BeSlimmer – Ako to funguje? Podvod? Negatívne názory, Fórum, Lekáreň, Cena

BeSlimmer je doplnok stravy, ktorý sa v poslednej dobe preslávil aj na európskom trhu. 100% prírodný produkt, označovaný ako „blesková tabletka na chudnutie“, je výsledkom dlhoročného výskumu a laboratórnych testov, ktoré nakoniec viedli k vytvoreniu prípravku s vysokými zoštíhľujúcimi vlastnosťami. Navrhnutý špeciálne na pomoc ľuďom trpiacim chronickými ochoreniami, ako je obezita, rýchlo schudnúť, možno ho bezpečne použiť aj v prípade jednoduchej nadváhy.

Dodáva sa vo vzduchotesných nádobách s obsahom 30 tabliet, z ktorých každá je potiahnutá vrstvou, ktorá uľahčuje prehĺtanie. Môže ho užívať každý, muži aj ženy, v akomkoľvek veku a fyzickej kondícii, pretože prírodné zloženie a čisto rastlinný pôvod z neho robia vysoko tolerovaný a vstrebateľný doplnok.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je obezita

Obezita je pojem, ktorý má veľkú váhu kvôli rôznym kultúrnym normám a stigme okolo veľkosti a tvaru tela. 

Na účely tejto príručky sa však zameriame na   definíciu obezity podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO)  : abnormálne alebo nadmerné hromadenie tuku v tele, ktoré môže predstavovať zdravotné riziko. 

Nižšie sa dozviete, ako lekári zisťujú, či je niekto obézny, príčiny a rizikové faktory obezity, možnosti liečby obezity a mnoho ďalšieho.

Ako už bolo spomenuté, obezita je vo všeobecnosti spojená s nadváhou. Ale také jednoduché to nie je.

Ako lekársky termín je obezita definovaná  indexom telesnej hmotnosti alebo BMI  podľa   Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC)  .

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

BMI  zohľadňuje výšku aj hmotnosť osoby a vyjadruje sa v kilogramoch na meter štvorcový (kg/m  2  ). Na získanie BMI môžete použiť aj tento vzorec: vydeľte svoju hmotnosť v librách svojou výškou v palcoch na druhú. Potom túto sumu vynásobte číslom 703.

BMI rozsahy

Úrovne BMI u dospelých sú rozdelené do nasledujúcich kategórií:

  • Normálna hmotnosť: 18,5 až 24,9
  • Nadváha: 25 až 29,9
  • Obezita: 30 alebo viac.

Typy obezity

  • I. štádium obezity: 30 až 34,9
  • Obezita 2. stupňa: 35 až 39,9
  • Obezita 3. stupňa: 40 alebo viac

Pamätajte však, že BMI je veľmi obmedzené. Ak použijeme obezitu ako spôsob merania zdravotného rizika, vyššie uvedené rozsahy nemusia byť vhodné pre mnohé skupiny ľudí.

Napríklad „Aziati a ázijskí Američania môžu mať zvýšené zdravotné riziko s nižším BMI,“ poznamenáva   Joslin Diabetes Center na Harvardovej univerzite  v Bostone. 

To isté platí pre černochov. V  článku publikovanom Harvardskou školou verejného zdravia T. H. Chana sa   uvádza, že niektoré štúdie ukázali, že černosi majú nižší telesný tuk a vyššiu svalovú hmotu ako bieli ľudia pri rovnakom BMI; čo znamená, že pri rovnakom BMI môžu mať nižšie riziko vzniku ochorení súvisiacich s obezitou. 

Napriek tomu môže byť BMI dobrým východiskovým bodom ako skríningový nástroj, hovorí Ali. Ale pretože berie do úvahy iba výšku a hmotnosť, nie zloženie svalov alebo iné faktory,  BMI je v konečnom dôsledku nedokonalé meranie  . 

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je doplnok BeSlimmer a ako funguje

BeSlimmer je prírodný doplnok na chudnutie, ktorý je výsledkom dlhoročných výskumov a vedeckých analýz, ktoré časom umožnili znovu vytvoriť dokonale vyváženú zmes, schopnú aktívne ovplyvňovať metabolický proces, urýchľovať ho prirodzeným spôsobom.

Aktívny a rýchly metabolizmus umožňuje využiť viac energie, a tým rýchlejšie spáliť prebytočný tuk, premeniť tukové tkanivo na svaly a obnoviť telesnú vlastnú termoregulačnú rovnováhu, podporiť mikrocirkuláciu, obnovu buniek a elimináciu toxínov a uloženého odpadu.

Ingrediencie:

Všetky základné zložky zloženia tohto doplnku sú v podstate zamerané na reaktiváciu organických funkcií spojených s chudnutím a zlepšenie svalového tonusu. Zo základných zložiek spomenieme guaranu a kofeín, ktoré stimulujú tvorbu energie, ale aj ketóny získané z dužiny červených európskych malín, ktoré majú priamy vplyv na pečeň, a tým aj na premenu tukov.

Tieto zložky v kombinácii s extraktom z horkého pomaranča a epigalokatechínmi zo zeleného čaju interagujú s tukovými receptormi a podporujú spontánnu tvorbu kolagénu, zlepšujú obnovu buniek a elasticitu tkanív. Nakoniec nájdeme extrakt z bobúľ Acai : Podobne ako veľké bobule, aj tieto plody zo špeciálnej brazílskej palmy sú už dlho známe ako  jedlo  Amazónie. Sú vybavené vysokou antioxidačnou a protizápalovou silou, dodávajú telu dodatočnú energiu a zároveň podporujú pocit sýtosti.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

BeSlimmer spaľovač tukov: výhody a výhody jeho užívania

Vďaka neustálemu príjmu tohto doplnku dosiahne telo ideálnu rovnováhu a stav pohody, ktorý uľahčí prirodzené chudnutie, zrýchlenie metabolického biorytmu a tým spaľovanie, vylučovanie alebo premenu prebytočných tukov. Najzrejmejšími a najbezprostrednejšími dôsledkami bude teda výrazný úbytok hmotnosti, ako aj výrazné zlepšenie svalového a kožného tkaniva s viditeľnými výsledkami už po niekoľkých týždňoch.

Svaly budú pevnejšie a pokožka napnutejšia, s výrazným zlepšením celulitídy a hromadenia tuku, sústredeného najmä na brucho, zadok a stehná. Menej tuku a menej kíl, takže v prospech svalov a tkanív, väčšia energia, fyzická odolnosť a duševná koncentrácia, lepšia cirkulácia a pocit sýtosti (čo vám pomôže nepodľahnúť návalom nervózneho hladu a zároveň úplne zachovať črevá zadarmo) sú len niektoré z hlavných výhod, ktoré bude môcť BeSlimmer priniesť .

Dávkovanie a kontraindikácie horáka

Tablety majú veľmi jednoduché dávkovanie: stačí užiť jednu denne, buď pred alebo bezprostredne po jedle, počas rôzneho časového obdobia, ktoré bude v podstate závisieť od potrieb každého z nich. Vo všeobecnosti sa dá povedať, že BeSlimmer sa bude užívať nepretržite a nepretržite po dobu najmenej 3 týždňov, ale môžete pokračovať v jeho užívaní tak dlho, ako je potrebné na dosiahnutie cieľov, ktoré ste si stanovili.

Keďže ide o úplne prírodný produkt, zatiaľ neexistujú žiadne prípady špecifickej intolerancie alebo kontraindikácií. Uznávaný aj ministerstvom zdravotníctva ho odporúčajú aj lekári a odborníci na výživu, najmä v prípadoch, keď je nadváha výrazná (alebo chronická) a je potrebné dôsledne a rýchlo sa zbaviť telesného tuku.

Ako pri každom doplnku stravy, dodržujte dávkovanie a dávkovanie uvedené v príbalovom letáku samotným výrobcom, vyhnite sa predávkovaniu. V prípade intolerancie, alergií alebo špecifických patológií tráviaceho systému alebo nervového systému však bude lepšie požiadať o preventívny lekársky posudok. Neodporúča sa používať u detí a počas tehotenstva a dojčenia.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Komentáre a názory ľudí, ktorí už vyskúšali doplnok na spaľovanie tukov BeSlimmer :

Existuje mnoho názorov ľudí, ktorí už tento doplnok užívali alebo stále užívajú. V skutočnosti je BeSlimmer v Európe prítomný už roky, čo zaručuje vedecké potvrdenie jeho funkčnosti a vysokej tolerancie.
Preto nebude ťažké nájsť priame referencie od bežných spotrebiteľov najmä na internete (na stránkach, fórach a blogoch špecializovaných na najlepšie metódy chudnutia a najefektívnejšie suplementy).

80 % opýtaných uviedlo, že svoju vytúženú váhu dosiahli v priebehu niekoľkých týždňov od užitia prvých tabletiek, a to bez drastických diét alebo najmä zvýšenia fyzickej aktivity. Takmer všetci užívatelia deklarujú viditeľné celkové zoštíhlenie tela, jasné zlepšenie elasticity tkanív na úkor hmotnosti, celulitídy a hromadenia tuku v prospech svalového tonusu, energie a pocitu sýtosti.

Niektoré referencie (najmä ľudí trpiacich obezitou alebo výraznou nadváhou) uvádzajú, že sa im za dva mesiace neustáleho používania BeSlimmeru podarilo zhodiť aj 16-20 kg . Toto sú – majte na pamäti – obmedzené prípady, no je viac než dokázané, že tento doplnok je schopný zaútočiť a rýchlo odstrániť prebytočný telesný tuk. Ďalšie dôležité svedectvo pochádza od športovcov a športovcov, ktorí zaznamenali výrazné zlepšenie fyzickej výkonnosti a svalovej hmoty.

Cena a kde kúpiť BeSlimmer

Doplnok je dostupný iba online, ktorý je možné zakúpiť priamo na  oficiálnej webovej stránke výrobcu  . Po pripojení jednoducho vyplňte nákupný formulár s vašimi osobnými údajmi, adresou a preferovanými spôsobmi dopravy a platby. Aktuálne prebieha propagačná akcia -50% zo základnej ceny.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

3 komentáre k “BeSlimmer – Ako to funguje? Podvod? Negatívne názory, Fórum, Lekáreň, Cena”

Vložiť komentár