Wintex krém na kŕčové žily – naozaj funguje? Recenzie, cena, fórum

Wintex je čisto prírodný krém určený na riešenie problémov spojených s kŕčovými žilami . Je to roztok určený na zmiernenie bolesti, opuchu a tiaže v nohách.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Kŕčové žily postihujú veľa ľudí, najmä ženy, a sú jedným z najčastejších problémov s krvným obehom. Príčiny sa vo väčšine prípadov nachádzajú v sedavom spôsobe života a nedostatku fyzickej aktivity, ale existujú aj iné príčiny súvisiace s genetikou a určitými etapami života, ktoré nemožno riešiť, ak sa následky neliečia.

V týchto prípadoch sú  produkty ako Wintex nevyhnutné na  zlepšenie vašich nôh a každodenného života. Nie všetky prípravky určené na riešenie problému kŕčových žíl sú však aktuálne a efektívne pri ich riešení. Často sa stretávate s neúčinnou liečbou a pochybnými zložkami. Preto vám chceme predstaviť tento produkt, skutočne účinný, overený a bezpečný krém.

Poďme sa teda zoznámiť so všetkými vlastnosťami a charakteristikami tohto nového produktu, pozrime sa na to, aké ingrediencie volíme, aby mali taký rozhodujúci vplyv, a nakoniec sa pozrime na to, ako postupovať pri bezpečnom nakupovaní bez rizika podvodu.

Skontrolujte: Wintex Ultra.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo sú kŕčové žily?

Kŕčové žily a pavúčie žily sú   opuchnuté, skrútené cievy, ktoré sa zvyčajne objavujú na nohách. Kŕčové žily a pavúčie žily sú bežnejšie u žien. Tehotenstvo, staroba a obezita môžu zvýšiť riziko kŕčových žíl a metličkovitých žíl. Kŕčové žily a metličkové žilky sú často nebolestivé a väčšinou nespôsobujú zdravotné problémy. Ak spôsobujú príznaky alebo sa ich chcete zbaviť, porozprávajte sa so svojím lekárom alebo zdravotnou sestrou o možnostiach liečby.

Problémy s chlopňami v žilách môžu brániť správnemu prúdeniu krvi a spôsobiť kŕčové žily alebo metličkové žilky.

Čo spôsobuje kŕčové žily a metličkové žilky?

Vaše srdce pumpuje krv plnú kyslíka a živín   cez   vaše tepny a do   celého tela. Žily potom vedú krv z rôznych častí tela do srdca. Žily majú zvyčajne chlopne, ktoré fungujú ako jednosmerné krídla. Ak sa však chlopne nezatvoria správne, krv môže prúdiť späť do spodnej časti žily a nie do srdca. V priebehu času sa v žile zachytí viac krvi, čo na ňu bude vyvíjať tlak, čím sa oslabia steny žily. To spôsobuje zväčšenie žily.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

https://bluerockmedical.com/varicose-veins/

Existujú ženy, u ktorých je väčšia pravdepodobnosť vzniku kŕčových žíl a metličkovitých žíl?

Áno. Kŕčové žily a metličkové žilky sú spôsobené poškodenými chlopňami v žilách, ktoré bránia správnemu prúdeniu krvi. Mnoho vecí môže poškodiť chlopne, ale riziko kŕčových žíl a metličkovitých žíl môže byť vyššie, ak:   1

 • Máte v rodinnej alebo osobnej anamnéze kŕčové žily alebo metličkové žilky. Podľa malej štúdie viac ako polovica žien s kŕčovými žilami mala rodičov s kŕčovými žilami. 4
 • Sedieť alebo stáť na dlhú dobu. Dlhé sedenie alebo státie, najmä viac ako 4 hodiny v kuse, môže spôsobiť, že žily budú lepšie fungovať proti gravitácii, aby pumpovali krv do srdca.
 • Máte nadváhu alebo obezitu. Nadváha   alebo obezita   môže zvýšiť tlak na vaše krvné cievy. U obéznych žien je väčšia pravdepodobnosť, že sa uzdravia, ako u žien s normálnou hmotnosťou. 5
 • Sú tehotné. Počas   tehotenstva   sa množstvo krvi čerpanej telom zvyšuje na podporu nenarodeného dieťaťa. Prebytočná krv spôsobuje opuch krvných ciev. Rastúca   maternica   (uterus) tiež vyvíja tlak na jej cievy. Kŕčové žily môžu zmiznúť alebo zostať v priebehu niekoľkých mesiacov po pôrode a naďalej spôsobovať symptómy. S každým ďalším tehotenstvom sa môže objaviť viac kŕčových žíl a metličkovitých žíl.
 • starší   . Ako starnete, chlopne v cievach môžu slabnúť a nefungujú dobre. S pribúdajúcim vekom ochabujú aj lýtkové svaly. Svaly lýtka zvyčajne pomáhajú stláčať krvné cievy a posielať krv späť do srdca počas chôdze.
 • Užívajte hormonálnu antikoncepciu alebo hormonálnu liečbu v menopauze   . Hormón  estrogén  môže oslabiť žilové chlopne a viesť ku kŕčovým žilám. Hormonálna   antikoncepcia   vrátane pilulky alebo náplasti, injekcie, vaginálneho krúžku alebo vnútromaternicového telieska s estrogénom a   progesterónom   alebo   užívanie hormonálnej liečby počas menopauzy   môže zvýšiť riziko kŕčových žíl alebo metličkovitých žíl. 6.7
 • Majú stav, ktorý poškodil ventily. Krvné zrazeniny v nohách alebo zjazvenie žíl môžu poškodiť chlopne.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ako funguje Wintex krém?

Wintex krém na nohy s kŕčovými žilami. Dodáva sa v 80 ml tube s uzavretým uzáverom, ktorý zachováva všetky organoleptické vlastnosti zložiek nedotknuté. Krém obsahuje iba prírodné zložky, starostlivo vybrané tímom odborníkov v odbore, výberom prvkov, ktoré dokážu účinne liečiť kŕčové žily.

Pri pravidelnom používaní krém zmierňuje príznaky spojené s prítomnosťou kŕčových žíl, ako je bolesť, ťažoba v nohách a opuchy charakteristické pre toto ochorenie. Samozrejme, všetko treba kombinovať so zdravým životným štýlom, vyváženou stravou a správnou obuvou, aby ste sa vyhli príliš dlhému noseniu topánok s príliš vysokými opätkami.

Tí, ktorí trpia kŕčovými žilami, veľmi dobre vedia, aký význam má sprievodný produkt, ktorý môže zmierniť príznaky a pomôcť pri liečbe problému.

Dôvody, ktoré vedú k tomuto stavu, ako už bolo spomenuté, môžu byť rôzne a kým niektorí môžu zasiahnuť, iným bohužiaľ nezostáva nič iné, len reagovať na prejavy problému.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Príčiny kŕčových žíl a úloha Wintex

Vzhľad kŕčových žíl je spôsobený množstvom faktorov, ktoré narúšajú normálny prietok krvi, čo spôsobuje stagnáciu a opuch.

Najbežnejšie dôvody sú:

 • dedičný faktor: ak je v rodine kŕčová žila, je väčšia pravdepodobnosť, že ňou budeme trpieť
 • zlá strava: nízky obsah vlákniny a živín na posilnenie žilových stien
 • sedavý spôsob života: nedostatok fyzickej aktivity neumožňuje pružnosť a pevnosť žíl, čo vytvára priaznivé podmienky pre rozvoj kŕčových žíl
 • statické držanie tela a zlé držanie tela: V spojení so sedavým životným štýlom sa vyskytuje chyba, ktorá sa často vyskytuje, keď trávite veľa hodín v rovnakej polohe, napríklad v práci, výberom zlého držania tela. Zamyslite sa nad tým, koľko hodín trávime bez povšimnutia s prekríženými nohami. V tejto situácii je prietok krvi nepravidelný, čo vedie k rozvoju kŕčových žíl
 • nepohodlné topánky alebo topánky s príliš vysokými opätkami: nosenie nepohodlných topánok, najmä však vo veľmi vysokých opätkoch, vedie k vynúteným a neprirodzeným situáciám, ktoré sú úrodnou pôdou pre kŕčové žily.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<


Medzi týmito dôvodmi, ako už bolo spomenuté, sú niektoré, ktoré sa nedajú vyriešiť zmenou životného štýlu, no v iných prípadoch to môže byť narušené, ako napríklad diéta alebo výber obuvi. V iných prípadoch však môžeme zvonku zasiahnuť špeciálnymi a špeciálne navrhnutými prípravkami, ako je Wintex krém, ktorý vďaka zložkám v prípravku dokáže zmierniť bolesť, zmierniť závažnosť a opuchy a predovšetkým viditeľne znížiť kŕčové žily. žily.

Vďaka vybraným ingredienciám je krém taký účinný. Pozrime sa, čo to je a ako efektívne sú v nasledujúcom odseku.

Zloženie krému Wintex

Wintex  obsahuje iba prírodné zložky, starostlivo vybrané z tých najúčinnejších pre zdravie žíl . Ale ako vždy hovoríme, čo je, je rovnako dôležité ako to, čo nie je. V skutočnosti vo  Wintex nie sú žiadne stopy chemických alebo potenciálne toxických prísad  , ktoré by mohli poškodiť vaše zdravie.

Pozrime sa však na tieto zložky a vysvetlíme hlavné výhody každého z nich:

 • Olej z hroznových jadierok  : bohatý na liečivé vlastnosti, vďaka obrovskej prítomnosti Omega 3 a Omega 6, tento olej pôsobí ako skutočný zázračný liek na zdravie tela. Ako súčasť  Wintexu  je navrhnutý tak, aby zabránil upchatiu alebo vzniku krvných zrazenín
 • Mätový olej  : okrem takzvaných osviežujúcich vlastností tejto rastliny aktívne zložky mätového oleja zabraňujú tzv. pavúčie žily, posilňujú imunitný systém a majú silný antiseptický a protizápalový účinok
 • kokosový olej:  posilňuje cievnu stenu, zabraňuje tvorbe krvných zrazenín a znižuje opuchy
 • Eukalyptový olej  :  uvoľňuje a osviežuje chodidlá, upokojuje opuchy kŕčových žíl a zároveň odstraňuje bolesť
 • susanový olej  : podieľa sa na tvorbe kolagénu, je užitočný pri posilňovaní tkanív, má vynikajúce protizápalové vlastnosti a odstraňuje opuchy.


Tým, že tieto zložky pôsobia synergicky, sú prospešné pre unavené nohy, najmä kŕčové žily.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ako použiť

Použitie krému Wintex je veľmi jednoduché, veľmi sa nelíši od použitia bežného telového krému, dôležitá a základná je však konzistencia procedúry, ktorú treba robiť pravidelne a bez prerušenia.

Počas dávkovania sa má krém aplikovať dvakrát denne, jednoducho sa odoberie malé množstvo produktu z tuby a rozotrie sa po postihnutej oblasti. Je vhodné vykonávať kruhovú masáž až do úplného vstrebania, aby všetky aktívne zložky prenikli hlboko.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Nájdete ho v lekárni alebo bylinkárke Wintex? Spôsob a cena nákupu:

Wintex nie je dostupný v lekárňach alebo bylinkároch. Tento krém je možné zakúpiť len online, iba cez oficiálnu stránku a momentálne je skutočne cenovo dostupný vďaka prebiehajúcej akcii: 80ml tuba Wintex len za 39,00 € namiesto 58,00 €.

Voľba predávať tento krém cez kanál je diktovaná túžbou zachovať originalitu produktu, ktorá by bola inak ohrozená. Ak by sa predával v rámci rozsiahlej distribúcie, mohol by byť zamenený s inými podobnými, ale nie identickými výrobkami, ktoré nie sú podobné vzhľadom, ale obsahom. V takýchto prípadoch sa zákazník môže ľahko dostať do pasce falšovania alebo podvodu, keď uvažuje o kúpe originálu, namiesto toho nájde v ruke zlú kópiu.

Iba  odstránenie Wintex  z predaja fyzických obchodov alebo produktov predávaných prostredníctvom veľkých e-commerce obchodov (ako je Amazon) umožní produktu zachovať si svoju pravosť. Ale nielen tento typ predaja umožňuje udržať ceny oveľa nižšie, pretože sa tak vyhnú akýmkoľvek medzikrokom, ktoré generujú náklady pre predajcu a ktoré nevyhnutne dopadajú na konečného spotrebiteľa.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Recenzie a názory používateľov Wintex:

Existuje už veľa ľudí, ktorí si vybrali Wintex na liečbu kŕčových žíl a všetci hovoria, že sú spokojní s dosiahnutými výsledkami, ktoré plne spĺňajú ich očakávania.

Prvým aspektom, ktorý sa vraj cení, je samozrejme úľava od bolesti. Pri liečbe kŕčových žíl je bolesť niekedy neznesiteľná a nájdenie prírodného lieku, ktorý dokáže zmierniť stav, je nepochybne prvou úvahou, ktorá sa objavuje vo fáze nákupu.

Pri výbere zohráva dôležitú úlohu aj prírodné zloženie prípravku, keďže sa často stretávame s chemikáliami, ktorých zloženie nie je úplne známe a predovšetkým s tým, že tieto prvky môžu mať vplyv na zdravie. Ak si namiesto toho vyberiete produkt ako je Wintex, môžete si byť istý, že nedôjde k žiadnym vedľajším účinkom, ale predovšetkým k tomu, že zložky neovplyvnia vaše zdravie negatívne, ale iba pozitívne.

Konkurenčná cena nakoniec presvedčí aj tých najskeptikov. Takýto účinný produkt ponúka možnosť uloviť za tak nízku cenu a tí, ktorí trpia kŕčovými žilami, sú si toho dobre vedomí, o čom svedčia aj tržby, ktoré zaznamenali nečakané čísla.

Wintex overil recenzie z fóra

Na dokončenie tohto hodnotenia sme zhromaždili niekoľko názorov. Prečítajte si niektoré z nich, aby sme pochopili, o čom produkt skutočne je.

„Moja práca ma núti zostať v rovnakej pozícii celé hodiny. V priebehu rokov som mal problémy s kŕčovými žilami. Ťažkosti v nohách, ale predovšetkým bolesť, boli neznesiteľné. Hľadala som teda produkt, ktorý by mi mohol pomôcť, no zároveň by mal prírodné zloženie. Keď som uvidel  Wintex  , zdalo sa mi to dôležité, tak som objednal. Musím povedať, že očakávania sa naplnili. Po niekoľkých prvých pokusoch bola bolesť preč a rovnako aj ťažkosti v nohe. Tento krém používam dodnes, považujem ho za skutočný liek na nohy. Odporúčam každému! „

„Kŕčové žily si riešim od používania Wintexu. Žiaľ, týmto problémom trpíme všetci v rodine a únava do konca dňa je únavná. Keď som videla vlastnosti tohto krému, hneď som pochopila, že je pre mňa a cena je naozaj lacná. Odkedy ho používam, bolesť prakticky zmizla a tiež opuch, ktorý tento problém zvyčajne sprevádza. „

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár