Veniseptico – funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Veniseptico  je  doplnok stravy v kapsulách  , ktorý sa nedávno objavil na európskom trhu a zdá sa, že ho mnohí kupujúci dobre ocenia. Je to produkt, ktorý môže podporiť dobrú funkciu krvného obehu a možno ho užívať aj pri kŕčových žilách.

Užívanie tohto doplnku sa odporúča každému, kto potrebuje doplniť svoju personalizovanú stravu, ako aj akúkoľvek medikamentóznu terapiu predpísanú lekárom na kŕčové žily  . Poďme spolu zistiť, ako si doplnok kúpiť, aké sú jeho hlavné vlastnosti a aké prípadné priaznivé účinky môže mať na organizmus, ak sa užíva spôsobom odporúčaným výrobcom a dohodnutým s lekárom v súlade s vašimi potrebami.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo sú kŕčové žily?

Ak máte viac ako 40 rokov, pravdepodobne ich vidíte; tie malé fialové žilky, ktoré sa zrazu objavia na tvojich nohách. Žily sú mäkké tenkostenné trubice, ktoré vracajú krv z vašich rúk a nôh do vášho srdca. Keďže žily fungujú proti gravitácii, majú chlopne, ktoré umožňujú krvi prúdiť dopredu, ale nie dozadu. Vaše nohy a ruky majú dva hlavné typy žíl: povrchové a hlboké. Povrchové žily sú blízko povrchu kože a sú často viditeľné. Hlboké žily sa nachádzajú v blízkosti kostí a sú obklopené svalmi. Spojenie hlbokých a povrchových žíl je tretí typ žily, perforujúca žila. Sťahovanie (stláčanie) svalov na rukách a nohách počas cvičenia napomáha prietoku krvi cez žily.

Kŕčové žily sú zväčšené, vypuklé povrchové žily, ktoré možno nahmatať pod kožou, zvyčajne s priemerom väčším ako 3 mm. Zvyčajne sa nachádzajú na vnútornej strane lýtka alebo stehna a vyvíjajú sa v dôsledku oslabenia steny žíl a straty funkcie chlopne. Pod vplyvom gravitácie sa ďalej rozťahujú a časom sa môžu predlžovať, krútiť, krčiť a hrubnúť.

Spider žily alebo telangiektázie sú drobné rozšírené žilky, zvyčajne s priemerom menším ako 1 mm, umiestnené na povrchových vrstvách kože. Pavúky sa nedajú cítiť. Žily väčšie ako pavúčie žily, ale stále menšie ako 3 mm, sa nazývajú retikulárne žily.

Skontrolujte: Wintex Ultra.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Symptómy

Kŕčové žily môžu byť úplne asymptomatické a nespôsobujú zdravotné problémy. Liečba v takýchto prípadoch je často kozmetická. Keď sa objavia príznaky, kŕčové žily môžu spôsobiť opuch členkov a nôh, ťažkosť alebo napätie, bolesť, úzkosť, kŕče a svrbenie. Kŕčové žily sú častejšie u žien ako u mužov. Symptómy chronického žilového ochorenia zahŕňajú pigmentáciu kože (zvyčajne hrdzavohnedú) a stratu mäkkej textúry kože a spodného tkaniva okolo členku (nazývané indurácia). Svrbenie je pravdepodobne najstálejším príznakom kŕčových žíl u mužov. Ženy sa najčastejšie sťažujú na pocit ťažkosti, napätia a bolesti v nohách.

Čo spôsobuje kŕčové žily

Príčiny kŕčových žílmôžu byť primárne, sekundárne alebo vrodené. Primárne kŕčové žily vznikajú v dôsledku vrodenej slabosti žilovej steny. Kŕčové žily môžu byť dedičné a často sa vyskytujú u viacerých členov tej istej rodiny. Kŕčové žily vzniknuté po traume alebo hlbokej žilovej trombóze majú sekundárny základ. Vrodené kŕčové žily sú spôsobené abnormalitami v prirodzenom vývoji žilového systému a sú zvyčajne súčasťou cievnej malformácie končatiny prítomnej pri narodení. Okrem kŕčových žíl môžu mať títo ľudia aj zväčšenú a dlhšiu končatinu a často majú materské znamienka (škvrny od portského vína) ako pri Klippelovom Trenaunayovom syndróme (KT syndróm). Nech už je príčina akákoľvek, chybné žilové chlopne môžu spôsobiť stagnáciu žilovej krvi v nohe, čo vedie k zvýšenému tlaku v žilách. To môže viesť k ďalšiemu zväčšeniu kŕčových žíl, zvýšeniu pravdepodobnosti symptómov a komplikácií, ako sú kožné zmeny a tvorba vredov. Blokovanie panvových žíl môže výrazne zhoršiť účinky kŕčových žíl, čo si vyžaduje samostatnú liečbu.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je Veniseptic

Veniseptico  je  doplnok stravy  , ktorý podľa výrobcu na oficiálnej stránke podľa všetkého obsahuje množstvo prírodných zložiek. Látky obsiahnuté vo vnútornom prípravku sa môžu osvedčiť ako účinné priaznivce zdravého životného štýlu a správnej výživy, ale aj možné liečebné postupy v prípade kŕčových žíl a podporujú pohodu nasledujúcich funkcií:

  • prietok krvi 
  • kapiláry 
  • obeh a mikrocirkulácia 
  • kožné funkcie 
  • venózna a arteriálna elasticita 

Možné priaznivé účinky uvedené vyššie sa môžu líšiť v závislosti od konkrétneho prípadu a celkového zdravotného stavu osoby užívajúcej kapsuly. Vzorec neobsahuje žiadne umelé látky. 

Aké zložky obsahuje Veniseptico ?

Vnútorná receptúra ​​kapsúl  je založená na prítomnosti účinnej látky koncentrovanej v  semenách gaštanov,  escínu . Táto látka sa používa vo vnútorných formuláciách doplnkov kvôli jej možnému ochrannému účinku na obehový systém. V skutočnosti  môže escín pomôcť podporiť pohodu a priepustnosť stien krvných ciev. Zahrnuté zložky môžu pomôcť pri podpore: 

  • výživa tkanív 
  • obeh a mikrocirkulácia 
  • hydratáciu pokožky 
  • funkcie súvisiace s krvnými cievami a kapilárami 

Veniseptico je doplnok stravy, ktorý je možné zakúpiť bez lekárskeho predpisu, ale pri ktorom sa odporúča vyhľadať radu odborníka. Nie je to liek, a preto absolútne nemôže nahradiť farmakologické odporúčania lekára alebo diétu. Ak je to potrebné, podľa pokynov lekára užite kapsuly na podporu vašej diéty a akýchkoľvek liekov, ktoré užívate.

Pozrite sa na Wintex Ultra .

Názory a komentáre Veniseptico

Na webe, na fórach, blogoch, ako aj na oficiálnych stránkach výrobcu nájdete  veľa pozitívnych recenzií  od používateľov, ktorí si kúpili a vyskúšali  Veniseptico . Celkovo sa zdá, že ide o produkt, ktorý môže skutočne pomôcť ľuďom trpiacim kŕčovými žilami, ak sa užíva správne bez predávkovania.

Kupujúci najviac oceňujú vnútorné zloženie, ktoré podľa všetkého obsahuje, ako tvrdí aj výrobca, zmes prírodných ingrediencií a látok s možnými priaznivými účinkami na organizmus. Zdá sa, že aj odborníci sú s týmto doplnkom spokojní, a to až do takej miery, že ho odporúčajú svojim pacientom ako možný doplnok k predpísaným liekom a prispôsobeným diétam.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Dávkovanie a užitočné rady

Vo vnútri balenia, na letáku, ako aj na oficiálnej stránke výrobcu nájdete všetky potrebné informácie o dávkovaní kapsúl. Výrobca odporúča užiť  jednu tabletu 30 minút pred raňajkami  a  dve tablety 30 minút pred večerou.

Okrem toho odporúča piť veľa vody, chodiť alebo jednoduché cvičenie na udržanie pohybu, držať nohy niekoľko minút denne vystreté alebo sedieť s nohami na nízkej stoličke, namočiť si nohy do teplej vody a po kúpaní resp. sprchovanie, ich masírovanie, zlá strava do soli.

Kde kúpiť Veniseptico ? cena

Veniseptico je doplnok, ktorý je možné zakúpiť len na  oficiálnej stránke výrobcu,  pretože nie je dostupný v lekárňach, drogériách, internetových obchodoch, e-shopoch alebo v bylinkárňach. Produkt je možné zakúpiť -50% zo základnej ceny. Poponáhľajte sa a objednajte si kapsuly, ktoré budú dostupné so  špeciálnou 50% zľavou do vypredania zásob.

Ak chcete uskutočniť nákup, jednoducho sa pripojte na oficiálnu webovú stránku, vyplňte objednávkový formulár v spodnej časti hlavnej stránky a uveďte svoje meno a telefónne číslo. Počkajte, kým vám operátor zavolá, aby potvrdil vaše údaje a dostal kapsuly.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár