Lumos krém – funguje to? negatívna recenzie, podvod? Cena, Lekáreň, Fórum

Trápi vás akné alebo vás trápia tmavé fľaky na tvári? Hľadáte efektívne a prirodzené riešenie? Ste na správnom mieste! V skutočnosti môže byť Lumos pre vás ideálnym riešením! Poďme to zistiť lepšie.

Čo spôsobuje biele škvrny

Sfarbenie kože je bežné, najmä na tvári. U niektorých ľudí sa objavia červené škvrny po akné, zatiaľ čo u iných sa môžu objaviť tmavé škvrny. Ale jedno konkrétne sfarbenie pokožky vás môže poškriabať na hlave.

Môžete si všimnúť biele škvrny na lícach alebo inde na tvári. Niekedy môžu tieto škvrny pokryť veľkú plochu a dokonca sa rozšíriť aj do iných častí tela.

Množstvo stavov môže spôsobiť výskyt bielych škvŕn na tvári a vo všeobecnosti nie sú dôvodom na obavy. Tu je prehľad najčastejších príčin a ako sa s nimi vysporiadať.

1. Tisíce

Prasiatka sú malé okrúhle, tvrdé, biele hrbolčeky na tvári, ktoré sa často mylne považujú za čierne bodky. Vyvíjajú sa, keď sa keratín – proteín nachádzajúci sa vo vrchnej vrstve pokožky – a ďalšie zložky odumretých kožných buniek zachytia pod povrchom pokožky.

Najbežnejšie oblasti, kde sa milia objavujú, sú okolo očí, líc a nosa.

Milia sa môže vyskytnúť v akomkoľvek veku u mužov aj žien. Najčastejšie sa vyskytujú u veľmi malých detí a tento stav sa nazýva aj mliečne škvrny.

Príčiny

Prasiatka môžu byť spôsobené alergickou reakciou na korenené produkty, dráždivý krém na tvár a poškodenie slnkom.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

https://www.beautybay.com/edited/face-mapping/

Prečítajte si tiež: Coralift, Eternell, Beauty Age complex.

2. Biele lupiny

Biele lupiny sú považované za typ  ekzému  . Vyzerá ako svetloružové alebo červené, šupinaté oblasti na koži s čírymi až hladkými bielymi (pigmentovanými) škvrnami.

Môže byť až  20 náplastí  , často na tvári a rukách. Pityriasis alba je výraznejšia u ľudí s tmavou pokožkou alebo po slnení.

Ochorenie postihuje najmä deti a dospievajúcich a u  5 percent  detí na celom svete sa ochorenie v určitom okamihu rozvinie.

Príčiny

Lekári nevedia, čo spôsobuje biele lupiny.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

3. Bielactwo

Vitiligo  sa prejavuje ako škvrny na koži, ktoré stratili svoj farebný pigment. Môže sa vyskytnúť kdekoľvek na tele, vrátane tváre. Postihuje približne  1 percento  ľudí na celom svete.

Biele škvrny môžu byť spočiatku malé a občas môžu v tomto stave zostať, ale môžu sa tiež pomaly zväčšovať, až kým škvrna nepokryje veľkú časť tela. Občas sa niektoré farby môžu vrátiť do postihnutej oblasti, ale zriedka úplne.

Vitiligo sa môže vyskytnúť v akomkoľvek veku, ale  asi u polovice ľudí  s týmto ochorením sa vyvinie do veku 20 rokov.

Príčiny

Vitiligo môže dostať každý, aj keď šanca sa mierne zvýši, ak ho má niekto iný v rodine. Faktor dedičnosti ešte nie je úplne pochopený, takže deti osoby, ktorá má vitiligo, ho tiež nemusia nevyhnutne vyvinúť.

Vitiligo sa vyskytuje u ľudí všetkých farieb pleti, no najviac je viditeľné na čiernej pleti. Nie je to nákazlivé.

Kožné bunky produkujú pigment nazývaný melanín, ktorý dodáva pokožke jej farbu. Niektorí vedci sa domnievajú, že koža vitiliga sa vyvíja, keď telo produkuje a ničí protilátku proti melanínu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

čo je Lumos?

Lumos je rozjasňujúce sérum, ktoré môže pomôcť zlepšiť sfarbenie spôsobené: slnkom, tehotenstvom, akné, menopauzou a starnutím pleti. Je tiež revolučný, pretože sa stará nielen o tvár, ale môže byť účinný aj na krku, ramenách a dekolte! Kúzlo jeho účinnosti však spočíva v niečom inom: v prírodnom zložení. Ako je to možné? Tu vám to odhalíme:

 • Šampanské  : úplne inovatívna zložka v obľúbenej súčasnej kozmetike, ale tradícia, ak sa pozriete späť v čase; dokáže pleť hĺbkovo vyživiť a prirodzene rozjasniť;
 • Vitamín C  : môže pomôcť omladiť a tonizovať pokožku;
 • Výťažok z harmančeka  : môže pomôcť upokojiť súčasný zápal a zosvetliť pokožku;
 • Extrakt zo sladkého drievka  : organicky pestovaný, môže pomôcť znížiť produkciu melanínu, látky, ktorá spôsobuje škvrny;
 • Arbutín  : môže pomôcť dezinfikovať pokožku tým, že pôsobí ako prírodný antibakteriálny prostriedok; je látka nazývaná fenol, vysoko zjasňujúca molekula široko používaná v kozmetike;

Ako Lumos účinkuje ?

Lumos má veľký potenciál, a preto nielen rozjasňuje zafarbenie, a to vďaka svojmu podpornému pôsobeniu na:

 • zlepšenie znamienok a jaziev po akné a pupienkoch
 • zlepšenie škvŕn
 • výživu pokožky
 • zlepšenie pohody pokožky v prípade zápalu
 • pohodu a žiarivosť tváre

Ako sa Lumos aplikuje ?

Lumos vyžaduje veľmi jednoduchý proces aplikácie. V skutočnosti stačí nasledovať tento krátky postup, aby ste dosiahli skvelé výsledky:

 • Umyte si tvár a postihnuté oblasti, ako je krk alebo ramená;
 • Všetky časti jemne osušte mäkkou utierkou;
 • Uistite sa, že pokožka je úplne suchá;
 • Naneste malé množstvo krému na každú časť, ktorú chcete ošetrovať;
 • Masáž pomalými a jemnými pohybmi;
 • Masírujte, kým sa Lumos úplne nevstrebe .

Po nanesení môžete bez akýchkoľvek opatrení nosiť vlastné oblečenie, keďže Lumos nemastí pokožku ani oblečenie a predovšetkým nerobí škvrny. Tento postup by sa mal opakovať ráno a večer najmenej mesiac. Takto budete môcť vidieť tie najlepšie účinky tohto fantastického produktu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

Odborný názor

Odborníci na prírodné liečivá uvádzajú: „S Lumosom som sa stretol náhodou, pretože moja pacientka (po ťažkých problémoch s akné) sa vrátila do mojej ordinácie po n-týkrát na kontrolu a zistila, že sa jej pleť výrazne zlepšila. Keď som sa jej spýtal, čo používa, odpovedala, že 2 týždne používala nový krém, ktorý jej odporučil jej priateľ Lumos . Spýtal som sa jej, či to môžem preskúmať a priniesla mi krabicu. Keď to analyzujem, domnievam sa, že ide o veľmi osobnú kompozíciu, ktorú určite vytvorili odborníci v tejto oblasti. Od tej chvíle som ho začal odporúčať každému pacientovi, ktorý hľadá prostriedok podporujúci liečbu v boji proti akné“.

Recenzie a názory na fórach Lumos

Tu sú niektoré z najrelevantnejších komentárov k Lumosu , ktoré pochádzajú z popredných priemyselných fór:

 • „V mladom veku som trpel cystickým akné (veľmi ťažká forma) a napriek zahojeniu tváre mi zostalo veľa jaziev, za ktoré som sa veľmi hanbil. Vyskúšala som veľa produktov, ale potom som spoznala Lumos . Zaujalo ma jeho prírodné zloženie a rozhodla som sa ho vyskúšať. Spolu s radami mojej dermatologičky mi to naozaj pomohlo!”
 • „Vzhľadom na moju horskú dovolenku (kde som veľa túroval bez opaľovacieho krému) som mal na tvári veľa malých tmavých škvŕn od slnka. Hľadal som na internete prirodzenejší adjuvans k existujúcim terapiám a našiel som Lumos . Musím potvrdiť, že je to fantastický produkt; Dokonca aj teraz, keď sú škvrny preč, stále ho používam na ochranu pokožky!”
 • „Už nejaký čas mám dosť rozsiahle tmavé škvrny. Neviem, prečo sú spôsobené, ale hľadal som liek. Kúpil som Lumos online a vyskúšal som ho. Väčšina z nich je preč, ale niektoré malé zostali. Pokúsim sa absolvovať odbornú prehliadku a pokračovať v liečbe, aby som videl ďalšie účinky.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

Kontraindikácie

Užívanie Lumosu nemá žiadne špeciálne vedľajšie účinky ani kontraindikácie, pretože jeho receptúra ​​je šetrná a prirodzená. Pred začatím liečby by ste však nemali mať alergiu alebo intoleranciu na žiadnu prírodnú účinnú látku, ako sú kvety alebo rastliny.

Kde a ako kúpiť Lumos ?

Lumos nie je možné zakúpiť v žiadnom obchode vo vašom meste; Z dôvodu bezpečnosti a garancie originálnej pravosti produktu je tento dostupný len na stránke spoločnosti, ktorá ho vyrába. Odporúčame tiež, aby ste si dôkladne skontrolovali, či sa nachádzate na oficiálnej stránke Lumos , aby ste si kúpili iba originálny, bezpečný produkt.

Spoznáte to podľa záručných plomb na obale, a keďže spoločnosť propaguje svoj produkt tým, že ho uvádza na trh (zatiaľ na krátky čas) za cenu, ktorá sa nesmie minúť: Lumos sa v skutočnosti dá kúpiť za veľmi nízku cenu –  50 % zo základnej ceny. Táto akcia platí len na obmedzený čas.

Ponuka na vás čaká! Pýtate sa, ako postupovať pri nákupe? Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Prejdite na  oficiálnu webovú stránku spoločnosti  ;
 • Prečítajte si všetky informácie o produkte;
 • Rolujte kurzorom, kým nenájdete formulár na vyplnenie objednávky;
 • uveďte svoje osobné údaje a údaje o objednávke (meno, priezvisko, adresa, PSČ, telefónne číslo, počet balíkov, ktoré si chcete objednať);
 • Kliknite na tlačidlo “Objednať” nižšie;
 • Počkajte, kým vás bude kontaktovať špecializovaný operátor so žiadosťou o potvrdenie prijatej objednávky;
 • Počkajte, kým expresný kuriér (už v cene) dorazí k vám domov!

Už nemáte žiadne výhovorky, teraz je zdravá a krásna pokožka detskou hrou! Poponáhľajte sa a využite ponuku!

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

1 komentár k “Lumos krém – funguje to? negatívna recenzie, podvod? Cena, Lekáreň, Fórum”

Vložiť komentár