Lordliness Kapsula – negatívne recenzie, cena, fórum, lekáreň, kde kúpiť

Prečítajte si toto zhrnutie a zistite, či je Lordliness 100% prírodný prípravok s vedľajšími účinkami, ktorý  zväčšuje veľkosť penisu,  poskytuje dlhotrvajúcu erekciu  a nádherný  zážitok z postele  .  

Impotencia je  problémom pre mužov, či už mladých alebo starých, ale čo tento problém prekáža? Dôvodov je veľa. Stres, procesy každodenného života, choroby ako vysoký krvný tlak a cukrovka a dokonca aj genetika znižujú kvalitu sexuálneho života, čo mnohých mužov pripravuje o istotu a sebaúctu. Ďalším problémom, ktorému čelí veľa mužov, je veľkosť ich penisu, ktorí majú pocit, že ich penis nemá správnu dĺžku.

Na vyriešenie problémov s erektilnou dysfunkciou môžete robiť veci ako prestať fajčiť, byť aktívnejší, venovať pozornosť zdravotným problémom, ako je vysoký krvný tlak, obezita, nízky alkohol, tabak alebo iné nelegálne drogy a problémy s krvným obehom. z vecí, ktoré môžete urobiť pre zlepšenie svojho sexuálneho života.

Je veľkosť penisu genetická?

Keď premýšľame o otázkach týkajúcich sa penisu, najčastejšie počujeme: “Je veľkosť penisu genetická?” niekde v ”   Záleží na veľkosti   ?” a ”   Je okres dôležitejší ako dĺžka   ?” (V každom prípade: nie, a to je osobná preferencia.) Prekvapivo – alebo možno nie – téma veľkosti penisu bola dôkladne preskúmaná. To znamená, že vedci dokonca   študovali vzťah medzi veľkosťou nohy a veľkosťou penisu . A na základe súčasných dôkazov sa zdá, že gény zohrávajú úlohu pri raste penisu. V trochu nečakanom objave Willies nájde veľkú časť svojho genetického materiálu na materskej strane rovnice.

Aké gény ovplyvňujú veľkosť penisu?

Veľkosť penisu závisí od kombinácie génov, najmä pohlavných chromozómov, ktoré boli získané od rodičov. Pohlavné chromozómy určujú biologické pohlavie a sekundárne sexuálne charakteristiky, ktoré sa objavujú počas puberty, ako sú ochlpenie na tvári u mužov a zaoblené boky u žien.

Muži majú jeden chromozóm X a jeden chromozóm Y, zatiaľ čo ženy majú dva chromozómy X. Chromozóm Y je zdedený od otca a obsahuje gén „mužského determinantu“, gén SRY. Gén SRY vedie v embryu k vývoju semenníkov a vonkajších a vnútorných mužských pohlavných orgánov. 

Hoci prítomnosť chromozómu Y vedie k vývoju penisu, nemusí nevyhnutne určovať vlastnosti penisu, ako je dĺžka a obvod alebo obvod penisu. To môže byť viac závislé od chromozómu X, ktorý je len materského pôvodu a obsahuje asi 900 génov, na rozdiel od 90 génov na chromozóme Y. 

Tento účinok chromozómu X vysvetľuje, prečo majú niektorí súrodenci rôzne veľkosti penisu, pretože každý súrodenec sa môže líšiť od toho, čo chromozóm X dostal od svojej matky, aj keď sú rovnakým otcom.

Veľkosť penisu môžu ovplyvniť aj jednotlivé gény (nie gény rodičov). Genetické mutácie môžu tiež ovplyvniť dĺžku a vzhľad penisu.

Ďalšie ovplyvňujúce faktory

Množstvo ďalších faktorov môže ovplyvniť veľkosť penisu, vrátane hormónov, stravy a vystavenia toxínom v maternici.

Hormóny ako testosterón, najmä v dospievaní, ovplyvňujú   rast penisu   a jeho konečnú dĺžku v dospelosti. Nízke hladiny testosterónu   sú spojené s menšou veľkosťou penisu, ako aj nižším libidom a erektilnou dysfunkciou. 

Testosterón sa dá prirodzene zvýšiť výživou a cvičením. Výživa, najmä v maternici a ranom veku, môže ovplyvniť hormóny a celkový vývoj. Podvýživa môže tiež viesť k zníženiu veľkosti penisu.

Pokusy na zvieratách ukázali, že účinky maternicových toxínov, ako sú ftaláty (chemikálie používané na zvýšenie odolnosti plastov), ​​ovplyvňujú veľkosť penisu. Výskum naznačuje, že ftaláty  sú typ endokrinného disruptora  , ktorý môže ovplyvniť hormóny potrebné na reprodukciu. Táto súvislosť bola zistená len pri pokusoch na zvieratách a nebola potvrdená v štúdiách na ľuďoch.

Mýty o veľkosti

Existuje mnoho mýtov o veľkosti penisu, vrátane:

 • Väčšie nohy, väčší penis   : Neexistuje žiadna súvislosť medzi veľkosťou mužskej obuvi a veľkosťou jeho penisu. Ani iné časti alebo črty tela nenaznačujú, aký veľký alebo malý je mužský penis. Patria sem ruky, ochlpenie tváre a tela atď.
 • Masturbácia   : Masturbácia neinhibuje ani nepodporuje rast penisu. Nezáleží ani na frekvencii masturbácie.
 • Sexuálna spokojnosť a sexuálna príťažlivosť   : Štúdie ukázali, že veľkosť penisu nie je pre žiadneho partnera dôležitým faktorom, ani to nerobí viac či menej žiaducim. 

Čo je to Božstvo?

Výrobca Lordliness deklaroval svoj produkt  ako prírodnú receptúru založenú na rastlinných zložkách   . Je balený v ľahko stráviteľných a rýchlo vstrebateľných tabletách. Výrobca vysvetľuje, že účelom jeho produktu je normalizovať sexuálnu funkciu a zlepšiť jej účinnosť, poskytnúť silu erekcie a dodať viac energie.

Aké sú zložky Lordliness?

Ingrediencie Lordliness  zverejnili  ich vlastní  výrobcovia na oficiálnej stránke toho istého výrobcu. Nižšie sú uvedené tieto zložky a niektoré z ich vlastností.

 • Lotosový extrakt   : Vďaka vysokému obsahu draslíka v tejto zložke pomáha vyrovnávať telesné tekutiny, znižuje kardiovaskulárny stres a pomáha uvoľňovať cievy. 
 • Zelená káva   : Ide o zložku, ktorá pomáha znižovať krvný tlak a vyhýbať sa tuku.
 • Cinnamon Blend   : Prírodné afrodiziakum, ktoré stimuluje sexuálny apetít stimuláciou hladiny testosterónu.
 • Ovocie horkého pomaranča   : Zvyšuje produkciu spermií a pomáha pri hojnej ejakulácii.

Ako používať – ​​Lordliness

Výrobca odporúča užívať 2x denne 1 tabletu a pre maximalizáciu účinku sa odporúča vstup vykonať pred raňajkami a navyše 30 minút pred aktom, pričom výrobca je v odporúčaní len veľmi konkrétny. uvedené dávkovanie, aby sa predišlo predávkovaniu prípravkom a škodám v dôsledku nesprávneho použitia.

Ako fungujú kapsuly Lordliness?

Výrobca uvádza, že tieto kapsuly sa do tela dostanú rýchlo. Pozitívne vplýva na tvorbu testosterónu, ktorý zvyšuje sexuálnu túžbu. Výrobca Lordliness  tiež vysvetľuje, že zväčšenie veľkosti je možné, pretože zlepšuje cirkuláciu v kavernóznych telách penisu, rozširuje komory a napučiava tkanivá. Preto je prietok krvi oveľa vyšší, čo umožňuje silnejšiu erekciu a väčší odpor medzi jedným a druhým stykom.

Aké sú výhody Pána?

Výhody  Lordliness sú  zverejnené  na jej oficiálnej webovej stránke   , z ktorých niektoré sú:

 • Zvyšuje produkciu testosterónu, čo má za následok oveľa vyššie libido a sexuálnu túžbu.
 • Pomáha zlepšovať prietok krvi v penise.
 • Pomáha zväčšiť veľkosť penisu v dĺžke aj hrúbke, pretože krv sa dostáva do kavernóznych tiel oveľa lepšie.
 • Dlhšia erekcia.
 • Dodáva energiu.
 • Väčšia flexibilita pri sexuálnom kontakte.
 • Zvýšený sexuálny apetít.

Kontraindikácie

Výrobca Lordliness uvádza, že kombinácia prírodných zložiek pri užívaní ich produktu nevykazovala žiadne vedľajšie účinky. Určite sa odporúča rozobrať si zložky, ktoré ho tvoria a poradiť sa s lekárom, ak užívate nejaké predpísané lieky, ktoré síce naznačujú, že vás neobťažujú, ale názor lekára je veľmi dôležitý.

Spätná väzba od používateľov

Kapsuly Lordiness pomohli posilniť moju erekciu. Schudol som a tiež mám oveľa nižší cholesterol, tak som sa rozhodol objednať si produkt. Nezaznamenal som nárast veľkosti, ale chcel som pomôcť zlepšiť obeh môjho penisu, aby boli moje činy o niečo trvalejšie. Cieľ bol dosiahnutý, v mojom prípade mi produkt pomohol s mojím obrovským sexuálnym problémom.

Chcela som potešiť svojho partnera, pretože som si vždy myslela, že chce niečo väčšie. Nepijem, nefajčím, nešportujem, takže na pozitívne výsledky som nemusel dlho čakať. Čo sa týka rozšírenia, myslím, že toho veľa nevidím. Všimol som si však, že moja erekcia trvá oveľa dlhšie a môj penis je hrubší. Toto je skrátka produkt, ktorý odporúčam. A ak ste zdravý človek, výsledky sa dostavia vo veľmi krátkom čase.

Cena a kde kúpiť   Lordliness

Aby ste sa uistili, že nájdete originálny produkt, jedinou webovou stránkou je webová stránka výrobcu. Lordlines nájdete vo všetkých druhoch obchodov, ak áno, určite ide o falošný. Ak chcete získať originál, jednoducho vyplňte formulár na oficiálnej webovej stránke. Potom vás bude kontaktovať agent, aby objasnil vaše pochybnosti a zadal vašu objednávku. Momentálne je zľava 50% z ceny.

Vložiť komentár