Sonixine, podvod? Negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Sluchové kapsuly Sonixine inovatívny produkt určený na zlepšenie funkcií sluchu . Obsahujú unikátny komplex účinných látok, ktoré pomáhajú chrániť a regenerovať sluchové bunky a zlepšujú krvný obeh v orgáne sluchu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

ProduktSonixine
Farmaceutická forma Kapsula
Skutočné recenzie  4,95 z 5 hviezdičiek
DostupnosťK dispozícii
DopravaKuriér

Ako spôsobuje silný hluk stratu sluchu?

Strata sluchu Strata sluchu alebo porozumenia reči a zvukov. Strata sluchu môže nastať, keď ktorákoľvek časť ucha alebo nervy, ktoré prenášajú zvukové informácie do mozgu, nefungujú ako zvyčajne. V niektorých prípadoch môže byť strata sluchu dočasná. Môže sa však stať trvalým, ak sú životne dôležité časti ucha poškodené a neopraviteľné. Poškodenie ktorejkoľvek časti ucha môže viesť k strate sluchu.

Hlasitý hluk poškodzuje najmä vnútorné ucho (kochlea). Jednorazové vystavenie sa veľmi hlasným zvukom alebo dlhodobé počúvanie hlasných zvukov môže spôsobiť stratu sluchu. Hlasitý hluk môže poškodiť bunky a membrány slimáka. Dlhodobé počúvanie silného hluku preťažuje sluchové bunky v uchu, čo môže spôsobiť ich odumretie. Strata sluchu pokračuje, pokiaľ pretrváva expozícia. Škodlivé účinky môžu pretrvávať aj po ukončení pôsobenia hluku. Poškodenie vnútorného ucha alebo sluchového nervu je zvyčajne trvalé.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Zdroj:
https://www.clarityhearing.com/consequences-of-hearing-loss/

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Poškodené vlasové bunky v uchu môžu viesť k strate sluchu

Priemerný človek sa narodí s približne 16 000 vláskovými bunkami v slimáku. Tieto bunky umožňujú mozgu vnímať zvuky. Pred meraním zmien sluchu sluchovým testom môže byť poškodených alebo zničených 30 – 50 % vláskových buniek. V čase, keď si všimnete stratu sluchu, mnoho vláskových buniek už odumrelo a nie je možné ich obnoviť.

Po opustení veľmi hlučného podujatia, ako je koncert alebo futbalový zápas, si môžete všimnúť, že váš sluch už nie je taký dobrý ako predtým. Možno nebudete počuť šepot, zvuk sa vám môže zdať tlmený alebo môžete počuť zvonenie v ušiach. Normálny sluch sa zvyčajne vráti v priebehu niekoľkých hodín až niekoľkých dní. Vlasové bunky sa totiž, podobne ako steblá trávy, viac ohýbajú, keď je zvuk hlasnejší. Ale po období zotavenia sa opäť narovnajú.

Ak však silný hluk poškodí príliš veľa vlasových buniek, niektoré z nich odumrú. Opakované vystavovanie sa hlasitým zvukom časom ničí mnohé vlasové bunky. To môže postupne znižovať schopnosť porozumieť reči na hlučných miestach. Nakoniec, ak je strata sluchu pretrvávajúca, môže byť ťažké porozumieť reči aj na tichších miestach.

Hluk môže poškodiť aj nervy v uchu.

Okrem poškodenia vláskových buniek môže hluk poškodiť aj sluchový nerv, ktorý prenáša zvukové informácie do mozgu. Skoré poškodenie nemusí byť nevyhnutne zistené testom sluchu. To môže mať za následok „skrytú stratu sluchu“, ktorá môže sťažiť porozumenie reči na hlučných miestach. Účinky hlasných zvukov v priebehu času ovplyvňujú, ako dobre budete počuť neskôr v živote. Ovplyvňuje tiež, ako rýchlo sa môžu vyskytnúť problémy so sluchom, dokonca aj po ukončení expozície.

Čo to je Sonixine a pri akych ochoreniach sa to da pouzit?

Kedy ho použiť Sonixine a ake su terapeuticke indikacie?

Kapsuly Sonixine pre sluch je doplnok stravy určený na podporu a zlepšenie funkcie sluchu. Obsahujú kombináciu prírodných zložiek, ktoré môžu pomôcť posilniť sluchový orgán, zlepšiť sluch a znížiť riziko problémov so sluchom.

Terapeutické indikácie

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Kapsuly Sonixine pre sluch sa odporúčajú v nasledujúcich prípadoch :

 • Pri prvom príznaku problémov so sluchom, ako sú problémy s počúvaním zvukov, znížená citlivosť sluchu alebo tinitus. Včasný zásah môže pomôcť zabrániť ďalšej strate sluchu.
 • Ak existujú rizikové faktory, vrátane straty sluchu súvisiacej s vekom, neustáleho vystavenia hluku alebo vibráciám, častého zápalu stredného ucha, rodinnej anamnézy problémov so sluchom a iných faktorov, ktoré môžu ovplyvniť funkciu sluchu.
 • Počas obnovy zápalu stredného ucha alebo iných stavov zahŕňajúcich zápal alebo poškodenie sluchového orgánu.
 • V prípade straty sluchu spôsobenej zmenami súvisiacimi s vekom alebo inými faktormi môžu kapsuly Sonixine pomôcť zlepšiť funkciu sluchu a obnoviť kvalitu zvuku.

Aké je nebezpečenstvo?

Problémy so sluchom môžu mať vážne následky na celkové zdravie a pohodu jednotlivca. Neriešené problémy so sluchom môžu podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) viesť k výraznému zníženiu kvality života, sociálnej izolácii a zhoršeniu kognitívnych a mentálnych funkcií.

Súvislosť medzi problémami so sluchom a vznikom iných ochorení potvrdzuje aj nedávna štúdia Národného inštitútu pre sluchové a komunikačné vedy (NIDCD). Poukazujú napríklad na možnú súvislosť medzi stratou sluchu a zvýšeným rizikom vzniku kognitívnych porúch vrátane demencie a Alzheimerovej choroby.

Ako to funguje? Mechanizmus akcie

Sluchové kapsuly Sonixine obsahujú unikátny komplex aktívnych zložiek, ktoré zlepšujú funkciu sluchu. Vykonávajú sa tieto činnosti:

 • Chráni sluchové bunky: Sonixine obsahuje antioxidanty ako koenzým Q10 a vitamíny C a E, ktoré pomáhajú chrániť sluchové bunky pred poškodením voľnými radikálmi. To pomáha znižovať riziko straty sluchu a udržiavať zdravý sluchový systém.
 • Zlepšenie krvného obehu: Prípravok obsahuje extrakt z ginkgo biloby a bylinky, ktoré zlepšujú krvný obeh v uchu. To môže pomôcť zlepšiť výživu a okysličenie sluchových buniek, čo podporuje zdravú funkciu.

Kapsuly Sonixine boli vyvinuté na základe najnovších vedeckých poznatkov a starostlivo vybrané na dosiahnutie optimálnych výsledkov pri udržiavaní a zlepšovaní funkcie sluchu .

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Zloženie Sonixine – aktívne zložky

Kapsuly Sonixine pre sluch obsahujú nasledujúce zložky a ich účinky:

 • Koenzým Q10: Tento silný antioxidant pomáha chrániť sluchové bunky pred oxidačným stresom a poškodením, podporuje zdravie a funkciu sluchu.
 • Vitamín C: posilňuje imunitný systém a pomáha znižovať riziko zápalu stredného ucha, ktorý môže nepriaznivo ovplyvniť sluch.
 • Vitamín E: Tento vitamín má antioxidačné vlastnosti a pomáha zlepšovať krvný obeh v uchu, čím zabezpečuje lepšiu výživu sluchových buniek.
 • Extrakt z Ginkgo biloba: zlepšuje krvný obeh v sluchovom systéme a pomáha zlepšovať kognitívne funkcie, ako je pamäť a koncentrácia.
 • Lecitín: Obsahuje cholín, ktorý je dôležitou živinou pre mozog a nervový systém. Lecitín zlepšuje komunikáciu medzi nervovými bunkami a môže mať pozitívny vplyv na sluch.
 • Zinok: hrá dôležitú úlohu pri tvorbe bielkovín a DNA a pomáha udržiavať zdravie sluchových buniek a nervov.

Výhody

Sluchové kapsuly Sonixine ponúkajú nasledujúce výhody :

 • Zlepšená funkcia sluchu: Sonixine pomáha zlepšiť vnímanie zvuku a čistotu sluchu, čím prispieva k lepšiemu sluchovému zážitku.
 • Ochrana sluchových buniek: aktívne zložky ako koenzým Q10 a vitamíny C a E pomáhajú chrániť sluchové bunky pred poškodením a oxidačným stresom, čím zabraňujú strate sluchu.
 • Zlepšuje krvný obeh v uchu: Extrakt z Ginkgo biloba a ďalšie zložky Sonixinu zlepšujú krvný obeh v orgáne sluchu, čo následne prispieva k lepšej výžive a fungovaniu sluchových buniek.
 • Starajte sa o zdravie svojho ucha: Sonixine pomáha udržiavať zdravé ucho tým, že predchádza zápalom a zlepšuje celkové zdravie vášho sluchového systému.
 • Zlepšená kvalita života: Zlepšený sluch so Sonixine môže viesť k lepšej kvalite života, lepšej komunikácii, menšej sociálnej izolácii a väčšej sebaúcte.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Informačný list – Ako používať Sonixine?

Pred užitím tohto lieku si pozorne prečítajte túto písomnú informáciu, pretože obsahuje dôležité informácie pre pacienta.

Spôsob podávania, dávkovanie

Ak chcete používať kapsuly na načúvanie Sonixine , odporúčame vám postupovať podľa pokynov výrobcu. Nasledujú všeobecné odporúčania na použitie:

 • Kapsuly sa majú užívať podľa pokynov na obale. Vo všeobecnosti sa odporúča užívať 1-2 kapsuly denne, najlepšie s jedlom.
 • Kapsula sa má prehltnúť celá a zapiť dostatočným množstvom vody. Kapsula sa nemá žuť ani drviť, aby sa zabezpečila správna absorpcia účinných látok.
 • Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je dôležité pravidelne užívať kapsuly. Kapsuly Sonixine sa odporúča užívať počas doby uvedenej na obale .

Kontraindikácie

Kapsuly Sonixine  doplnkom stravy na zlepšenie sluchu, a hoci sú vo všeobecnosti dobre tolerované, existujú určité kontraindikácie a upozornenia, ktoré je potrebné zvážiť:

 • Individuálna intolerancia: niektorí ľudia môžu mať individuálnu neznášanlivosť na jednu alebo viac zložiek kapsúl Sonixine . Pred užitím kapsúl Sonixine si prečítajte zloženie a uistite sa, že nie ste alergický na niektorú zo zložiek.
 • Deti: Sonixine kapsuly sú len pre dospelých. Tento doplnok sa neodporúča deťom.
 • Zdravotné stavy: Ak trpíte vážnym zdravotným stavom, ako je kardiovaskulárne ochorenie, vysoký krvný tlak alebo iné chronické stavy, odporúča sa, aby ste sa zdržali používania Sonixinu . Niektoré zložky môžu za určitých podmienok interagovať s liekmi alebo spôsobiť vedľajšie účinky.

Vedľajšie účinky

Kapsuly Sonixine Hearing sú doplnkom stravy a pri dodržaní odporúčaného dávkovania zvyčajne nespôsobujú vážne vedľajšie účinky V zriedkavých prípadoch sa však u niektorých jedincov môžu vyskytnúť nasledujúce vedľajšie účinky:

 • Poruchy trávenia: Niektorí ľudia môžu pociťovať mierne žalúdočné problémy, ako sú bolesti brucha, pálenie záhy, plynatosť alebo hnačka. Tieto príznaky sú zvyčajne dočasné a spontánne vymiznú.
 • Alergické reakcie: U niektorých jedincov sa môžu vyskytnúť alergické reakcie na niektoré zložky Sonixinu . Ak sa u vás vyskytnú alergické príznaky ako vyrážka, svrbenie, opuch alebo ťažkosti s dýchaním, okamžite prestaňte prípravok používať.
 • Liekové interakcie: Niektoré zložky v Sonixine môžu interagovať s určitými liekmi.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Účinky používania produktu

Použitie Sonixine môže priniesť nasledujúce výsledky :

 • Zlepšenie sluchu: Sonixine obsahuje komplex zložiek, ktoré zlepšujú vnímanie zvuku a čistotu sluchu. Používatelia si môžu všimnúť zvýšenie citlivosti na zvuky a zlepšenie schopnosti rozlišovať zvuky.
 • Chráni sluchové bunky: Aktívne zložky Sonixine , ako je koenzým Q10 a vitamíny C a E, pomáhajú chrániť sluchové bunky pred poškodením a oxidačným stresom, čím pomáhajú predchádzať strate sluchu.
 • Zlepšuje krvný obeh v uchu: Extrakt z Ginkgo biloba a ďalšie zložky Sonixine zlepšujú krvný obeh v orgáne sluchu, zlepšujú výživu a funkciu sluchových buniek.
 • Podpora zdravia uší: Pomáha predchádzať zápalom a zlepšuje celkové zdravie sluchového orgánu.
 • Zlepšená kvalita života: Zlepšený sluch so Sonixine môže viesť k lepšej kvalite života, lepšej komunikácii, menšej sociálnej izolácii a väčšej sebaúcte.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Skutočné recenzie, negatíva a recenzie – príspevky na fóre

„Rád by som sa podelil o svoje skúsenosti s akustickými kapsulami Sonixine . Už niekoľko rokov mám problémy so sluchom a hľadám spôsoby, ako si zlepšiť sluch.

Po niekoľkých mesiacoch používania Sonixine som zaznamenal výrazné zlepšenie môjho sluchu Ľahšie počujem rozhovory, televízne programy a okolité zvuky. Zlepšila sa aj čistota zvuku a už nie je ťažké rozlíšiť jednotlivé zvuky.

Zlepšila sa aj moja celková pohoda. Môžem sa stretnúť s priateľmi a rodinou bez toho, aby som ich musel žiadať, aby sa opakovali alebo hovorili nahlas. Dodalo mi to sebavedomie a zlepšilo kvalitu môjho života.

Som rád, že som Sonixine vyskúšal a odporúčam ho každému, kto má problémy so sluchom. Tento produkt mi skutočne pomohol získať späť sluch a opäť žiť plnohodnotný život. Som šťastný, že môj sluch vďaka Sonixine opäť funguje .“

„Rád by som sa s vami podelil o moju skúsenosť s akustickými kapsulami Sonixine . Ako manažér hrá pri mojej práci dôležitú úlohu sluch a vždy sa ho snažím udržiavať v dobrej kondícii.

Sonixine som začal používať pred pár mesiacmi a s výsledkami som veľmi spokojný. Bolo pre mňa ľahšie počuť hluk premávky, trúbenie áut a hlasy cestujúcich. Som výborný komunikátor a vypočujem si každý detail, ktorý je v mojej práci dôležitý.

Vďaka Sonixine mám pocit , že môj sluch je čoraz čistejší. To mi umožňuje byť ostražitejší a pohotovejší na cestách, čím sa zvyšuje bezpečnosť a spokojnosť mojich zákazníkov. Som rád, že som našiel taký účinný produkt, ktorý mi pomáha udržiavať a zlepšovať môj sluch.

Sonixine vrelo odporúčam všetkým vodičom a sluchovo postihnutým. Je to spoľahlivý produkt, ktorý pomáha udržiavať váš sluch v špičkovom stave a poskytuje vám lepší zážitok z práce a sociálnych interakcií. Sonixine je pre mňa skutočným objavom a už si bez neho neviem predstaviť svoj život.“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár