Vidia Oil, podvod? negatívne názory, Fórum, Lekáreň, cena, Kde kúpiť

Nesprávna hygiena uší môže viesť k bolesti a dokonca strate sluchu. Preto je také dôležité, ako to robíme. Zistite, ako sa môžete starať o svoje uši a ako vám v tom môže pomôcť Vidia Oil  – prírodný olej, ktorý dôkladne čistí a zlepšuje sluch. VidiaOil – prírodný olej, ktorý dôkladne čistí a zlepšuje sluch.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Strata sluchu

Je to jeden z najbežnejších zdravotných problémov v Amerike: odhaduje sa, že 48 miliónov Američanov má problémy so sluchom. Medzi ľuďmi vo veku 65 a viac rokov má 1 z 3 nejaký typ straty sluchu. A hoci je vek bežnou príčinou, strata sluchu sa môže vyskytnúť u každého v akomkoľvek veku. Odhaduje sa, že 3 z 1 000 detí sú nedoslýchavé alebo nepočujúce. Veľkú úlohu pri strate sluchu zohráva aj genetika.

Máj je mesiacom lepšieho sluchu a reči (#BHSM). Cieľom mesiaca je poskytnúť vzdelávanie a informovanosť o bežných komunikačných poruchách a o tom, ako je včasná intervencia kľúčom k ich prevencii alebo úspešnej liečbe. Stručne povedané, nižšie je päť najčastejších príčin straty sluchu. Prečítajte si ďalšie podrobnosti o každom z nich.

  1. Starnutie
  2. Choroba alebo zranenie
  3. Štrukturálne problémy v uchu
  4. Poklona
  5. Hluk

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

VEK

Presbyakúzia je lekársky termín pre stratu sluchu, ku ktorej dochádza postupne s vekom. Ako telo starne, zmeny v strednom uchu a nervových dráhach môžu spôsobiť stratu sluchu súvisiacu s vekom. Tieto zmeny môžu zahŕňať stratu vláskových buniek, ktoré slúžia ako senzorické receptory v strednom uchu. Podľa Národného inštitútu pre hluchotu a iné komunikačné poruchy má takmer polovica ľudí vo veku 75 rokov a starších stratu sluchu.

CHOROBA ALEBO ZRANENIE

Stavy, ktoré ovplyvňujú prietok krvi do ucha – ako sú srdcové choroby, cievne ochorenia alebo vysoký krvný tlak – môžu prispieť k strate sluchu. Zranenia, ktoré môžu tiež ovplyvniť sluch, zahŕňajú:

  • Poranenia hlavy – najmä zlomeniny a otrasy mozgu
  • Náhle vystavenie silnému hluku – ako je výstrel alebo výbuch
  • Poranenie ušného bubienka alebo stredného ucha

ŠTRUKTURÁLNE PROBLÉMY V SAMOTNOM UZU

Tieto problémy môžu zahŕňať malformácie ušného bubienka, zvukovodu, malých kostí v uchu alebo vnútorného ucha. Môže ísť aj o zúženie zvukovodu – zúženie zvukovodu.

LIEKY

Niektoré lieky, najmä tie, ktoré sa používajú na liečbu rakoviny, srdcových chorôb a závažných infekcií, môžu poškodiť ucho, čím sa zvyšuje riziko straty sluchu. Lieky, ktoré poškodzujú ucho, sa nazývajú ototoxické lieky. V súčasnosti je ich na trhu viac ako 200. Ak máte otázky alebo obavy týkajúce sa ototoxicity lieku, obráťte sa na svojho ušného, ​​nosného a krčného lekára .

HLUK

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie viac ako 1 miliarda tínedžerov môže byť ohrozená stratou sluchu v dôsledku hluku. Smartfóny, MP3 prehrávače a iné zvukové zariadenia v kombinácii s hlasitými miestami, ako sú nočné kluby a športové arény, vytvorili dokonalú búrku straty sluchu medzi mladými ľuďmi.

Odhaduje sa, že viac ako 50 percent ľudí vo veku 12 až 35 rokov bolo vystavených nebezpečným hladinám hluku z hudobných prehrávačov alebo zábavných zariadení. Centrum pre kontrolu chorôb uvádza, že vystavenie zvukom nad 85 decibelov môže spôsobiť stratu sluchu. Ďalšie informácie o bezpečných hladinách decibelov – ako aj o virtuálnom merače hluku pre bežné zvuky – nájdete na webovej stránke Centra pre kontrolu chorôb  o prevencii straty sluchu.  venovaná prevencii straty sluchu.Webová stránka Centra pre kontrolu chorôb 

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vidia Oil – funguje, vedľajšie účinky, ako to funguje?

Ušný maz umiestnený vo zvukovode má chrániť jemné časti ucha. Jeho nadbytok však môže viesť k tvorbe voskových blokád, ktoré spôsobujú bolesť a stratu sluchu. Aby sa tomu zabránilo, je potrebná správna ušná hygiena, najmä u ľudí predisponovaných k nadmernému hromadeniu ušného mazu.

Okrem toho sa sluch môže zhoršovať vekom a vystavením nadmernému hluku. Našťastie to nemusíme akceptovať, pretože si jednoducho vyberieme vhodný prípravok, ktorý podporí regeneráciu a starostlivosť o zvukovod.

Je však potrebné pripomenúť, že nie všetky sú rovnako účinné a niekedy môžu spôsobiť podráždenie. Z tohto dôvodu je lepšie používať prírodné oleje, ako je Vidia Oil, ktoré nielen čistia, ale aj zvlhčujú a chránia jemnú štruktúru pokožky. ucho.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Skontrolujte: Nicosadio

Oil Vidia – olej na rozdiel od iných

Olej sa od ostatných produktov tohto typu odlišuje prírodným zložením a účinným pôsobením. To znamená, že to nie je len ďalší produkt, ktorý možno vynechať spomedzi nespočetných ďalších. Vidia Oil je olej, ktorý sa používa nielen na čistenie ucha od nahromadeného ušného mazu, ale tiež chráni a zlepšuje sluch.

Inovatívna receptúra ​​využívajúca silu prírodných olejov hydratuje, upokojuje, vyživuje a odstraňuje nečistoty, takže sa v budúcnosti nebudeme musieť obávať problémov so sluchom.

Produkt navyše zaručuje trojnásobnú spokojnosť: originalitu, kvalitu a spokojnosť. Zloženie oleja obsahuje silné látky obnovujúce sluch a samotný produkt využíva vysokokvalitné výťažky. Uskutočnený výskum potvrdzuje, že Vidia Oil  je účinným prípravkom v boji proti strate sluchu.

Ďalšou veľkou výhodou produktu je pohodlná forma podávania pomocou priloženej pipety. Pravidelné používanie oleja vám umožní zaznamenať účinok už po prvom mesiaci. Na rozdiel od iných látok tohto typu nezanecháva na pokožke mastný film, takže ho možno používať bez ohľadu na dennú dobu a plánované aktivity.

Ako používať Olej Olej Vidia?

Olej sa extrémne jednoducho aplikuje, vďaka čomu je každodenná hygiena uší rýchla a príjemná. Stačí nabrať malé množstvo prípravku do kvapkadla a aplikovať 1-3 kvapky látky do každého ucha. Pri použití Vidia Oil  nie je potrebné ďalšie oplachovanie zvukovodu.

Nezabudnite však aplikátor nezasúvať príliš hlboko, pretože to môže poškodiť zvukovod. Keď máme hotovo, stačí fľašu pevne uzavrieť a je hotová.

Môže každý použiť olej Vidia Oil?

Vďaka prírodnému zloženiu môžu prípravok bez problémov používať aj dospelí. Ak sa však objaví podráždenie, poškodenie sluchu alebo cudzie telesá vo zvukovode, mali by sme jeho používanie prerušiť a príznaky konzultovať s odborníkom.

Olej Olej Vidia nie je určený pre deti. Olej je možné skladovať pri izbovej teplote, vďaka čomu je vždy ľahko dostupný. Jediné, čo musíme urobiť, je pamätať na to, aby sme ho vždy uchovávali tesne uzavretý a v pôvodnom obale, aby sme sa mohli dlho tešiť z jeho cenných vlastností.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Cena oleja Vidia Oil v lekárni, objednať na Amazone, kde kúpiť?

Olej je k dispozícii na predaj online. Je však potrebné pripomenúť, že pri nákupe cez internet sa občas môžeme stretnúť s nekvalitnými falzifikátmi. Preto je najlepšie ísť na oficiálnu stránku výrobcu a nakúpiť tam. Vďaka tomu si môžeme byť istí kvalitou a prevádzkou zakúpeného produktu.

Pri nákupe u výrobcu môžeme očakávať aj rýchle a bezproblémové dodanie. Olej Vidia Oil vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu je to mimoriadne účinný produkt za predpokladu, že zvolíme dobrú kvalitu príprava od overeného dodávateľa .

Dobrý sluch bez ohľadu na vek

V určitom bode každý akceptuje myšlienku, že jeho sluch sa môže vekom zhoršovať. Navyše v niektorých profesiách to ide rýchlejšie. Preto bol Vidia Oil vytvorený, aby účinne chránil jemný orgán sluchu pred rôznymi faktormi. Vďaka jedinečnému zloženiu, prirodzenosti a jednoduchému použitiu sa oplatí vybrať si tento olej a sami sa presvedčiť, aký je účinný.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár