Funguje Prostalis? – Recenzie, cena, kde kúpiť? Podvod? fórum

Prostalis je nový doplnok pre zdravie mužov, konkrétnejšie na prevenciu akútnej a chronickej  prostatitídy. Prírodné kapsuly odstraňujú bolesti hrádze, časté močenie,intenzitu  erekcie, problémy s potenciou  , pretrvávajúce svrbenie a poleptanie močových ciest.

Vďaka tomuto novému doplnku zmiznú všetky symptómy, ktoré sme spomínali, sexuálny život sa vráti do normálu a telo sa úplne vylieči. Ak nezačnete prírodnú liečbu včas, váš zápal prostaty cez noc pokročí a nakoniec povedie k závažným komplikáciám prostaty.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Čo je to prostatitída?

Prostata je  malá žľaza nachádzajúca sa pod močovým mechúrom u mužov. Produkuje tekutinu, ktorá tvorí 50 až 75 percent spermií. Prostatitída je zápal prostaty. Zápal sa môže rozšíriť do oblasti okolo prostaty.

Typy prostatitídy sú:

 • Chronická prostatitída je najbežnejším typom, píše   nadácia Urological Care Foundation  . Príčina je často neznáma.
 • Akútna bakteriálna prostatitída je spôsobená bakteriálnou infekciou. Zrazu sa prejavuje vážnymi príznakmi.
 • Bakteriálna infekcia tiež spôsobuje chronickú bakteriálnu prostatitídu. Rozvíja sa pomalšie ako akútna bakteriálna prostatitída a príznaky sú zvyčajne miernejšie, ale opakujúce sa.
 • Asymptomatická prostatitída nespôsobuje žiadne viditeľné príznaky.
Urologické ilustrácie z Fairman Studios pre Ameriku  https://www.urologyhealth.org/urology-az/p/prostatitis-(infection-of-the-prostate)  Vzdelávacie materiály pre pacientov od urologickej asociácie

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Aké sú príznaky prostatitídy?

Príznaky prostatitídy sa líšia v závislosti od toho, či je akútna alebo chronická.

Ak máte akútnu bakteriálnu prostatitídu, môžete zažiť:

 • bolesť v dolnej časti brucha, dolnej časti chrbta alebo konečníka
 • ťažkosti s močením
 • bolesť pri močení
 • zimnica
 • horúčka

Môže sa objaviť aj zlý moč, bolesť semenníkov a bolestivá ejakulácia.

Ak máte chronickú prostatitídu alebo chronickú bakteriálnu prostatitídu, môžete mať podobné príznaky, ale byť menej závažné.

Ak máte asymptomatickú zápalovú prostatitídu, nezaznamenáte žiadne príznaky. Váš lekár môže tento stav zistiť pri rutinnom fyzickom vyšetrení. Dá sa to všimnúť aj pri kontrole iných podmienok.

Čo spôsobuje prostatitídu?

Rôzne druhy baktérií môžu spôsobiť bakteriálnu prostatitídu. Tieto baktérie môžu infikovať aj močový mechúr. Jednou z najčastejších príčin u mužov nad 35 rokov je  Escherichia coli  . Sexuálne prenosné infekcie (STI), vrátane kvapavky a chlamýdií, môžu tiež spôsobiť bakteriálnu prostatitídu. 

Poškodenie prostaty môže spôsobiť zápal prostaty. Môže tiež narušiť nervový systém alebo imunitný systém. V mnohých prípadoch nie je presná príčina chronickej prostatitídy známa.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Vzorec pre pôsobenie Prostalu

Prostalis  je komplexnejší prírodný prípravok, ktorého úlohou je udržiavať a udržiavať zdravie prostaty a celého močového systému. Skladá sa z množstva rastlinných zložiek, u ktorých je vedecky dokázané, že fungujú, a ako taká je veľmi účinná pri zmierňovaní problémov spôsobených zväčšením prostaty, ktoré sú sprevádzané problémami s močením, ako je bolestivé, časté a ťažké močenie.

Je veľmi účinný aj pri chronických zápaloch prostaty. Našťastie úspešná liečba zväčšenej prostaty nie je problém. Moderná medicína dokáže zmenšiť veľkosť prostaty, preto sa používa práve na tento účel.

Výsledky, výskum prostaty

Bezpečnosť kapsúl Prostalis bola preukázaná v klinických štúdiách, pričom lekári uviedli, že 98 % mužov opäť nadobudlo erekciu a vrátila sa sexuálna túžba. 99% ľudí, ktorí vyskúšajú liek, sa zotaví z prostatitídy.

Tu sa v krátkom čase mohli symptómy nielen odstrániť, ale aj vyliečiť. Všetky nepohodlie v slabinách boli zabudnuté a sexuálne zdravie bolo obnovené.

Prostatitída je jednou z najzávažnejších chorôb u mužov. Prejavené symptómy obmedzujú nielen sexuálny, ale aj spoločenský život. Pomocou tejto liečby sa muži môžu vrátiť do normálneho života.

Produkt obsahuje iba prírodné extrakty. Liečivo obsahuje najvyššie prírodné zložky, ktoré stimulujú hypofýzu. V dôsledku toho sa vytvorí reťazec, ktorý vedie k zvýšeniu produkcie hormónov, čím sa aktivuje dôležitá produkcia testosterónu.

Vysoký obsah extraktu znižuje rušivé prejavy zväčšovania prostaty a zlepšuje kvalitu sexuálneho života mužov. Dodatočný obsah ďalších prírodných prvkov je dôležitý pri močovej antibakteriálnej a antivírusovej liečbe, pretože zabraňuje problémom s močením.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Akým spôsobom liek Prostalis účinkuje?

Nesmieme zabudnúť ani na silný antioxidant v kapsuliach, ktorým je lykopén. Takáto komplexná kompozícia môže znížiť nepohodlie spojené so zväčšenou prostatou. Vďaka prítomnosti extraktu zo saw palmetta, tekvicového oleja a lykopénu sa množstvo dihydrotestosterónu viditeľne znižuje, čím sa zmenšuje aj veľkosť prostaty.

Problémy s častým nočným pomočovaním odznejú pri pravidelnom užívaní protizápalového lieku. Netreba však zabúdať na možné vedľajšie účinky spôsobené alergiou na niektorú zo zložiek prípravku.

S pomocou prírodných antioxidačných zlúčenín s diastolickými, diuretickými a protizápalovými vlastnosťami liek určite odstráni problémy s prostatou a zároveň má trvalý účinok. Vysoký obsah antioxidantov z prírodných rastlín znižuje množstvo voľných radikálov, ktoré môžu priamo spôsobiť rakovinu.

Vďaka extraktu zo slivky africkej má liečba pozitívny vplyv na stav celého obehového systému, najmä krvi, ktorá vstupuje do dutých teliesok zodpovedných za erekciu. Stojí za zmienku, že liečba kapsulami Prostalis môže byť účinná aj v najťažších prípadoch ochorenia.

Ošetrenie je určené všetkým mužom nad 40 rokov, ktorí týmto stavom netrpia, ako aj tým, ktorí ním už trpia. Vplyv prírodnej medicíny na prostatitídu Prostalis dokáže úplne vyliečiť prostatitídu za predpokladu, že sa s liečbou začne včas, teda keď sa nevyskytnú veľmi závažné komplikácie.

Ak ste unavení z nepohodlia a máte neúplný alebo dokonca neexistujúci sexuálny život, mali by ste okamžite začať liečbu, pretože v prvej fáze sa zbavíte bolesti, pálenia a svrbenia, potom sa erekcia vráti do normálu, krvný obeh sa vráti do normálu, produkcia testosterónu sa zrýchli a lokálny imunitný systém sa posilní.

Po 40. roku života prostata začína rásť v dôsledku bunkovej proliferácie a môže sa vyskytnúť prostatitída v dôsledku mikróbov. Vysoký vek je jedným z faktorov, ktoré vedú k rakovine prostaty alebo zväčšeniu prostaty.

Vďaka blahodarnej prírodnej liečbe vám úplne obnoví sexuálny život, eliminuje predčasnú ejakuláciu a spaľuje vás túžbou v posteli. Prírodné zloženie vylučuje rozvoj nežiaducich účinkov a syndrómu závislosti.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Základné zložky v zložení Prostalis

Prostalis vďaka svojmu zloženiu nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky a môžu ho užívať muži všetkých vekových kategórií. Tento prípravok sa svojim účinkom osvedčil ako najlepšia voľba spomedzi nových liekov na zväčšenie prostaty.

Tu je zloženie tabliet na liečbu prostatitídy:

 • Výťažok z africkej slivky  – Účinne zmierňuje symptómy a klinické príznaky benígnej hyperplázie prostaty, najmä v počiatočných štádiách.
 • Saw Palm Extract  – druh palmy, ktorý obsahuje veľké množstvo pomaly koncentrovaných mastných kyselín, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie prostaty. Jednou z hlavných účinných látok je beta-sitosterol, látka, ktorá prispieva k zdraviu prostaty. Extrakt súčasne znižuje zápal, znižuje zápal a diastolické procesy, odstraňuje svalové kŕče.
 • Lykopén  :  inhibuje rast adenómu, zabraňuje degenerácii buniek, ktoré sa menia na rakovinové bunky.
 • Extrakt z tekvicových semien  – tlmí bolesť, pôsobí mierne močopudne.
 • Výťažok z čučoriedok  : Odstraňuje prostatitídu, normalizuje močenie a znižuje frekvenciu nočných impulzov. Zvýšte výkon.


Prípravok na tuhom základe prírodných extraktov poskytuje telu najlepšiu podporu pri liečbe prostatitídy. Odstraňuje sprievodné ochorenia ako: časté močenie, náhle močenie, znižuje bolesti chrbta a brucha.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Ako užívať Prostalis

Kapsuly Prostalis  sa užívajú 30 dní. Užívajte 1 kapsulu trikrát denne 30 minút pred jedlom.

Aj keď je administrácia pomerne jednoduchá, musíte si prečítať návod na obsluhu a postupovať podľa uvedených pokynov. Len tak dosiahnete najlepšie výsledky po ošetrení.

Cena tabliet Prostalis – lekáreň, webová stránka výrobcu, Amazon

Kapsuly Prostalis sa dajú ľahšie kúpiť na oficiálnych stránkach výrobcu. Taktiež, ak si objednáte tu, môžete si produkt zakúpiť s 50% zľavou.

Túto podmienku nestanovujeme my, ale výrobca, ktorý chce zabezpečiť, aby užívatelia nekupovali falzifikáty za svoje.

V tomto prípade ste už zistili, že produkt nie je v lekárňach. Iba pri objednávke na webovej stránke výrobcu máte záruku, že si kúpite originál, nie falošný produkt.

Skontrolujte Prostasen

Skutočné a overené výsledky: používateľské recenzie, príspevky na fóre, recenzie odborníkov

30-dňová liečba, ktorú zažili tí, ktorí sa rozhodli kúpiť Prostalis  , vyliečila zväčšenú prostatu, ktorá zmenšila jej veľkosť, iní dosiahli vyhorenie a sexuálny život sa tiež zlepšil s nárastom erekcie. 

Všetky tieto svedectvá nás presvedčili, keď sme vykonali podrobné skúmanie, aby sme sa uistili, že výrobca  opísal Prostalis praktickým spôsobom na svojej webovej stránke. Okrem toho sme sa snažili nájsť čo najviac užitočných informácií o účinnosti doplnku, a preto sme zistili, že presne toto je popis účinnosti doplnku na stránke výrobcu.

Pripomíname, že o tom, čo tu bolo popísané, sme sa nechceli ani chvíľu hádať, len sme sa chceli presvedčiť, že je to tak.

Len tak môžeme zaručiť, že výrobok je originálny, ako ho uvádza výrobca. Odporúčame vám, aby ste si výrobok zakúpili iba na webovej stránke výrobcu. Ak sa budete riadiť našimi radami, dosiahnete najlepšie výsledky a váš život sa výrazne zlepší.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár