Ako funguje Sporan Men – recenzie, cena, fórum, kde kúpiť? lekáreň

Sporan Men je inovatívny a špičkový produkt vyvinutý tímom skúsených vedcov v tejto oblasti, aby pomohol mužom každého veku vyhrať, čo je nepochybne zložitý problém, ktorý je spoločný pre mnohých mužov a chlapcov.

Čoraz častejšie sa stretávame s chlapmi, ktorí sa hanbia vidieť ich nahých v šatniach, keďže v posledných rokoch sa zdá, že sociálny tlak mužov s podpriemernými penismi trpí.

Preto sa zrodil  Sporan Men  , gél špeciálne navrhnutý tak, aby zväčšil veľkosť mužského člena na 7,5 cm a zároveň poskytol silnejšiu a trvalejšiu erekciu.

Čo je erektilná dysfunkcia (ED)?

Erektilná dysfunkcia (ED)   nastáva, keď nie ste schopní dosiahnuť a udržať si uspokojivú erekciu počas sexu. ED postihuje viac ako 30 miliónov mužov v Spojených štátoch. To je téma, o ktorej sa mnohým mužom stále ťažko hovorí.

Ak máte problémy s erekciou, je dôležité, aby ste sa porozprávali so svojím lekárom. Môže existovať zdravotný stav, ktorý prispieva k erektilnej dysfunkcii. Mužský zdravotník bude hrať aktívnu úlohu pri plánovaní zdravia a liečbe erektilnej dysfunkcie.

5 najčastejších príčin erektilnej dysfunkcie

 • Cievne ochorenie
 • Endokrinné poruchy
 • Úzkosť
 • Operácia panvy
 • Neurologické poruchy

Erektilná dysfunkcia a cievne ochorenia

Mnohí muži sa cítia nepríjemne pri rozhovore so svojím lekárom o príznakoch erektilnej dysfunkcie; je však dôležité liečiť symptómy, pretože ED môže byť varovným signálom súčasného alebo budúceho srdcového ochorenia. 

ED sa často   vyskytuje pred ochorením koronárnej artérie v takmer 70 percentách prípadov. Tepny v penise sú malé v porovnaní so zvyškom tela. Ak máte ochorenie koronárnej artérie, tieto menšie penilné artérie boli predtým postihnuté aterosklerózou (upchaté krvné cievy).

Niekedy   sú pacienti odoslaní ku kardiológovi , aby   zistil, či nemajú nejaké kardiovaskulárne ochorenie. 

Riziko vzniku erektilnej dysfunkcie môžete znížiť zlepšením zdravia svojho srdca. Zahŕňa:

 • viac a viac praxe,
 • skládkovanie tabakových výrobkov,
 • schudnúť a
 • Zdravé stravovanie.

Diabetes Erektilná dysfunkcia   a iné endokrinné poruchy

Cukrovka je druhou najčastejšou príčinou erektilnej dysfunkcie. Polovica  mužov s cukrovkou  zažije ED do desiatich rokov od diagnózy.

Vysoká hladina cukru v krvi môže poškodiť nervy, ktoré kontrolujú sexuálnu stimuláciu. Môžu tiež poškodiť krvné cievy, ktoré dodávajú krv do penisu na dosiahnutie a udržanie erekcie.

Hoci medikamentózna liečba je prvou terapiou, zvyčajne postihuje iba 50 percent mužov s cukrovkou. Dobrá kontrola hladiny cukru v krvi môže spomaliť progresiu erektilných a sexuálnych porúch u mužov. U mužov s cukrovkou je pravdepodobnejšie, že prejdú na iné možnosti liečby, ako napríklad:

Ako funguje Sporan Men gél?

Sporan Men ovplyvňuje všetky kľúčové faktory, ktoré určujú veľkosť vášho penisu.

 • prietok krvi:   Erogen X zvyšuje produkciu prirodzeného oxidu dusnatého, ktorý znižuje tlak na steny penisu a v dôsledku toho podporuje relaxáciu.
  Tento jav umožňuje, aby krv prúdila rýchlejšie a efektívnejšie, čo značne uľahčuje erekciu z hľadiska „tvrdosti“ aj dĺžky.
 • Krvné cievy:   samotné krvné cievy profitujú z ich výrazného zväčšenia v dôsledku zníženia tuhosti, čo im umožňuje prijať až o 40 % viac krvi a prítomnosť väčšieho množstva krvi určuje väčší priemer, vďaka čomu je penis masívnejší , to je tiež dôležitý faktor, ak nie viac ako jeho dĺžka.
 • Kavernózne telá:   majú tendenciu zväčšovať svoj pôvodný objem vďaka použitiu gélu.
  Penis corpus cavernosum, keď zväčšujú svoj objem okrem toho, že prispievajú k zväčšeniu veľkosti počas erekcie, výrazne predlžuje trvanie erekcie, a akoby to nestačilo, zväčšenie objemu corpora cavernosa penis vedie k proporcionálne zvýšenie pocitov počas pohlavného styku.

Prísady Sporan Men

Sporan Meni  dokáže skombinovať najmodernejšie medicínske objavy s prvkami už prítomnými v prírode, čím sa zvyšuje ich vplyv.

Prírodné  zložky v SporanMen  sú po stáročia známe tým, že poskytujú výhody v spálni, ako napríklad:

 • Ženšen  , ktorý je zodpovedný za zvýšenie syntézy oxidu dusnatého, ktorý, ako je vysvetlené vyššie, zvyšuje množstvo vzrušenia, výrazne zvyšuje prietok krvi do penisu.
 • Glycerín  , prvok, ktorý umožňuje bunkám oxidovať a zvyšuje riziko vzniku druhej zlúčeniny bez bezproblémového čakania.
 • Sorbitol  , ktorý hydratuje, umožňuje viazať vodu v kontakte s epidermou, robí erotogénne zóny v oblasti genitálií citlivejšími, ako je miešok penisu alebo žaluď, a vedie k intenzívnejšiemu orgazmu.
 • A nakoniec  mentyllaktát,  ktorý sa používa na výrazné zväčšenie objemu kavernózneho telesa penisu vďaka svojim prirodzeným vazodilatačným vlastnostiam, čím sa zvyšuje produkcia testosterónu, čo vedie k výraznému zvýšeniu sexuálnej túžby.

Výhody používania Sporan Men:

Okrem bežných problémov so sebavedomím u mužov zaťažuje partnerky aj podpriemerný penis.

Malý penis môže viesť k neschopnosti uspokojiť partnera a po mesiacoch neuspokojivých vzťahov sú možné dva scenáre: pár sa rozíde alebo vás bude ignorovať a začne sa milovať bez toho, aby čelil problému sexu, ale každý vie, že jeden neuspokojivý vzťah zahŕňa sexuálne frustrovaného a nešťastného partnera, ktorého by nikto nikdy nechcel.

Neexistujú žiadne produkty alebo lieky bez chýb, ale  Sporan Mén ich  má veľmi málo.

Výhody, ako sme videli, siahajú od jednoduchého použitia, v podstate len nanesenia jednej vrstvy gélu na penis, až po testované a efektívne výsledky.

Penis je zväčšený, čo nepochybne spríjemňuje noci strávené s partnerkou, hodiny trvajúcu erekciu a možnosť pokračovania po prvej ejakulácii.

Účinok prípravku je veľmi rýchly, 21 dní príliš veľký penis pripravený na akciu sa považuje za bezprecedentný výsledok.
Veľa sme hovorili o výhodách lepšieho uspokojenia partnera, no nielen o tom, že vďaka tomuto inovatívnemu gélu môžete zažiť nové pocity, dlhšie a intenzívnejšie orgazmy.

Doplnok z prírodných zložiek je bez zdravotných rizík a kontraindikácií.

Sporan Men  je skutočne produktom pre mužov, ale môže to byť veľmi cenený darček, ktorý môžete dať svojej partnerke, aby zmenil ich vzťah.

Výsledky:

Mnohé články na trhu, ktoré sľubujú efektívne  zväčšenie penisu  , vám v skutočnosti alebo vôbec neumožňujú dosiahnuť  výsledky, ktoré ste dosiahli so SporanMen  .

Sporan Men sú  lacné, bezpečné, účinné a predovšetkým nielen predlžujú dĺžku, ale je preukázané, že majú priaznivý vplyv na zvýšenie sexuálnej túžby a dĺžky pohlavného styku, najmä u osôb s predčasnou ejakuláciou alebo úzkosťou z výkonu.

 Recenzie a názory zákazníkov  Sporan Men :

„S priateľom sme boli spolu od strednej školy, bol to jediný muž, s ktorým som mala vzťah. Veľmi sme sa milovali, ale aj tak som sa s ním nikdy nechcela vyspať, čo ma neskutočne rozrušilo. Celé roky som si myslel, že je to môj problém, že nemám rád sex, a občas som bol nútený to robiť, aby ma potešil, ale vôbec ma to nebavilo. Vzťah sa skončil a rozhodli sme sa dať si pauzu, počas ktorej sme sa obaja rozhodli spoznať iných. 

„Keď som sa  prvýkrát vyspala s iným mužom, hneď mi bolo jasné, že som sa roky mýlila, sex bol krásny, jediný problém bol v tom, že môj priateľ mal naozaj mikro penis v porovnaní s inými mužmi, tak som nabral odvahu a presvedčil ho, aby sa obrátil na odborníka. Lekár mu okamžite povedal, že jediným účinným riešením na trhu je  Sporan Men  , gél, ktorý dokáže zväčšiť veľkosť penisu. 

Vložiť komentár