Vasaxal, podvod? negatívne názory, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Vasaxal je to krém na kŕčové žily . Jeho unikátna receptúra ​​je určená na zníženie zápalu, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie príznakov kŕčových žíl.

ProduktVasaxal
Farmaceutická formaKrém
Skutočné recenzie4,90 z 5 hviezdičiek
NákladPoslíček
DostupnosťTak

Kŕčové žily sú opuchnuté, fialové žily na nohách, ktoré sú viditeľné pod kožou. Sú spôsobené poškodením krvných ciev v blízkosti povrchu kože, spomalením prietoku krvi alebo poškodením alebo absenciou normálnych chlopní v žilách.

Kŕčové žily

Normálne je prietok krvi v žilách podporovaný chlopňami, ktoré udržujú krv prúdiacu nahor proti sile gravitácie. Ak sú tieto chlopne slabé alebo krv preteká žilami pomaly, krv sa môže hromadiť a spôsobiť vydutie žíl.

Kŕčové žily sú častejšie u žien ako u mužov. Ochorenie prebieha aj v rodinách. Tehotné ženy môžu trpieť kŕčovými žilami v dôsledku hormonálnych zmien a dodatočného tlaku, ktorý dieťa vyvíja na podbruško. Ochorenie žíl môže byť spôsobené aj výraznou nadváhou alebo dlhým státím.

Aké sú príznaky kŕčových žíl?

Najzrejmejším príznakom sú modré alebo fialové hadie žily. Vyskytujú sa blízko povrchu kože a môžu vystupovať na nohách. Zhluky zaplavených kapilár nazývané “pavúčie žily” niekedy obklopujú kŕčové žily. Tento stav môže spôsobiť bolesť alebo mravčenie v nohách. Môžete tiež zistiť, že vaše členky na konci dňa opúchajú. Vo väčšine prípadov to ľudia, ktorí sa liečia kŕčovými žilami, robia preto, že ich považujú za neatraktívne.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo je Vasaxal a na čo je určený?

Kedy sa Vasaxal používa a aké sú jeho terapeutické indikácie?

Vasaxal je krém vyvinutý špeciálne na liečbu kŕčových žíl. Vďaka kombinácii prírodných zložiek a cielenému pôsobeniu je tento krém určený na zmiernenie zápalu, zlepšenie krvného obehu a zmiernenie nepríjemných symptómov spojených s kŕčovými žilami.

Terapeutické indikácie

Vasaxal , krém na liečbu kŕčových žíl, možno použiť za rôznych okolností. Tu je zoznam situácií, v ktorých sa odporúča použiť tento krém:

 • Prítomnosť kŕčových žíl: Vasaxal sa môže aplikovať priamo na oblasti postihnuté kŕčovými žilami na zmiernenie zápalu a zmiernenie príznakov, ako je opuch, bolesť alebo ťažoba.
 • Nedostatok tonusu a pružnosti žíl: Ak spozorujete stratu tonusu a pružnosti žíl, môžete použiť Vasaxal na stimuláciu krvného obehu a zlepšenie zdravia žíl.
 • Pocit únavy a únavy v nohách: Aplikácia Vasaxalu na nohy môže pomôcť znížiť pocit únavy a tiaže typický pre nohy postihnuté kŕčovými žilami.
 • Prevencia kŕčových žíl: Aj keď ešte nemáte viditeľné kŕčové žily, používanie Vasaxalu môže pomôcť predchádzať ich vzniku tým, že udrží vaše žily zdravé a zlepší krvný obeh.

Ako to funguje? Akčný mechanizmus

Vasaxal , krém na kŕčové žily, pôsobí rôznymi spôsobmi na zmiernenie príznakov a zlepšenie stavu žíl. Ako tento krém funguje:

 1. Zníženie zápalu: Vasaxal obsahuje zložky známe pre svoje protizápalové vlastnosti. Tieto zložky pomáhajú znižovať zápal kŕčových žíl tým, že zmierňujú súvisiace opuchy a bolesť.
 2. Zlepšený krvný obeh: Vasaxal vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu podporuje prietok krvi v žilách, čím pomáha zlepšovať krvný obeh. To môže pomôcť znížiť preťaženie a únavu nôh.
 3. Posilnenie žilových stien: Aktívne zložky Vasaxalu môžu pomôcť spevniť steny žíl, zlepšiť ich elasticitu a odolnosť. To pomáha predchádzať rozšíreniu a oslabeniu žíl, čím sa znižuje riziko vzniku kŕčových žíl.
 4. Zmiernenie symptómov: Vasaxal môže zmierniť rôzne symptómy spojené s kŕčovými žilami, ako je ťažoba, bolesť a svrbenie. Pravidelné používanie krému môže znížiť intenzitu týchto nepríjemných symptómov a zlepšiť pohodlie vašich nôh.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vasaxal zloženie – Aktívne zložky

Tu je zoznam zložiek prítomných v kréme Vasaxal na kŕčové žily spolu s pôsobením každej zložky:

 • TROXERUTÍN : Troxerutín je flavonoid známy pre svoje protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Je schopný znižovať zápal a priepustnosť ciev, čím zlepšuje cirkuláciu a znižuje opuchy kŕčových žíl.
 • Pagaštan konský : Pagaštan konský je ďalšou zložkou bežne používanou pri liečbe kŕčových žíl. Obsahuje zlúčeninu zvanú aescín, ktorá preukázateľne zlepšuje pevnosť žilových stien a znižuje opuchy a zápaly.
 • Extrakt z paliny : Palina je rastlina s protizápalovými a upokojujúcimi vlastnosťami. Jeho extrakt sa používa na upokojenie podráždenia a svrbenia spojeného s kŕčovými žilami, čím sa znižuje nepohodlie a zlepšuje sa pohodlie nôh.
 • Výťažok z kvetov harmančeka : Harmanček je známy svojimi upokojujúcimi a protizápalovými vlastnosťami. Výťažok z kvetov harmančeka môže pomôcť znížiť začervenanie a zápal kŕčových žíl a poskytnúť pocit úľavy a pohodlia.

Výhody

Tu je zoznam hlavných výhod Vasaxal Cream pri liečbe kŕčových žíl:

 • Zníženie zápalu: Vasaxal obsahuje zložky známe pre svoje protizápalové vlastnosti. Používanie krému môže pomôcť znížiť zápal kŕčových žíl, čím sa zmierni súvisiace opuchy a bolesti.
 • Zlepšený krvný obeh: Vasaxal vďaka špeciálnemu zloženiu podporuje prietok krvi v žilách postihnutých kŕčovými žilami. To môže pomôcť zlepšiť krvný obeh a znížiť preťaženie, čím sa zmierni pocit ťažkosti a unavených nôh.
 • Zmiernenie príznakov: Pravidelné používanie Vasaxalu môže pomôcť znížiť nepríjemné príznaky spojené s kŕčovými žilami, ako sú bolesť, svrbenie a unavené nohy. To môže výrazne zlepšiť vaše pohodlie a kvalitu života na dennej báze.
 • Posilnenie stien žíl: Zložky prítomné vo Vasaxale môžu pomôcť posilniť steny žíl, zlepšiť ich elasticitu a odolnosť. To môže pomôcť zabrániť ďalšiemu poškodeniu žíl a zhoršeniu kŕčových žíl.
 • Prevencia komplikácií: Správna liečba kŕčových žíl Vasaxalom môže pomôcť predchádzať riziku vážnejších komplikácií, ako je hlboká žilová trombóza (DVT) alebo žilové vredy.

Informačný leták – Ako užívať Vasaxal ?

Pred užitím tohto lieku si pozorne prečítajte túto písomnú informáciu, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Spôsob podávania, dávkovanie

Tu je návod na použitie krému pri liečbe kŕčových žíl:

 • Čistenie: Pred aplikáciou krému sa uistite, že sú postihnuté miesta čisté a suché.
 • Dávkovanie: Naneste malé množstvo Vasaxal Cream na končeky prstov. Potrebné množstvo závisí od rozsahu kŕčových žíl a veľkosti ošetrovanej oblasti.
 • Aplikácia: Krém jemne vmasírujte do pokožky so zameraním na oblasti s kŕčovými žilami. Používajte ľahké krúživé pohyby, vyhýbajte sa nadmernému tlaku na pokožku.
 • Absorpcia: Nechajte krém úplne vstrebať do pokožky. Bezprostredne po aplikácii sa vyhnite zakrývaniu ošetrovanej oblasti tesným oblečením alebo obväzmi, aby krém mohol efektívne pôsobiť.
 • Frekvencia: Pre optimálne výsledky používajte Vasaxal dvakrát denne, najlepšie ráno a večer. Postupujte podľa pokynov na obale produktu alebo podľa pokynov svojho lekára.

Kontraindikácie

Použitie Vasaxal Cream pri liečbe kŕčových žíl môže zahŕňať určité kontraindikácie alebo preventívne opatrenia. Tu sú niektoré možné kontraindikácie, ktoré je potrebné zvážiť:

 • Precitlivenosť na zložky: Ak ste alergický alebo precitlivený na niektorú zložku Vasaxal Cream , mali by ste sa vyhnúť jej použitiu, aby ste predišli nežiaducim reakciám.
 • Otvorené kožné lézie: V prípade rán, rezných rán alebo otvorených kožných lézií sa neodporúča používať Vasaxal Cream . Je dôležité, aby bola pokožka pred aplikáciou produktu neporušená.
 • Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva alebo dojčenia sa vždy odporúča konzultovať užívanie akéhokoľvek prípravku na liečbu kŕčových žíl, vrátane krému Vasaxal , s lekárom .
 • Kožné ochorenia: Ak trpíte kožnými ochoreniami ako je ekzém, dermatitída alebo kožné infekcie, odporúča sa použitie Vasaxal Cream konzultovať s lekárom, pretože môže byť potrebná špeciálna liečba alebo môžu existovať kontraindikácie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Účinky používania produktu

Tu sú niektoré z výsledkov, ktoré môžu ľudia dosiahnuť používaním krému na kŕčové žily:

 • Zníženie opuchov: Vasaxal môže pomôcť znížiť opuch kŕčových žíl, čím sa zlepší vzhľad nôh a zbaví vás pocitu ťažoby.
 • Zlepšenie vzhľadu kŕčových žíl: Pravidelné používanie Vasaxalu môže prispieť k zlepšeniu vzhľadu kŕčových žíl znížením ich viditeľnosti a zjednotením pokožky na nohách.
 • Úľava od symptómov: Mnoho ľudí uvádza viditeľné zlepšenie symptómov spojených s kŕčovými žilami, ako sú bolesť, svrbenie a unavené nohy. Vasaxal môže pomôcť znížiť tieto príznaky, zlepšiť pohodlie a kvalitu života.
 • Zlepšenie krvného obehu: Vasaxal podporuje prietok krvi v žilách postihnutých kŕčovými žilami, zlepšuje krvný obeh a znižuje prekrvenie nôh. To môže prispieť k pocitu ľahkosti a pohody.
 • Prevencia komplikácií: Používanie krému Vasaxal na správnu liečbu kŕčových žíl môže pomôcť predchádzať riziku závažnejších komplikácií, ako je hlboká žilová trombóza (DVT) alebo žilové vredy.

Skutočné recenzie, negatíva a názory – komentáre z fóra

„ Som učiteľka a už niekoľko mesiacov bojujem s kŕčovými žilami na nohách. Tento problém mi spôsoboval bolesť, opuch a neustály pocit ťažkosti. Vyskúšal som niekoľko produktov, ale žiadny nepriniesol významné výsledky, kým som neobjavil krém Vasaxal . Po pár týždňoch používania som zaznamenal výrazné zlepšenie. Opuch sa znížil a moje nohy sú oveľa ľahšie. Teraz môžem vykonávať každodenné činnosti bez nepohodlia a bolesti, ktoré som pociťoval predtým. Vrelo odporúčam každému, kto trpí kŕčovými žilami! “

“ Som 38-ročný podnikateľ a už dlhšie sa borím s problémom kŕčových žíl. Keďže som bol počas dlhých dní v práci neustále na nohách, začali sa mi na nohách objavovať príznaky kŕčových žíl, ktoré spôsobovali nepohodlie a bolesť. Našťastie som natrafila na krém Vasaxal , ktorý sa ukázal ako skvelé riešenie. Po pravidelnom používaní som zaznamenal výrazné zlepšenie vzhľadu mojich kŕčových žíl. Moje nohy sú menej unavené a bolesť sa znížila. Vasaxal skutočne zlepšil môj život a umožnil mi sústrediť sa na prácu bez toho, aby som sa musel obávať príznakov kŕčových žíl. “

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár