Neoveris gél – ako používať? Zloženie, účinky, cena. Fórum, Lekáreň, Názory

Moderný gél Neoveris je účinným nástrojom na zmiernenie príznakov upchatých žíl.

Kŕčové žily dolných končatín je zmena orgánov charakterizovaná ich zväčšením a celkovou deformáciou. Postihnuté cievy sa prejavujú ako znetvorujúce opuchy na dolných končatinách, ktoré majú modrastú farbu.

Čo sú kŕčové žily?

Kŕčové žily sú rozšírené povrchové žily na dolných končatinách. Zvyčajne nie je zrejmý žiadny dôvod. Kŕčové žily sú zvyčajne asymptomatické, ale môžu spôsobiť pocit plnosti, tlaku a bolesti alebo hyperalgéziu v nohách. Diagnóza sa robí fyzikálnym vyšetrením. Liečba môže zahŕňať tlak, starostlivosť o rany, skleroterapiu a operáciu.

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

https://my.clevelandclinic.org/health/diseases/4722-varicose-veins


Symptómy a príznaky kŕčových žíl

Kŕčové žily môžu byť najprv napäté a hmatateľné, ale nemusia byť nevyhnutne viditeľné. Neskôr sa môžu postupne zväčšovať, vyčnievať a byť zrejmé; môže spôsobiť pocit plnosti, únavy, tlaku a povrchovej bolesti alebo hyperestézie v nohách. Kŕčové žily sú najvýraznejšie, keď pacient stojí.

Z nejasných dôvodov sa kongestívna dermatitída a kongestívne venózne vredy vyskytujú zriedkavo. Keď sa objavia kožné lézie (napr. indurácia, pigmentácia, ekzém), zvyčajne postihujú oblasť mediálneho členku. Po minimálnej traume postihnutej oblasti sa môžu vyvinúť vredy; zvyčajne sú malé, povrchové a bolestivé.

Kŕčové žily občas spôsobujú trombózu, čo spôsobuje bolesť. Povrchové kŕčové žily môžu spôsobiť tenké žilové pľuzgiere v koži, ktoré môžu prasknúť a krvácať s minimálnou traumou. Veľmi zriedkavo je takéto krvácanie, ak sa nezistí počas spánku, smrteľné.

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

Neoveris – čo to je a ako to funguje?

Neoveris gel je prípravok dostupný vo forme krému, ktorý podporuje boj proti kŕčovým žilám dolných končatín.

Neoveris posilňuje steny ciev a pomáha normalizovať krvný obeh. Odstraňuje opuch tkaniva.

Výrobca dbá na to, aby účinné látky obsiahnuté v prípravku podporovali ničenie krvných zrazenín vytvorených v žilách a zlepšovali krvný obeh, čo má za následok pevnejšie cievy.

 • Obnovuje správnu činnosť cievnych chlopní – Užívanie krému prispieva k spevneniu žilových chlopní, ktorých poškodenie je považované za hlavnú príčinu kŕčových žíl. To pomáha obnoviť správne fungovanie ciev a normalizovať prietok krvi.
 • Posilňuje steny žíl – Prípravok absorbovaný pokožkou spevňuje endotelovú vrstvu ciev, prispieva k ich výraznej hyperémii, stabilizuje ich a zvyšuje ich elasticitu.
 • Neutralizuje bolesť a nepohodlie – Chladivý mentol obsiahnutý v prípravku prináša rýchlu úľavu od bolesti spojenej s kŕčovými žilami, odstraňuje únavu a opuchy dolných končatín.

Neoveris – aké sú výhody a účinky?

Hlavnými vlastnosťami lieku Neoveris je obnovenie prietoku krvi. Tým sa zabráni vzniku trombózy. To sa dosiahne liečbou zápalového procesu.

Neoveris recenzie potvrdzujú, že odstraňuje kŕče a vyčnievajúce modré žily. Táto terapia poskytuje spoľahlivú liečbu kŕčových žíl.

 • Je klinicky dokázané, že liek pomáha normalizovať 94% žíl – odstraňuje bolesť, pocit pálenia a rýchlu únavu končatín.
 • Zabraňuje rozvoju ochorenia a jeho komplikáciám v 99%
 • V 90% chronickej žilovej nedostatočnosti a v 85% podporuje telo pri liečbe trofických vredov.
 • Na porovnanie, farmaceutické kompozície vykazovali maximálnu účinnosť 31 % – pri zmierňovaní symptómov ochorenia.

Prečítajte si tiež: Veniselle.

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

Neoveris – aké zložky obsahuje vzorec?

Neoveris má prírodné zloženie a pôsobí komplexne. Vďaka tomu môže pôsobiť na príčinu ochorenia, eliminovať jeho príznaky a predchádzať komplikáciám.

 • Nozein  stimuluje prietok krvi, hojí existujúce kožné lézie;
 • Dihydroergokristín  . Stimuluje periférny prietok krvi, rozširuje tepny, zvyšuje žilový tonus;
 • Hirudin  . Táto zložka, odvodená z pijavíc, riedi krv a bráni trombóze;
 • Lykopén  – znižuje žilový tlak, čo prispieva k resorpcii krvných zrazenín. Pomáha telu pri obnove krvných ciev, znižuje cholesterolové plaky a usadeniny soli.
 • Sculino a rutozid  podporujú zdravie krvných ciev;

Neoveris – ako ho používať? Inštrukcie

Nie je žiadnym tajomstvom, že pri používaní produktov a dermokozmetiky je potrebné kúru absolvovať. Systematické používanie produktu je predpokladom pre dosiahnutie požadovaných výsledkov. Preto je mimoriadne dôležité aplikovať Neoveris na pokožku pravidelne, 1-2 krát denne.

Proces aplikácie Neoveris je triviálny. Konzistencia krému umožňuje rýchlu aplikáciu produktu. Infikované miesto prikryte vrstvou prípravku a krúživými pohybmi pomaly vtierajte do pokožky.

Po nanesení gélu jeho zložky prenikajú do tkanív do 3 minút. Pôsobenie terapeutických látok sa aktivuje už po 15 minútach. Ak budete postupovať podľa odporúčaní Neoverisu , úľavu od bolesti a opuchu sa dostaví do 3 dní. Kožné lézie sa hoja do 7-14 dní. Súčasne sa žily postupne zužujú, krvné zrazeniny sa rozpúšťajú.

Gél sa nanáša dvakrát denne masážnymi pohybmi na očistenú pokožku nôh. Postupujte podľa týchto pokynov mesiac.

Neoveris – posudok odborného lekára

Mojimi klientkami sú 25-ročné ženy. A každý z nich má rovnaký problém, kŕčové žily a bolesti nôh. Každá tvár je spôsobená zlou životosprávou v kombinácii s úplným nedostatkom starostlivosti o zdravie ciev! V prevencii ochorení súvisiacich s vekom, vo včasných štádiách cievnych ochorení, ako aj v pokročilých štádiách kŕčových žíl a trombóz a iných podobných ochorení dolných končatín. Odporúčam používať Neoveris .

Ide o inovatívny vynález, ktorý podľa mňa prekonal všetky ostatné prípravky používané pri liečbe cievnych ochorení. Neoveris sa líši od iných doplnkov, ktorých je veľa a sú neúčinné, pretože nielen potláča ochorenie, ale dokáže úplne prebudovať obehový systém a cievy (nielen v nohách) a zastaviť ochorenie v každom štádiu! Potvrdzujú to skúsenosti mojich pacientov. Odporúčam všetkým ženám, aby sa snažili udržať svoje nohy krásne a zdravé čo najdlhšie. – Dr. Charles J.

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

Neoveris – názory a užívateľské recenzie

Že je problém vážny, som si uvedomila, keď mi lekári kvôli kŕčovým žilám zakázali nosiť vysoké opätky. Už dlho beriem rôzne lieky, no nič mi nepomohlo. Jedného dňa som ale na internete našla článok o Neorise . Tento pokročilý liek skutočne robí zázraky! Po mesiaci a pol boli drobné vlásočnice úplne preč, hoci mi bolo povedané, že sa dajú odstrániť iba laserom. Nohy mi už neopúchajú ako kedysi a opäť sa cítim zdravá!

Všetky ženy v mojom veku trpia problémami s nohami. A neexistuje na to žiadny liek. Mojou poslednou nádejou bol Neoveris . Moje nohy konečne vyzerajú normálne a nevyzerajú ako opuchnuté modré palice. Na konci dňa môžem chodiť bez toho, aby som sa cítil ťažký alebo bolestivý. A to je po týždni liečby!

Cena a kde kúpiť?

Prechod na webovú stránku distribútora prípravku nám dáva možnosť kúpiť produkt za polovicu jeho skutočnej trhovej hodnoty. Kliknite na banner a vychutnajte si kvalitu nového života.

Stačí urobiť objednávku v internetovom obchode a balík vám bude doručený na nami uvedenú adresu.

Celý proces prepravy je úplne bezpečný, bez ohrozenia zdravia zákazníkov.

>>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<<

2 komentáre k “Neoveris gél – ako používať? Zloženie, účinky, cena. Fórum, Lekáreň, Názory”

Vložiť komentár