Getshape, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Kondicionér na mihalnice Getshape je inovatívny produkt, ktorý podporuje rast a silu mihalníc, čím zlepšuje celkový vzhľad očí. Vďaka pokročilému zloženiu kondicionér na mihalnice Getshape vyživuje a zvlhčuje mihalnice, robí ich dlhšie, hustejšie a objemnejšie a poskytuje intenzívnejší a fascinujúci vzhľad.

>>>-50%Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Mihalnice

Riasa (tiež nazývaná  mihalnica  ) (lat.  mihalnica) je jedným z chĺpkov, ktoré rastú na  okrajoch  horných a dolných  viečok  a rozširujú sa smerom von a preč od oka. Riasy rastú až do šiestich vrstiev na každom z horných a dolných viečok. [1]  Riasy slúžia na ochranu  oka  pred nečistotami, prachom a malými čiastočkami a sú veľmi citlivé na dotyk, čím varujú, že sa v blízkosti oka nachádza nejaký predmet (napríklad hmyz), ktoré sa potom reflexne zatvorí. Okraj očného viečka, z ktorého vyrastajú mihalnice, je jednou z najcitlivejších častí ľudského tela, s mnohými  nervovými zakončeniami  obklopujúcimi korienky mihalníc, vďaka čomu sú citlivé na veľmi ľahké hmatové podnety cez mihalnice,  [2]  umožňujúce  spustenie žmurkacieho reflexu  pri dotyku. [3]  Riasy sú tiež dôležitým prvkom fyzickej príťažlivosti a výrazné mihalnice priťahujú pozornosť k očiam.

Pozri: 

Funkcia

U ľudí plnia mihalnice tri hlavné funkcie:

 1. Chráňte svoje oko pred prachom a nečistotami tak, že ich zachytíte skôr, ako sa dostanú do oka
 2. Spustite  reflex žmurkania  , keď sa cudzie teleso priblíži k oku a dotkne sa mihalníc
 3. Regulujú alebo znižujú odparovanie slzného filmu na  rohovke  [4] .

>>>-50%Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo je to Getshape a na čo slúži?

Kedy sa Getshape používa a aké sú jeho terapeutické indikácie?

Kondicionér na mihalnice Getshape je kozmetický prípravok vyvinutý špeciálne na zlepšenie zdravia a vzhľadu mihalníc. Toto osvedčené zloženie obsahuje živiny, ktoré hydratujú a posilňujú riasy, stimulujú ich rast a robia ich dlhšie, hustejšie a objemnejšie. Kondicionér na mihalnice Getshape je ideálny pre ľudí, ktorí chcú zvodnejší a intenzívnejší vzhľad.

Zamýšľané použitie

Tu je zoznam situácií, v ktorých sa oplatí použiť kondicionér na mihalnice:

 • Každý večer pred spaním: Naneste kondicionér na mihalnice Getshape na čisté a suché mihalnice pred spaním, aby mohol pôsobiť cez noc a vyživiť a posilniť vaše mihalnice.
 • Pred nanesením make-upu: Použite kondicionér na mihalnice Getshape ako základ pred nanesením make-upu na riasy, aby ste ich pripravili a zlepšili efekt maskary alebo očnej linky.
 • Po odstránení make-upu: Po úplnom odlíčení mihalníc naneste Getshape na výživu a hydratáciu mihalníc, čím pomôžete napraviť poškodenie spôsobené líčením.
 • Počas prestávky v predlžovaní mihalníc: Ak používate predlžovanie mihalníc na dennej báze, odporúča sa počas prestávky v predlžovaní mihalníc použiť kondicionér na mihalnice Getshape na podporu ich regenerácie a regenerácie.

>>>-50%Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Aké je nebezpečenstvo?

Problémy s mihalnicami môžu spôsobiť množstvo komplikácií a ohrození zdravia očí. Podľa Mayo Clinic, spoľahlivého zdroja lekárskych informácií, môžu slabé, krehké alebo poškodené mihalnice viesť k problémom, ako je podráždenie očí, citlivosť na svetlo a vypadávanie mihalníc.

Poškodené alebo chýbajúce mihalnice môžu znížiť ochrannú funkciu očí, vďaka čomu sú náchylnejšie na prachové častice, baktérie a iné dráždivé látky, ktoré môžu spôsobiť očné infekcie alebo zápaly.

Klinika Mayo navyše varuje, že nadmerné používanie maskary alebo nesprávne používanie predlžovania mihalníc môže spôsobiť poškodenie samotných mihalníc, ako je lámanie alebo rednutie. Tieto poškodenia sa hoja dlho, čím sú mihalnice krehkejšie a náchylnejšie na ďalšie poškodenie.

Ako to funguje? Akčný mechanizmus

Kondicionér na mihalnice Getshape pôsobí špeciálne na zlepšenie zdravia a vzhľadu vašich mihalníc. Jeho pokročilé zloženie je navrhnuté tak, aby poskytovalo kombináciu výživných a účinných zložiek, ktoré synergicky pôsobia na podporu rastu mihalníc a zlepšujú silu mihalníc.

Kondicionér na mihalnice Getshape obsahuje aktívne zložky ako vitamíny, peptidy a hydratačné zložky, ktoré prenikajú hlboko do mihalníc a hlboko ich vyživujú. Tieto zložky pomáhajú stimulovať krvný obeh v oblasti mihalníc a poskytujú viac základných živín na podporu zdravého rastu.

Okrem toho kondicionér na mihalnice Getshape posilňuje existujúce mihalnice, vďaka čomu sú menej náchylné na lámanie a vypadávanie. Vďaka tomu budú vaše riasy hustejšie a objemnejšie.

>>>-50%Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Getshape zloženie – aktívne zložky

Tu je zoznam zložiek kondicionéru na mihalnice Getshape a relatívny účinok každej zložky:

 • Voda: Voda slúži ako zvlhčujúci základ pre Getshape a poskytuje vlhkosť potrebnú na udržanie vlhkosti vašich mihalníc.
 • Propylénglykol : Propylénglykol má zvlhčujúce vlastnosti a môže pomôcť zlepšiť jemnosť a pružnosť vašich rias.
 • Glycerín: Glycerín je zvlhčujúca látka, ktorá pomáha udržiavať vlhkosť, pomáha udržiavať vaše riasy zvlhčené a znižuje suchosť.
 • Panthenol: Panthenol, tiež známy ako provitamín B5, vyživuje a posilňuje mihalnice, zlepšuje ich elasticitu a odolnosť.
 • Biotinoyl Tripeptide-1: Tento peptid stimuluje produkciu keratínu, proteínu potrebného pre rast a silu mihalníc.
 • Bimatoprost: Bimatoprost je účinná látka, ktorá stimuluje rast mihalníc, vďaka čomu sú dlhšie, hustejšie a plnšie.
 • Alantoín: Alantoín má upokojujúce a zvlhčujúce vlastnosti, pomáha chrániť a upokojovať mihalnice.
 • PEG-8 : PEG-8 je zmäkčovač, ktorý pomáha udržiavať vlhkosť v mihalniciach a zlepšuje textúru produktu.
 • Tokoferol, askorbylpalmitát, kyselina askorbová: tieto zložky sú druhy vitamínu E a vitamínu C, ktoré pôsobia ako antioxidanty, chránia mihalnice pred poškodením vplyvom prostredia a zlepšujú ich zdravie.
 • Kyselina citrónová: Kyselina citrónová pomáha vyrovnávať pH séra na mihalnice Getshape .
 • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer: Táto zložka je spojivo, ktoré pomáha stabilizovať a poskytuje konzistenciu zloženia produktu.
 • Fenoxyetanol, Ethylhexylglycerin, DMDM ​​​​Hydantoin: Ide o konzervačné látky, ktoré pomáhajú chrániť kondicionér na mihalnice Getshape a chránia ich pred bakteriálnou kontamináciou.
 • Trietanolamín : Trietanolamín sa používa na reguláciu pH prípravku a zabezpečenie stability produktu.
 • Disodná soľ EDTA: Táto zložka pomáha stabilizovať produkt a zabrániť jeho znehodnoteniu.

>>>-50%Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Výhody

Tu je zoznam výhod kondicionéru na mihalnice:

 • Podporuje rast mihalníc: Kondicionér na mihalnice Getshape obsahuje zložky ako Biotinoyl Tripeptide-1 a Bimatoprost, o ktorých je známe, že stimulujú rast mihalníc, vďaka čomu sú dlhšie a hustejšie.
 • Zlepšuje silu mihalníc: Zložky ako pantenol a alantoín vyživujú a posilňujú mihalnice, vďaka čomu sú odolnejšie voči lámaniu a rednutiu.
 • Hydratuje a vyživuje mihalnice: Glycerín a ďalšie hydratačné zložky v zložení séra na mihalnice Getshape pomáhajú udržiavať mihalnice zvlhčené, čím znižujú suchosť a lámavosť.
 • Zlepšuje celkový vzhľad vašich mihalníc: Pravidelným používaním kondicionéru na mihalnice Getshape môžete získať dlhšie, hustejšie a objemnejšie mihalnice, ktoré zlepšia celkový vzhľad vašich očí.
 • Ochrana a zlepšenie zdravia mihalníc: Antioxidanty ako tokoferol, askorbylpalmitát a kyselina askorbová obsiahnuté v kondicionéri na mihalnice Getshape chránia mihalnice pred poškodením vplyvom prostredia a zlepšujú ich celkové zdravie.

>>>-50%Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Informačný leták – Ako používať Getshape?

Pred užitím tohto lieku si pozorne prečítajte túto písomnú informáciu, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Spôsob podávania, dávkovanie

Ak chcete použiť kondicionér na mihalnice správne, postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

 1. Uistite sa, že vaše riasy sú čisté a úplne bez make-upu alebo zvyškov make-upu. Očný make-up jemne odstráňte jemným čistiacim prostriedkom.
 2. Vezmite Getshape aplikátor na mihalnice a naneste malé množstvo produktu na kefku.
 3. Jemne naneste kondicionér na mihalnice Getshape na spodok mihalníc, pozdĺž horných a dolných línií mihalníc. Môžete to urobiť tak, že kefu držíte vodorovne a jemne ňou pohybujete tam a späť.
 4. Vyhnite sa priamemu kontaktu kondicionéru na mihalnice Getshape s očami alebo pokožkou okolo očí. Ak sa tak stane, dôkladne opláchnite čistou vodou.
 5. Pred nanesením make-upu alebo pred spaním počkajte, kým kondicionér na mihalnice Getshape úplne zaschne. Odporúča sa používať v noci, pred spaním, aby prípravok mohol pôsobiť aj počas noci.
 6. Aplikáciu kondicionéru na mihalnice Getshape opakujte každý deň alebo podľa odporúčaní výrobcu. Uistite sa, že ho používate dôsledne, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Účinky používania kozmetiky

Tu sú niektoré z účinkov, ktoré môžete dosiahnuť použitím kondicionéru na mihalnice:

 • Dlhšie mihalnice: Pravidelné používanie kondicionéru na mihalnice Getshape môže stimulovať rast mihalníc, vďaka čomu sú viditeľne dlhšie. Dlhšie riasy môžu poskytnúť intenzívnejší a fascinujúci vzhľad.
 • Hustejšie mihalnice: Kondicionér na mihalnice Getshape môže pomôcť zvýšiť hustotu vašich mihalníc, vďaka čomu budú hustejšie a objemnejšie. Hrubšie riasy môžu vytvoriť dramatickejší a atraktívnejší vzhľad.
 • Tmavšie mihalnice: Niektorí ľudia si môžu všimnúť, že ich mihalnice po použití kondicionéru na mihalnice Getshape mierne stmavnú . Tento efekt môže pomôcť ďalej definovať váš vzhľad.
 • Zlepšenie celkového vzhľadu vašich očí: Vďaka výhodám dlhších, hustejších a tmavších mihalníc môže používanie kondicionéru na mihalnice Getshape pomôcť zlepšiť celkový vzhľad vašich očí. Definovanejší a zvodnejší vzhľad môže zvýšiť vaše sebavedomie a príťažlivosť.
 • Silnejšie mihalnice: Výživné zložky séra na mihalnice Getshape môžu pomôcť posilniť vaše mihalnice, vďaka čomu budú menej náchylné na lámanie a rednutie. Silnejšie mihalnice sú odolnejšie a lepšie znášajú aplikáciu maskary či iných techník líčenia.
 • LeSkinic, Beauty Age

>>>-50%Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Skutočné spotrebiteľské recenzie na Getshape

Existujú skutočné recenzie, pozitívne aj negatívne, o Getshape na rôznych platformách vrátane fór, stránky s recenziami Altroconsumo, videorecenzií YouTube, komentárov na Instagrame a Facebooku a recenzií kupujúcich na stránkach lekární a na webovej stránke talianskeho ministerstva zdravotníctva. Viac ako 95 % recenzií je pozitívnych, čo naznačuje spokojnosť a vynikajúce výsledky dosiahnuté s produktom.

Negatívne recenzie a komentáre sú zvyčajne spôsobené dvoma hlavnými dôvodmi. Po prvé, u niektorých ľudí sa môže vyskytnúť alergická reakcia na jednotlivé zložky kondicionéru na mihalnice Getshape . To môže spôsobiť podráždenie alebo nepríjemné pocity na koži okolo očí.

Druhým dôvodom negatívnych komentárov je kúpa falzifikátu. Vzhľadom na popularitu Getshape môžu byť na trhu falzifikáty, ktoré neposkytujú rovnakú účinnosť a bezpečnosť. Aby ste sa tomu vyhli, odporúčame kupovať kondicionér na mihalnice Getshape len na oficiálnych stránkach výrobcu alebo u autorizovaných predajcov.

Skutočné recenzie, negatíva a názory – komentáre z fóra

„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s kondicionérom na mihalnice. Napriek môjmu veku som vždy prikladal veľký význam vzhľadu mojich mihalníc. Keď som začal používať Getshape, všimol som si výrazné zlepšenie. Moje riasy sú dlhšie, hustejšie a vyzerajú oveľa mladšie. Cítim sa sebavedomejšie a spokojnejšie s celkovým vzhľadom mojich mihalníc. Getshape odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú mať krajšie a atraktívnejšie mihalnice.“

Chcem sa s vami podeliť o moje skúsenosti s kondicionérom na mihalnice Getshape . Vďaka športovej aktivite mi mihalnice lámali a ochabovali. Po začatí používania Getshape som zaznamenal výrazné zlepšenie. Moje riasy sa stali dlhšími, silnejšími a odolnejšími. Aj po dlhom tréningu v bazéne vyzerajú moje mihalnice bezchybne. Som veľmi spokojný s výsledkami získanými pomocou Getshape a vrelo ho odporúčam každému, kto chce zlepšiť vzhľad svojich mihalníc.“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár