Cardio A, podvod? Negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Kapsuly Cardio A je prírodný liek zameraný na normalizáciu  krvného tlaku  a udržanie zdravej kardiovaskulárnej funkcie. Kapsuly na krvný tlak CardioA  obsahujú unikátnu kombináciu rastlinných extraktov a stopových prvkov, ktoré pomáhajú znižovať hypertenziu, posilňujú steny ciev a zlepšujú krvný obeh, čím prispievajú k celkovému posilneniu organizmu a znižujú riziko kardiovaskulárnych ochorení.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Čo je vysoký krvný tlak (hypertenzia)?

Zakaždým, keď vaše srdce bije, pumpuje do tela krv bohatú na kyslík. Keď sa pohybujete, krv vyvíja tlak na vaše tepny, medicínsky známy ako krvný tlak.

Keď sa krvný tlak príliš zvýši, môže to časom poškodiť tepny, čo spôsobí ich tvrdnutie a zúženie, čo núti srdce pracovať tvrdšie na pumpovanie krvi, čo môže zvýšiť riziko srdcového infarktu, mŕtvice a ochorenia obličiek.

Pozrite sa na  Welltone, Cardio Life .

Hodnoty krvného tlaku pozostávajú z dvoch meraní: systolický tlak, ktorý meria tlak, keď srdce bije, a diastolický tlak, ktorý meria tlak, keď je srdce v pokoji. Existuje   päť štádií krvného tlaku   : normálny, po ktorom nasledujú štyri štádiá hypertenzie. Normálny krvný tlak u dospelých je definovaný hodnotami systolického tlaku medzi 90 a 120 mmHg a diastolickým tlakom medzi 60 a 80 mmHg. Vyššie čísla naznačujú vysoký krvný tlak.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Rizikové faktory vysokého krvného tlaku, tvrdia kardiológovia

„Každý je vystavený rovnakému riziku vysokého krvného tlaku,“ hovorí Ashul Govil, MD, kardiológ a lekársky riaditeľ Story Health v San Franciscu. Presné príčiny vysokého krvného tlaku sa môžu líšiť podľa veku, rasy a pohlavia. Podľa doktora Govila však medzi bežné faktory, ktoré môžu prispieť k vysokému krvnému tlaku, patria:

 • Genetika a rodinná anamnéza
 • Používanie diéty s vysokým obsahom sodíka
 • Žiadna fyzická aktivita
 • Obezita
 • Nedostatok spánku alebo   spánkové apnoe
 • Fajčenie alebo vystavenie sa dymu
 • Konzumácia alkoholu

Čo spôsobuje vysoký krvný tlak u starších ľudí?

Vysoký krvný tlak je bežný u starších dospelých, hovorí Allen Jeremias, MD, zo St. Francis Hospital and Heart Center v New Yorku. S pribúdajúcim vekom sa cievy stávajú menej pružnými, čo spôsobuje zvýšenie krvného tlaku, vysvetľuje doktor Jeremias. „Tento proces môže urýchliť nadmerná konzumácia soli a alkoholu, ako aj nedostatok pravidelnej fyzickej aktivity.“

Starší dospelí majú tiež väčšiu pravdepodobnosť, že budú mať vyššiu úroveň zápalu, ktorý je tiež spojený s vysokým krvným tlakom, hoci jeho presná úloha zostáva nejasná.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Čo spôsobuje vysoký krvný tlak u mladých dospelých?

  Vysoký krvný tlak postihuje približne jedného z ôsmich ľudí vo veku 20 až 40 rokov, podľa štúdie publikovanej v časopise Hypertension .[2]  . Podľa doktora Jeremiasa vedie k vysokému krvnému tlaku u väčšiny mladých dospelých genetická predispozícia a faktory nezdravého životného štýlu.

Menej často môže pri rozvoji vysokého krvného tlaku v mladej dospelosti zohrávať úlohu aj medicínska príčina, ako napríklad:

 • Ochorenie štítnej žľazy
 • Blokáda renálnej artérie
 • Zlyhanie obličiek
 • Fibromuskulárna dysplázia
 • Cushingov syndróm
 • Nádory nadobličiek.

Čo je liek Carovico a na čo sa používa?

Kedy podať žiadosť Cardio A a aké sú jeho terapeutické indikácie?

Kapsuly na meranie krvného tlaku Cardio A je doplnok určený na kontrolu a riadenie krvného tlaku u ľudí s hypertenziou alebo vysokým krvným tlakom. Kapsuly obsahujú špeciálne vybrané zložky, ako sú rastlinné extrakty, vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú znižovať krvný tlak, zlepšujú krvný obeh a udržiavajú kardiovaskulárne zdravie.

Indikácie pre liečbu

Kapsuly na meranie krvného tlaku Cardio A by sa mali použiť v nasledujúcich prípadoch:

 • Hypertenzia: Kardio A  kapsuly sa odporúčajú pri vysokom krvnom tlaku alebo hypertenzii. Pomáhajú kontrolovať hladiny krvného tlaku a normalizovať ich.
 • Prevencia srdcovo-cievnych ochorení:  Kardio A  kapsuly možno užívať ako prevenciu srdcovo-cievnych ochorení, najmä u ľudí so zvýšeným rizikom ich vzniku. Pomáhajú udržiavať kardiovaskulárne zdravie a zlepšujú krvný obeh.
 • Komorbidity: Pri komorbiditách, ako je cukrovka, hypercholesterolémia alebo obezita,  sa kapsuly Cardio A  môžu použiť na kontrolu krvného tlaku a prevenciu ďalšieho zhoršovania.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Ako to funguje?

Kapsuly na krvný tlak Cardio A  obsahujú unikátnu receptúru, ktorá kombinuje rôzne rastlinné extrakty, vitamíny a minerály špeciálne vybrané na normalizáciu krvného tlaku a udržanie kardiovaskulárneho zdravia.

Pôsobenie kapsúl Cardio A  je založené na nasledujúcich hlavných aspektoch:

 • Zníženie krvného tlaku:  Aktívne zložky v kapsulách Cardio A  pomáhajú znižovať krvný tlak vďaka svojej schopnosti regulovať tonus krvných ciev a zlepšovať elasticitu ciev. Pomáha zlepšovať krvný obeh a znižuje odolnosť cievneho systému, čo má za následok nižší krvný tlak.
 • Posilnenie kardiovaskulárneho systému:  Kapsuly Cardio A  obsahujú antioxidanty, vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú posilňovať steny ciev, zlepšujú ich elasticitu a udržiavajú správnu funkciu srdca. Pomáha zlepšovať srdcovú frekvenciu a celkové kardiovaskulárne zdravie.
 • Zníženie rizika kardiovaskulárnych komplikácií:  Kapsuly Cardio A  pomáhajú znižovať riziko kardiovaskulárnych komplikácií, ako je infarkt myokardu a mŕtvica. Udržujú normálnu hladinu krvného tlaku, čím pomáhajú chrániť srdce a cievy pred poškodením.

Zloženie  Cardio A  – Aktívne zložky

Kapsuly na krvný tlak Cardio A  obsahujú tieto hlavné zložky a ich účinky:

 • Chryzantémový extrakt:  Tento bylinný extrakt pomáha rozširovať cievy, znižuje periférny odpor a zlepšuje krvný obeh. Má tiež protizápalové vlastnosti a pomáha znižovať krvný tlak.
 • Rozmarínový extrakt  :  Rozmarín obsahuje bioaktívne zlúčeniny, ktoré môžu pomôcť znížiť krvný tlak. Má antioxidačné vlastnosti a pomáha znižovať zápal, čo môže byť dobré pre kardiovaskulárne zdravie.
 • Koenzým Q10:  Táto vitamínová zlúčenina je silným antioxidantom, ktorý podporuje zdravie srdca. Koenzým Q10 zlepšuje energetický metabolizmus srdcového svalu a pomáha udržiavať normálny srdcový rytmus, ako aj znižuje krvný tlak.
 • Vitamín E:  Vitamín E je silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Pomáha tiež zlepšiť krvný obeh a môže pomôcť znížiť krvný tlak.
 • Horčík:  Horčík hrá dôležitú úlohu pri regulácii krvného tlaku a srdcového rytmu. Pomáha uvoľňovať cievy a zlepšuje krvný obeh, čím pomáha znižovať krvný tlak.
 • Draslík  : Draslík pomáha vyrovnávať hladiny tekutín v tele a kontrolovať krvný tlak. Pomáha znižovať sodík v tele tým, že pomáha uvoľniť krvné cievy a zlepšuje obeh.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Výhody

Kapsuly CardioA  majú nasledujúce výhody:

 • Regulácia krvného tlaku:  Cardio A  kapsuly pomáhajú normalizovať krvný tlak tým, že ho znižujú pri hypertenzii a zlepšujú pri hypotenzii. Pomáha udržiavať optimálny krvný tlak a zabraňuje rozvoju kardiovaskulárnych komplikácií.
 • Posilnenie kardiovaskulárneho systému:  aktívne zložky v kapsulách CardioA podporujú kardiovaskulárne zdravie tým, že posilňujú ich steny, zlepšujú ich elasticitu a znižujú riziko kardiovaskulárnych ochorení.
 • Antioxidačná ochrana: prítomnosť antioxidantov, ako je vitamín E a koenzým Q10  v kapsulách Cardio A  pomáha chrániť bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Priaznivo ovplyvňuje celkové zdravie organizmu a spomaľuje proces starnutia.
 • Zlepšenie krvného obehu:  Kapsuly CardioA  zlepšujú krvný obeh rozšírením ciev a znížením ich odporu. Podporuje lepšie zásobovanie orgánov a tkanív kyslíkom a živinami, čo priaznivo ovplyvňuje ich fungovanie.
 • Podpora celkového zdravia:  Kapsuly Cardio A  obsahujú vitamíny, minerály a bylinné extrakty, ktoré pomáhajú posilňovať imunitný systém, zmierňujú zápaly, zvyšujú energiu a zlepšujú celkové zdravie.

Návod na použitie – Ako používať  Cardio A ?

Pred použitím lieku si pozorne prečítajte celý návod, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Spôsob použitia, dávky

Kapsuly na krvný tlak Cardio A  sa majú užívať podľa pokynov. Tu sú všeobecné odporúčania na použitie:

 • Dávkovanie: Všeobecne sa odporúča užívať 1  kapsulu Cardio A  raz alebo dvakrát denne podľa pokynov lekára. Je dôležité dodržiavať odporúčanú dávku a neprekračovať ju.
 • Užívajte s jedlom:  Kapsuly Cardio A  sa najlepšie užívajú s jedlom. Pomôže to zlepšiť jeho vstrebávanie a vyhnúť sa možným vedľajším účinkom na tráviaci systém.
 • Pravidelnosť príjmu: pre optimálny účinok  sa odporúča užívať kapsuly Cardio A pravidelne v uvedenom časovom období.
 • Postupujte podľa pokynov: Je dôležité pozorne si prečítať a dodržiavať pokyny na použitie, ktoré nájdete na  obale kapsuly CardioA.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

Skutočné recenzie, negatívne recenzie – komentáre z fóra

„Volám sa Sofia a som 42-ročná kvetinárka. Chcel by som sa podeliť o skúsenosti s  kapsulami Cardio A  na krvný tlak. Mal som problémy s krvným tlakom, čo mi bránilo tešiť sa z práce a každodenného života. Skúšal som rôzne lieky, ale nič neprinieslo trvalé výsledky, kým som nevyskúšal  CardioA  .

Po niekoľkých týždňoch užívania Cardio A  kapsúl som zaznamenal zlepšenie svojho stavu. Môj krvný tlak sa stal stabilnejším, cítim sa energickejší a schopný vykonávať svoje každodenné činnosti. Už sa mi netočí hlava a necítim únavu ako kedysi. Som rád, že som konečne našiel efektívne riešenie môjho problému s krvným tlakom. Kapsuly Cardio A odporúčam  každému, kto má podobné problémy.

„Dobrý deň, volám sa Isabella, mám 27 rokov a som letuška. Rýchle životné tempo a časté lety mi často spôsobujú vysoký krvný tlak a zlú náladu. Keď som počul o  kapsulách na krvný tlak Cardio A, rozhodol som sa ich vyskúšať.

Začal som pravidelne používať  Cardio A  a výsledky boli viditeľné už po niekoľkých týždňoch. Môj krvný tlak sa stabilizoval a už nepociťujem také nepríjemné príznaky ako závraty a búšenie srdca. Moja práca sa stala pohodlnejšou a každodenné úlohy môžem robiť s väčšou radosťou. Som vďačný  kapsulám Cardio A  za ich účinnosť a odporúčam ich každému, kto má problémy s krvným tlakom.“

Oficiálna stránka výrobcu – zľava 50%, cena, kde kúpiť

Cena produktu Cardio A je k dispozícii na oficiálnej stránke výrobcu  Výrobca aktuálne ponúka 50% zľavu  na nákup CardioA  . Ak chcete zadať objednávku, prejdite na oficiálnu webovú stránku výrobcu kliknutím na odkaz; nie je potrebný žiadny propagačný kód. Na stránke si môžete objednať online.

>>>>-50% Cena – Oficiálna stránka<<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár