Varicol – funguje to? Negatívne názory, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Varicol je v poslednej dobe veľmi obľúbeným prípravkom na elimináciu kŕčových žíl a pavúkovcov.  Ide o prírodný gélový produkt vyvinutý s veľkou starostlivosťou skupinou vedcov. Je veľmi obľúbený medzi ľuďmi, ktorí sa úspešne zbavili problémov súvisiacich s kŕčovými žilami.

Čo sú kŕčové žily?

Kŕčové žily nôh sú trvalé rozšírenie  žíl  povrchovej žilovej siete dolných končatín. Táto žila sa deformuje, stáva sa kľukatou a abnormálne predĺženou. Kŕčové žily sú najčastejším príznakom chronickej žilovej nedostatočnosti (alebo  povrchového chronického žilového ochorenia  ).

Venózna sieť dolných končatín zahŕňa:

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

 • hlboká sieť tvorená žilami umiestnenými vo svaloch a transportujúcich 90 % venóznej krvi;
 • povrchová sieť žíl umiestnených pod kožou (10 % transportovanej žilovej krvi), kde sa môžu nachádzať kŕčové žily. Safény sú súčasťou tejto siete:
  • saféna (alebo vnútorná saféna) prechádza do slabín, aby sa pripojila k hlbokej sieti,
  • zatiaľ čo krátka saféna (alebo dlhá saféna) sa vlieva do hlbokej pavučiny v zadnej časti kolena.
  • skontrolovať;Veniseptico.

Takto sa dajú vidieť kŕčové žily na nohe, ale aj na stehne až po slabiny.

Chronická  venózna nedostatočnosť  postihuje 11 až 24 % populácie v priemyselných krajinách a iba 5 % v Afrike a 1 % v Indii. Ide o tri ženy na jedného muža.

AKO VZNIKAJÚ VARICY?

Krv v žilách sa vracia do srdca. Žily majú chlopne (membránové záhyby vo vnútri žily), ktoré zabraňujú spätnému toku krvi.

Vznik kŕčových žíl je často spôsobený  poruchou uzáveru žilových chlopní. Tieto chybné ventily umožňujú, aby krv tiekla späť proti prúdu; to sa potom zachytí v žilách, ktoré sa rozšíria.

Čo je Varicol?

Krém  Varicol  spája modernú vedu a ľudovú medicínu. Zložky obsiahnuté v kréme sú už roky lídrom medzi produktmi, ktoré účinne odstraňujú všetky druhy problémov súvisiacich s ochoreniami žíl nôh. Moderná receptúra ​​tohto krému mu umožňuje dokonale preniknúť do pokožky a postupne odstrániť a odstrániť nepekné a niekedy bolestivé zmeny na povrchových žilách. Je účinný, ak chcete zabrániť zhoršeniu žilových ochorení, ako aj vtedy, keď sa už tieto ochorenia stali nepríjemnými. Mal by sa používať ako preventívne opatrenie:

 • ľudia, ktorých práca si vyžaduje, aby väčšinu dňa stáli alebo sedeli – predavači, pokladníci, úradníci, vodiči,
 • tehotná žena,
 • ženy s hormonálnymi zmenami,
 • ľudí s nadváhou
 • ľudia, ktorí vedú sedavý životný štýl.

Krém  Varicol účinne eliminuje všetky tzv metličkové žilky, ktoré sa niekedy objavujú na predkoleniach a v okolí chodidiel, okolo členkov a pôsobí pri večerných opuchoch alebo tzv. pocit ťažkosti v nohách. Nočný pocit necitlivosti nôh po niekoľkých dňoch používania zmizne a ranný pocit ľahkosti je prvým znakom účinnosti Varicolu  .

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Aké zložky krém obsahuje?

Krém  Varicol  nielen účinne odstraňuje opuchy, nepohodlie, nevzhľadné kŕčové žily a zhrubnutie, ale pôsobí priaznivo aj na pokožku. Neupcháva póry a zanecháva pokožku hladkú, dobre hydratovanú a upravenú. Ženy používajúce  krém Varicol  sa tešia nielen z tvarovaných a pekne vyzerajúcich nôh bez ohľadu na situáciu a ročné obdobie, ale s účinkom krému sú spokojné najmä v jarných a letných mesiacoch. Ak chcete poznať podrobné zloženie produktu, navštívte oficiálnu stránku výrobcu.

 • Olivový olej:  Zlepšenie krvného obehu je nevyhnutné na liečbu kŕčových žíl a masírovanie postihnutej oblasti olivovým olejom môže prispieť k jej zlepšeniu, ako aj k zníženiu bolesti a zápalu.
 • Propolis je   účinná zložka, ktorá posilňuje cievy, vďaka čomu dokáže zmierniť prejavy kŕčových žíl. Okrem adstringentného účinku obsahuje aj prírodné látky, ktoré môžu pomôcť znížiť zápal a bolesť.
 • Troxerutín  : Môže zmierniť ťažkosti kĺbov, znížiť krehkosť kapilár a znížiť bolesť a zápal.
 • Gaštanové  a brezové listy: obe sú schopné eliminovať mikropoškodenie pokožky, zmierniť bolesť a posilniť steny ciev.
 • Citrónové, sójové a kokosové esenciálne oleje  : schopné znížiť potenie a stuhnutosť. Zároveň pokožku hydratujú a vyživujú.
 • Kofeín, med a ginko biloba  : tonizujú pokožku, stimulujú prietok krvi, výrazne zlepšujú metabolizmus tkanív a stimulujú obnovu buniek.
 • Absint, mentol, harmanček a žihľava  : obnovujú tón a ľahkosť, dezinfikujú pokožku a urýchľujú hojenie malých lézií.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Varicol recenzie a komentáre

Recenzie na varicol sú vo všeobecnosti veľmi pozitívne. Mnoho ľudí tvrdí, že sa im podarilo úplne zbaviť problému kŕčových žíl. Niektorí tvrdia, že kŕčové žily sa skutočne podarilo odstrániť, no na úplné vyhladenie pokožky museli počkať o niečo dlhšie. Zákaznícke recenzie zvyčajne hovoria, že Varicol priniesol úľavu boľavým nohám a odstránil pocit ťažkých nôh. Pokiaľ ide o negatívne názory na krém, najčastejšie sa ľudia sťažovali na ťažkú ​​dostupnosť doplnku. Dostupný je vo viacerých európskych krajinách, no ponuka sa neustále rozširuje a tento problém by mal čoskoro pominúť. Tu je príklad názoru z fóra:

„Ako dvadsaťročná žena som nikdy veľmi nepremýšľala o kŕčových žilách alebo zdraví nôh. Ale jedného dňa som si všimol, že niektoré žily na mojej nohe akoby vytŕčali. Spočiatku som začala s „domácimi“ terapiami, no kŕčové žily sa objavovali čoraz častejšie a rozhodla som sa pre Varicol . Momentálne môžem povedať, že kŕčové žily začali miznúť. Nejaké stopy ešte ostali, ale efekt je už uspokojivý. Dúfam, že si od nich oddýchnem!“

Čím sa Varicol líši od iných doplnkov proti kŕčovým žilám?

Varicol je krém na nohy, ktorý vyniká svojim prírodným zložením. Varicol je založený na zložkách, ako je extrakt z pagaštanu konského, ktoré majú preukázaný antivarikózny účinok. Vďaka starostlivo vybranej receptúre a množstvu ingrediencií je krém schopný priniesť veľkolepé výsledky. Zloženie prípravku bolo vyvinuté pre zvýšenie pevnosti cievnych stien, vďaka čomu je koncentrácia účinných látok veľmi vysoká. Navyše prináša úľavu unaveným nohám, dokonca prvé účinky pocítite hneď po nanesení krému. Nižšie sa tiež dozviete, aké zložky Varicol obsahuje .

Cena a kde kúpiť krém na kŕčové žily

Mali by ste vedieť, že na trhu s krémami na kŕčové žily existuje množstvo napodobenín a falošných liekov na toto ochorenie. Ak hľadáte najlepší a najspoľahlivejší krém na kŕčové žily na dosiahnutie rýchleho a trvalého účinku, odporúčam navštíviť oficiálnu stránku výrobcu Varicol . Ponúka najlepšie ceny a často sa môžeme stretnúť s veľmi veľkými akciami. Často sa stáva, že výrobca ponúka 1 balenie zadarmo, preto sa mu oplatí venovať pozornosť. Aktuálne si môžete produkt zakúpiť za akciovú cenu kliknutím na banner na stránke -50%.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár