložky, preto jeho použitie nemá žiadne závažné kontraindikácie. V ojedinelých prípadoch možno pozorovať precitlivenosť na niektoré látky prírodného pôvodu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Časté otázky

Má Revitaprost nejaké vedľajšie účinky?

Na základe našich údajov a spätnej väzby od zákazníkov, ak sú dodržané indikácie a kontraindikácie, Revitaprost nemá žiadne zjavné vedľajšie účinky.

Kde nájdem oficiálnu webovú stránku Revitaprost?

Výrobcu a oficiálnu stránku Revitaprostu nájdete na nižšie uvedenom odkaze.

Predáva sa Revitaprost v lekárňach?

Bohužiaľ nie. Na oficiálnej stránke výrobcu je možné zakúpiť len originálne produkty, je to jediný autorizovaný distribútor.

Ako si môžem objednať Revitaprost?

Pre zadanie objednávky stačí vyplniť oficiálny formulár, uviesť svoje meno, priezvisko a číslo mobilného telefónu.

Ako dlho trvá doručenie?

Doručenie trvá v priemere 2-7 dní.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

1 komentár k “Revitaprost – funguje to? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť”

Vložiť komentár