Viarex, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Viarex je inovatívny produkt vo forme tabliet, ktorý sľubuje bezpečné a efektívne zvýšenie veľkosti penisu. Jeho vysokokvalitné zložky pôsobia synergicky, zlepšujú krvný obeh v oblasti genitálií a zabezpečujú uspokojivé výsledky v intímnej funkcii.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Nízke libido alebo znížená sexuálna túžba je bežným javom u mužov aj žien. Aj keď nie je nezvyčajné, že sexuálna túžba počas života klesá a prúdi, táto zmena môže byť nepríjemná. Niekedy nízke libido môže naznačovať iné problémy, ako sú základné zdravotné problémy alebo osobné problémy alebo problémy so životným štýlom.

Ak nízke libido pretrváva alebo spôsobuje obavy, stojí za to preskúmať príčinu, aby sa vylúčil základný stav alebo nasadila vhodná liečba. Pozrime sa bližšie na možné príčiny nízkeho libida u žien a mužov.

Čo je nízke libido?

Libido je „záujem zapojiť sa do sexuálnej aktivity alebo sa vzrušiť prostredníctvom masturbácie alebo sexuálnej aktivity s partnerom,“ vysvetľuje MargEva M. Cole, M.D., certifikovaná špecialistka na menopauzu, pôrodník a gynekológ v Duke Health v Durhame, NC. „Nízke libido je znížená sexuálna túžba – bez ohľadu na to, či máte partnera alebo nie,“ hovorí.

To, čo sa považuje za „typické“ libido , sa však môže líšiť od človeka k človeku. Libido jedného človeka sa môže počas života meniť. Môže za to stres, zdravotné problémy alebo okolnosti vo vzťahu. „Či nízke libido niekomu prekáža, závisí od jeho osobných záujmov, aktuálnej situácie a vzťahu s partnerom,“ hovorí Dr. Cole.

Je však rozdiel medzi nízkym libidom a vzrušením, čo je schopnosť sexuálneho vzrušenia prostredníctvom kontaktu. „Mnoho ľudí má nízke libido (záujem), ale môžu sa vzrušiť v sexuálnej situácii,“ hovorí Dr. Cole.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Príznaky nízkeho libida

Nedostatok záujmu o sex alebo intimitu je jasným príznakom nízkeho libida, čo znamená zníženie predchádzajúcej úrovne túžby. Osoba môže mať menej myšlienok na sex alebo sexuálne fantázie a môže sa menej často zapájať do sexuálnych aktivít.

Okrem toho môže človek pociťovať emocionálny stres v dôsledku zmien sexuálnej túžby. Nízke libido môže viesť aj k napätiu v intímnom vzťahu, najmä ak existuje nesúlad v úrovni túžby partnerov.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Príčiny nízkeho libida

Existuje veľa možných príčin nízkeho libida. Niektoré z nich sú univerzálne bez ohľadu na pohlavie, zatiaľ čo iné príčiny nízkeho libida sú špecifické pre mužov aj ženy.

Nízke libido u mužov a žien

Medzi príčiny nízkeho libida , ktoré postihujú mužov aj ženy, patria:

 • Problémy vo vzťahoch:  Podľa National Health Service (NHS) sú problémy vo vzťahoch jednou z najčastejších príčin nízkeho libida [1] . Problémy vo vzťahu, ako je nedostatok dôvery, komunikačné ťažkosti, pochybnosti, konflikty alebo obťažovanie, môžu prispieť k nízkemu libidu.
 • Trvanie vzťahu:  Niekedy môže byť s partnerom dlhý čas viesť k zníženiu sexuálnej túžby. Ako poznamenáva Dr. Cole, „udržať sexuálne záujmy čerstvé v priebehu rokov v monogamnom vzťahu si vyžaduje kreativitu.“
 • Zmeny v úrovni stresu:  Zvýšená úroveň stresu, ako napríklad stres súvisiaci s prácou, závažnou životnou udalosťou alebo medziľudským konfliktom, môže prispieť k zníženiu sexuálnej túžby.
 • Požiadavky rodiny:  Požiadavky rodiny môžu tiež hrať úlohu pri nízkom libide. To môže zahŕňať stres z rodičovstva alebo starostlivosti o starnúcich rodičov.
 • Zmeny v duševnom zdraví:  Podľa Aarona Lentza, MD, urológa z Duke Health v Raleigh v Severnej Karolíne, „veľa psychologických problémov môže viesť k [nízkemu libidu]“, vrátane úzkosti, vyčerpania, depresie alebo problémov s obrazom tela.
 • Drogy a alkohol:  Zneužívanie drog a alkoholu môže viesť k strate sexuálnej túžby.
 • Starnutie:  Je bežné, že s pribúdajúcim vekom strácame záujem o sex, čo môže mať za následok pokles hladín pohlavných hormónov a niekedy aj rozvoj zdravotných problémov, ktoré znepríjemňujú sex.
 • Zmeny vo fyzickom zdraví:  Výzvy v oblasti fyzického zdravia, ako je rakovina, chronická bolesť a zotavenie po operácii alebo chorobe, sa môžu premietnuť aj do nižšej sexuálnej túžby. Dlhodobé zdravotné problémy, ako je cukrovka, obezita a kardiovaskulárne ochorenia, môžu tiež ovplyvniť libido.
 • Lieky:  Niektoré lieky môžu tiež viesť k zníženiu libida, vrátane, ale nie výlučne, liekov na vysoký krvný tlak, liekov na depresiu, ako sú antidepresíva SSRI, liekov na záchvaty a liekov používaných na liečbu psychózy.
 • Pozrite si: BULLRUN ERO, Erexol

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo to je Viarex a na čo to je?

Pilulky Viarex je doplnok určený na zväčšenie mužského penisu. Tieto tablety obsahujú unikátny vzorec prírodných zložiek, ktoré boli vyvinuté na zlepšenie krvného obehu v oblasti genitálií a bezpečnú a účinnú podporu rastu penisu.

Zamýšľané použitie

Tu je zoznam situácií, v ktorých možno použiť tabletky na zväčšenie penisu:

 • Nespokojnosť so súčasnou veľkosťou penisu: Niektorí ľudia sa môžu snažiť zväčšiť veľkosť svojho penisu, ak sa cítia nespokojní so svojou súčasnou veľkosťou penisu a chcú si zlepšiť sebadôveru.
 • Ťažkosti so sexuálnou výkonnosťou: V niektorých prípadoch môžu ľudia pociťovať ťažkosti so sexuálnou výkonnosťou v dôsledku problémov s krvným obehom v oblasti genitálií. V takýchto prípadoch stojí za zváženie použitie doplnkov, ktoré zlepšujú krvný obeh a podporujú sexuálne zdravie.
 • Zvedavosť alebo experimentovanie: Niektorí ľudia môžu chcieť vyskúšať rôzne metódy alebo produkty, aby sa dozvedeli o svojich schopnostiach a zhodnotili ich účinnosť pri zvyšovaní veľkosti penisu.

Ako to funguje Viarex?

Prírodné zložky prítomné v Viarex pracujú na všetkých úrovniach. Zvýšenie hladiny testosterónu, hormónu sexuálnej túžby, pomáha zvyšovať libido. Zlepšenie krvného obehu vám umožní uvoľniť svaly a zabezpečiť dostatočnú hydratáciu penisu. Účinok je okamžitý: keď je túžba, erekcia je väčšia a silnejšia. Exkluzívny vzorec Viarex bol vyvinutý v laboratóriu vo Francúzsku. Spojením 6 prírodných zložiek, ako je arginín, koreň maca, taurín, zázvor, tribulus a citrát zinočnatý, nájdete v rovnakom produkte prírodnú formulu zameranú na zlepšenie prietoku krvi a udržanie pevnosti vášho penisu počas sexuálneho aktu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ingrediencie Viarex (zloženie)

Tu je zoznam zložiek tabliet na zväčšenie penisu Viarex a fungovanie každého z nich:

 • Maca: Maca je známa svojim potenciálom zlepšiť sexuálne funkcie a zvýšiť libido. Niekoľko štúdií naznačuje, že maca môže mať priaznivý vplyv na erekciu a kvalitu spermy.
 • Tribulus : Tribulus sa tradične používa na zlepšenie libida a sexuálnych funkcií. Niektoré výskumy naznačujú, že tribulus môže mať pozitívny vplyv na produkciu testosterónu a zlepšiť erektilnú dysfunkciu.
 • L-arginín : L-arginín je aminokyselina, ktorá môže zvýšiť produkciu oxidu dusnatého v tele, čo zase môže zlepšiť krvný obeh a podporiť silnejšiu erekciu.
 • Citrát zinočnatý : Zinok je základným minerálom pre mužské sexuálne zdravie. Môže hrať úlohu pri produkcii testosterónu a udržiavaní zdravia reprodukčného systému.
 • Taurín : Taurín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v tele a môže pomôcť zlepšiť prietok krvi, čo môže mať pozitívny vplyv na erektilnú funkciu.
 • Zázvor : Zázvor sa tradične používa na zvýšenie libida a zlepšenie sexuálnych funkcií. Niektoré výskumy naznačujú, že zázvor môže mať stimulačné vlastnosti a zlepšiť sexuálnu výkonnosť.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Nebezpečenstvá, efektivita, výhody Viarex

Tu je zoznam výhod piluliek na zväčšenie penisu:

 • Zväčšenie veľkosti: Viarex môže pomôcť zväčšiť veľkosť vášho penisu z hľadiska dĺžky aj obvodu. To môže poskytnúť väčšiu spokojnosť počas pohlavného styku a zlepšiť sebavedomie.
 • Zlepšená erekcia: Tablety Viarex sú navrhnuté tak, aby zlepšili kvalitu erekcie a umožnili tak silnejšiu a dlhšiu erekciu. To môže pomôcť v boji proti erektilnej dysfunkcii a zlepšiť sexuálnu výkonnosť.
 • Zvýšené libido: Prírodné zložky prítomné vo Viarexe, ako je maca a tribulus, môžu pomôcť zvýšiť sexuálnu túžbu a libido. To môže viesť k väčšej spokojnosti a vášni v intímnych vzťahoch.
 • Zlepšená sexuálna výkonnosť: Pravidelné používanie Viarexu môže zlepšiť celkovú sexuálnu výkonnosť, čo umožňuje väčšiu výdrž a kontrolu počas pohlavného styku. Výsledkom môže byť uspokojivejší sexuálny zážitok pre vás aj vášho partnera.
 • Zvýšte sebavedomie: Zlepšením vzhľadu a výkonu penisu môže Viarex pomôcť zvýšiť sebavedomie a zlepšiť sebaúctu. To môže mať pozitívny vplyv na všetky aspekty vášho života, vrátane vašich intímnych vzťahov.

Ako užívať Viarex, leták, návod

Podľa návodu a príbalového letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a skladovanie prípravku.

Kontraindikácie

Aj keď je Viarex prírodný doplnok, vezmite prosím na vedomie, že môžu existovať určité kontraindikácie alebo opatrenia, ktoré je potrebné vziať do úvahy. Nižšie sú uvedené možné kontraindikácie užívania tabliet na zväčšenie penisu:

 1. Alergie: Ak ste alergický na niektorú zo zložiek Viarexu, odporúča sa vyhnúť sa jeho konzumácii.
 2. Preexistujúce ochorenia alebo stavy: Ak trpíte akýmikoľvek chronickými ochoreniami, ako sú srdcové problémy, vysoký krvný tlak, cukrovka alebo iné zdravotné ťažkosti. Niektoré zložky môžu interagovať s liekmi alebo zhoršiť určité zdravotné stavy.
 3. Poruchy krvácania: Niektoré zložky Viarexu, ako je L-arginín, môžu mať účinok na riedenie krvi, takže ak máte poruchu zrážanlivosti alebo užívate lieky na riedenie krvi.
 4. Nedávna operácia: Ak ste nedávno podstúpili operáciu alebo máte naplánovanú operáciu, odporúča sa prestať používať Viarex pred a po operácii, pretože niektoré zložky môžu ovplyvniť zrážanlivosť a hojenie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako užívať, ako užívať

Aby ste mohli používať tabletky na zväčšenie penisu Viarex , odporúča sa postupovať podľa nižšie uvedených pokynov:

 1. Užívanie 1 alebo 2 tabliet denne: Odporúča sa užívať 1 až 2 tablety Viarexu denne.
 2. Dĺžka liečby: Pre optimálne výsledky sa odporúča dlhodobá liečba. Účinok Viarexu sa môže u každého človeka líšiť, preto sa odporúča obrniť sa trpezlivosťou a dôslednosťou pri užívaní prípravku.
 3. Pravidelné používanie: Odporúča sa stanoviť si harmonogram pravidelného používania, aby sa uľahčilo sledovanie vašej liečby.

Výsledok užívania Viarex

Použitie Viarexu môže poskytnúť nasledujúce výsledky:

 1. Zväčšenie veľkosti (zhrubnutie penisu): Viarex môže pomôcť zväčšiť veľkosť penisu vďaka svojmu vazodilatačnému účinku, ktorý podporuje lepší prietok krvi do oblasti genitálií.
 2. Zlepšená erekcia: Viarex môže pomôcť zlepšiť kvalitu vašej erekcie, vďaka čomu bude silnejšia a trvácnejšia. Je to vďaka zložkám, ktoré obsahuje, ktoré podporujú prekrvenie penisu a pomáhajú uvoľniť svaly v danej oblasti.
 3. Zvýšená sexuálna výkonnosť: Viarex môže pomôcť zlepšiť sexuálnu výkonnosť zvýšením sexuálnej túžby a libida. Zložky, ktoré obsahuje, môžu pôsobiť ako prirodzené stimulanty sexuálnej túžby, čo môže viesť k väčšej spokojnosti so sexuálnym stykom.
 4. Kontrola predčasnej ejakulácie: Niektorí muži uviedli, že užívanie Viarexu im pomohlo získať lepšiu kontrolu nad ejakuláciou, oddialiť moment ejakulácie a tým predĺžiť čas sexuálnej intimity.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór 

„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s tabletkami na zväčšenie penisu Viarex . Pred vyskúšaním tohto produktu som mal problémy so slabou erekciou a predčasnou ejakuláciou, keď som bol s partnerom. Tieto situácie mi spôsobili veľkú frustráciu a obavy.

Rozhodol som sa hľadať riešenia na internete a potom som narazil na Viarex . Po prečítaní o jeho prírodnom zložení a pozitívnych názoroch ostatných užívateľov som sa ho rozhodol vyskúšať aj ja. A musím uznať, že to bola skvelá voľba!

Po určitom čase používania Viarexu som zaznamenal výrazné zmeny v mojom sexuálnom živote. Teraz sa môžem tešiť zo silnejšej a dlhodobejšej erekcie, ktorá zvýšila moju sebadôveru v posteli. Okrem toho som si všimol zvýšenie veľkosti môjho penisu o 5 cm, čo bolo príjemné prekvapenie.

Som veľmi spokojný s výsledkami, ktoré som vďaka Viarexu dosiahol . Už sa nemusím obávať oslabenej erekcie alebo predčasnej ejakulácie. Môj sexuálny život sa výrazne zlepšil a môj partner je tiež spokojný so zmenami.

Ďakujem Viarexu , že mi pomohol prekonať moje problémy a užiť si plnší a uspokojivejší sexuálny život!”

„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s tabletkami na zväčšenie penisu Viarex . Pred niekoľkými rokmi som mal so svojou ženou uspokojivý sexuálny život. Postupom času sa však táto vášeň začala vytrácať a môj sexepíl výrazne klesol. Okrem toho som sa v práci stretával so stresovými situáciami, ktoré ma emocionálne ovplyvnili, a moja manželka neustále vyjadrovala svoju nespokojnosť.

V tejto situácii mi kamarát odporučil vyskúšať Viarex . Povedal mi o pozitívnych výsledkoch, ktoré mal, a povzbudil ma, aby som to skúsil. Rozhodol som sa nasledovať jeho rady a vôbec to neľutujem.

Odkedy som začal užívať Viarex , zaznamenal som citeľné zmeny v mojom sexuálnom živote a celkovej pohode. Úžasne sa mi vrátil sexepíl a dramaticky sa zlepšil môj výkon v posteli. Teraz môžem potešiť svoju ženu tak, ako som to predtým nedokázal.

Som skutočne vďačný Viarexu za obnovenie mojej stratenej vášne a sexuálnej túžby. „Môj intímny život prešiel pozitívnou premenou a moja manželka je spokojná so zmenami, ktoré si na mne všimla.“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár