Activestin, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Activestin  je riešenie, vďaka ktorému bude vaše telo opäť krásne. Doplnok stravy v šumivých tabletách nesľubuje, že sa sám alebo vo veľmi krátkom čase zbavíte mnohých kíl, ale poskytuje postupné účinky, ktoré si budete môcť všimnúť sami, možno tak, že si vyskúšate staré šaty.

Prírodnú receptúru sprevádza aj jednoduché dávkovanie: jedna tableta sa ráno rozpustí v horúcej vode a môžete si kostým vyskúšať!

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Ketóza: prirodzený metabolický stav

Ketózu môžeme opísať ako metabolický stav, kedy naše telo používa ketóny namiesto glukózy na udržanie všetkých vnútorných procesov.

Ako sa to stalo?

Keď je náš príjem uhľohydrátov veľmi nízky, naše telo nemôže využívať glukózu ako primárny zdroj energie, takže ako primárne palivo začne využívať uložený tuk. Pečeň premieňa tuk na ketóny, aby sme ich mohli využiť na prežitie.

To znamená, že ketóza je fyziologický stav, nie patologický stav alebo zdravotný problém. Historicky boli ľudia v ketóze po dlhú dobu v dôsledku hladovania a nedostatku potravín bohatých na sacharidy, ako je ovocie a hľuzy – niečo, čo bolo bežné v zime alebo na určitých miestach po celom svete, ako sú ľadovce alebo veľmi chladné kontinenty, kde zelenina nerastú alebo ovocie je dostupné iba v teplých obdobiach.

Lovci-zberači možno strávili dlhý čas jedením ničoho iného ako mäsa – boli sme mrchožrútmi – a tiež niekoľkodňovým pôstom, ďalším mechanizmom, ktorý môže dostať naše telo do ketózy (Ak sa chcete dozvedieť viac o prerušovanom hladovaní a o tom, ako môže pomôcť vám pomôže dosiahnuť vaše zdravotné ciele,  prečítajte si  toto  ).

Dnes kmene ako Inuiti žijúce v Arktíde jedia stravu pozostávajúcu hlavne z mäsa (asi 98 % celkového kalorického príjmu) zo zvierat, ako sú veľryby, tulene, medvede… Pre väčšinu z nich je ťažké nájsť zdroje potravy na rastlinnej báze. roka v dôsledku extrémnych podmienok počasia. Sú teda naozaj dobre prispôsobené na ketózu.

Ernesto Prieto Gratacos je vedec z Buenos Aires v Argentíne, ktorý študuje súvislosť medzi výživou a rakovinou. Nahral dokument s názvom „  Rakovina a civilizácia  “, ktorý ukazuje, že niektoré kmene, ktoré stále žijú ako lovci-zberači, nemajú žiadne metabolické problémy a veľmi nízku mieru moderných chorôb, ako je rakovina alebo cukrovka. Jedným z takýchto ľudí sú Eskimáci žijúci v Arktíde, využívajúci stravu s vysokým obsahom tukov, založenú najmä na potravinách živočíšneho pôvodu. 

Západná strava má veľmi vysoký obsah sacharidov. Nie z hľúz alebo ovocia, ktoré rastie sezónne, ale z rafinovaných sacharidov, hlavne obilnín a umelých sladkých potravín po celý rok (chlieb, cestoviny, koláče, sladkosti…). 

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Pozrite si: Beslimmer.

Aké sú výhody pobytu v ketóze? 

Niektoré z výhod ketózy zahŕňajú :

 • Viac energie pre mozog a telo
 • Zameranie a jasnosť mysle 
 • Strata váhy
 • Lepšia pleť (pomáha aj pri liečbe akné)
 • Zlepšená citlivosť na inzulín 
 • Znížte riziko srdcových ochorení
 • Zlepšite flexibilitu metabolizmu 

O niektorých (alebo o všetkých) ste už možno počuli.

Menej sa však hovorí o tom druhom: metabolická flexibilita. Poďme sa teda ponoriť do tohto konceptu, ktorý môže byť kľúčom k dobrému metabolickému zdraviu.

Čo je to metabolická flexibilita?

Pokiaľ ide o metabolické zdravie, musíme si byť vedomí dôležitosti toho, aby sme v našom tele mohli využívať glukózu alebo tuk ako palivo. To je to, čo nazývame metabolická flexibilita, ako schopnosť nášho tela v prípade potreby nejasne využívať dva rôzne zdroje energie.

Keď sme boli lovci-zberači, bolo to „jednoduché“, pretože sme jedli len toľko jedla, koľko sme mohli v závislosti od sezóny alebo miesta, kde sme žili, ale všetko sa zmenilo v neolite.

Poľnohospodárstvo nás priviedlo k úplne inému spôsobu života: prestali sme sa sťahovať z miesta na miesto, väčšinu roka sme mali prístup k potrave v podobe obilnín, strukovín a hľúz a vďaka tomuto „pokroku“ sa začali spoločenstvá rozrastať .

Jared Diamond, historik a antropológ, napísal tento polemický článok s názvom „  Najhoršia chyba v histórii ľudstva  “, v ktorom hovorí o problémoch, ktoré nám poľnohospodárstvo prinieslo. 

Viem, že je to veľmi kontroverzný článok, ale ide o to, že tieto zmeny v stravovaní človeka môžu viesť k určitým chorobám, ako je cukrovka 2. typu a obezita.

To je dôvod, prečo je koncept metabolickej flexibility taký dôležitý. Teraz, keď máme k dispozícii dostatok jedla (čo je úžasné, pretože nepotrebujeme loviť ani vlastniť farmu), ideme do supermarketu a kúpime si čokoľvek, čo potrebujeme, aby sme si udržali energetickú hladinu. Ak jete štandardnú európsku alebo americkú stravu, znamená to veľa spracovaných sacharidov a cukrov.

To blokuje našu metabolickú flexibilitu – schopnosť efektívne využívať rôzne zdroje energie. Keď ste metabolicky flexibilní, vaše telo nemusí každé 3 hodiny prosiť a dožadovať sa jedla, pretože nemusí. Spaľuje tuk ako palivo.

A preto je také dôležité mať v živote obdobia ketózy, aby sme dali telu impulz, aby sa neuvoľnilo, pomohli mu spaľovať tuky a dopriali aj pankreasu    odpočinok  . Keď ste v ketóze, vaše telo si začne zvykať na spaľovanie tukov ako palivo a váš metabolizmus bude na chvíľu efektívnejšie spaľovať tuky zo stravy aj zásoby. 

Čo je Activestin ?

Activestin  je doplnok stravy, ktorý plní dve hlavné funkcie: pomáha zvyšovať účinnosť diéty a odstraňovať prebytočné toxíny z metabolizmu. Privádza telo do stavu ketózy .

Liečebné balíčky platia približne  mesiac kúry  , no mnohí ľudia v užívaní pokračujú v odporúčaných dávkach, kým nedosiahnu želané výsledky… A dostávajú ich vďaka prírodnému  zloženiu  tohto doplnku, aspoň podľa online recenzie, ktoré sú k dispozícii o tomto produkte.

Je Activestin podvod alebo to naozaj funguje?

Existuje len veľmi málo ľudí, ktorí v recenziách uvádzajú  Activestin  ako  podvod  . Pri pozornom pohľade na tieto recenzie si okamžite všimnete, že niečo nie je v poriadku. Niektorí ľudia skutočne hovoria o  prvom dni  užívania a očakávanej dramatickej strate hmotnosti po týchto 24 hodinách.

Sú aj ľudia, ktorí sa pre tento doplnok nerozhodli, no sú o tom presvedčení. V skutočnosti existuje niekoľko napodobenín tohto produktu: kvôli jeho účinnosti mnohí vytvárajú tieto napodobeniny tam, kde doplnok nie je dostupný. Bohužiaľ však tieto falzifikáty nie sú také účinné ako originály.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Activestin : recenzie tých, ktorí to vyskúšali

Čo hovoria recenzie na priemyselných fórach a webových stránkach o tomto doplnku stravy? Skôr ako si vyberiete tento produkt, zistite, ako  doplnok stravy Activestin  pôsobí na vašu pohodu!

„Neveril som výsledkom tohto produktu, ako je inzerované. Predstavte si moje prekvapenie, keď som o mesiac neskôr opäť mohol nosiť svoje staré šaty! Navyše sa cítim silnejší a plný energie! Moja pleť teraz vyzerá oveľa mladšie. Neviem, či je to vďaka Activestin alebo len náhoda, ale mierku neoklameš! Cítim sa o desať rokov mladšie!“

„Každopádne som si znova prečítal zložky produktu a uistil som sa, že sú všetky prirodzené. Čítal som recenzie zákazníkov a myslel som si, že tým, že to skúsim, nemám čo stratiť, tak som to začal brať. Prvé zmeny som začala pociťovať už po týždni. Cítil som sa energickejší, lepšie som spal. Samozrejme, mohla to byť aj náhoda. Čas plynul a dieťa sme mohli uspať v jeho spálni. O dva týždne neskôr som neveril vlastným očiam! Už som schudla pár kíl! Neprešiel ani mesiac. Mohla by som si znova obliecť džínsy, ktoré som nosila pred prvým tehotenstvom!“

Výhody lieku Activestin

Doplnok stravy na chudnutie môže počítať so synergickým efektom niekoľkých absolútne prírodných zložiek vašej stravy. Každý balíček platí na  mesiac  liečby a ponúka mnoho výhod pre váš nový jedálniček a pohodu. Ktoré to sú?

 • Rýchlejší metabolizmus: Rýchlejší  metabolizmus spaľuje tuk, ktorý sa časom nahromadil v  kritických  oblastiach, ako sú brucho, boky a nohy. Aktívny metabolizmus je kľúčom k úspechu vašej diéty, pretože zvýši vaše úsilie počas cvičenia a spôsobí, že spálite viac energie.
 • Žiadne nové nahromadenie tuku:  Nebudete mať žiadne nové nahromadenie tuku len preto, že ste porušili pravidlo. Spoločné pôsobenie vitamínov zabezpečí účinné pôsobenie tak, aby neabsorbovali nové tuky, ktoré sa objavia.
 • Postupné chudnutie:  Strata príliš veľkého množstva kilogramov v krátkom časovom období znamená oslabenie tela a po mesiaci liečby opäť naberiete všetku váhu. Účinky, ktoré ste dosiahli, teda zostanú a vaše telo bude mať čas si na to zvyknúť.
 • Znížte svoj hlad:  Nervózny hlad vás núti jesť viac a ničí výsledky vašej diéty. Výživový doplnok znižuje pocit hladu a poskytuje účinok zodpovedajúci vašim potrebám.
 • Detoxikačný účinok:  nejde len o tuky, ale aj o toxíny. Odstráňte ich vďaka úplne prírodnému keto komplexu prítomnému v tomto doplnku stravy.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Activestin : recenzie tých, ktorí to vyskúšali

Tí, ktorí Activestin vyskúšali  , ako vidíte, majú naň nadšené  názory  . Samozrejme, integrátor nemôže robiť všetko sám. Maximálne využitie tohto  prírodného roztoku  bude možné len vtedy, keď budete držať diétu, nezabudnite si vziať tabletku podľa pokynov a skúste trochu trénovať.

To je dôvod, prečo existuje (málo) ľudí, ktorí majú negatívny názor na toto riešenie: pretože veria, že stačí užiť doplnok raz a jesť viac ako predtým, aby problém zmizol.

Ako používať Activestin : indikácie dávkovania

Prenájom  Activestin je veľmi jednoduchý. Jednu tabletu rozpustite v 250 ml pohári vody, najlepšie horúcej. Všetko sa užíva pred raňajkami pre plnú účinnosť po celý deň.  Aby ste predišli predávkovaniu, po rannom užití tabletky naň úplne zabudnite !

V skutočnosti vám počas dňa  bude doplnok stravy na chudnutie  fungovať tak, že vám ponúkne vylepšenie stravy. Presné údaje sú uvedené na obale tabliet.

Zložky Activestin

Activestin funguje  vďaka svojmu  100% prírodnému zloženiu  . Vďaka zmesi vitamínov B6 a B3, draslíka, glutamínu a ketokomplexu funguje doplnok rýchlo a jednoducho, stačí jedna tableta raz denne, ráno. Odteraz na to môžete zabudnúť a využívať všetky výhody, ktoré  Activestin zdôrazňujú  na  priemyselných fórach  . Aké ingrediencie vytvárajú toto kúzlo?

 • Vitamín B3  : v kombinácii s vitamínom B6 znižuje hromadenie tuku v tele, aby sa zabránilo ďalšiemu ukladaniu tuku v tele v dôsledku neregulovanej stravy.
 • Vitamín B6 : v kombinácii s vitamínom B3 odstraňuje existujúce nahromadenie tuku v tele a zabraňuje tvorbe nového.
 • Draslík  :  v kombinácii s glutamínom umožňuje reaktiváciu metabolizmu, ktorý je silne povzbudzovaný k spaľovaniu väčšieho množstva energie.
 • glutamín  : s draslíkom odstraňuje hromadenie tuku v brušnej oblasti, pomáha ho spaľovať postupne a v súlade s diétou.
 • Horčík  : bojuje proti ochabnutosti pokožky a celulitíde, ktoré sú priamym dôsledkom chudnutia.
 • Keto komplex  : zvyšuje hladinu peptínu na chudnutie a obsahuje antioxidanty užitočné pre skutočne účinný detoxikačný účinok.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Má Activestin zlé recenzie?

Na  Activestin  možno nájsť recenzie na všetkých priemyselných fórach a niektoré z nich sú dokonca negatívne  Problém je, že veľa ľudí si myslí, že prvý deň prijatia stačí na to, aby automaticky schudli 5-6 kilogramov, a nie je to tak, práve naopak. Doplnok na chudnutie a detoxikáciu, ktorý má tento účinok, by bol  zakázaný  , pretože by spôsobil vážne zdravotné problémy.

Výživový doplnok  Activestin  má tiež veľmi málo negatívnych  názorov, pretože veľa ľudí nechodí na oficiálnu stránku, ale vyberá si stránky ako Amazon alebo Ebay, kde výrobca nepredáva  !

Výsledkom je, že skončia s produktmi, ktoré vyzerajú ako tento detoxikačný doplnok, ale nie sú. V ich stravovaní chýbajú výsledky – samozrejme! – a vytiahnite to na tých, ktorí si na druhej strane vzali správny produkt z oficiálnej webovej stránky výrobcu.

Kde kúpiť Activestin

Activestin  nie je na predaj na generických, inzerátoch, maloobchodných alebo priemyselných stránkach, ako sú Amazon, Ebay alebo online lekárne. Aby ste si boli istí, že skutočne používate  doplnok stravy na detoxikáciu a zlepšenie účinnosti vašej stravy, musíte  prejsť  iba  na oficiálnu webovú stránku, kde môžete tiež získať rezervované akcie na tento doplnok.

Je Activestin dostupný v lekárni?

Activestin  v  lekárni  nie je možné zohnať. Distribúcia Activestin v lekárňach by si v skutočnosti  vyžadovala zaplatenie prémie, takže výrobca uprednostnil predaj na vlastnú päsť, aby doplnok neponúkal verejnosti za vyššiu cenu. Preto sa vyhol tejto fáze distribúcie a má priamy kontakt so zákazníkmi.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár