Reliver, funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Reliver – Nadmerná konzumácia alkoholu je mimoriadne vážny problém, ktorý každoročne postihuje státisíce ľudí v Európe. Môže to viesť k vážnym zdravotným problémom a dokonca komplikáciám vedúcim k smrti. Zároveň ľudia závislí od alkoholu už nedokážu fungovať naplno.

Mnoho alkoholikov sa vyhýba vyhľadaniu pomoci, pretože to považujú za príliš ťažké. Doteraz to tak bolo, no teraz máte mimoriadne účinného spojenca v boji proti závislosti od alkoholu. Je to Reliver , 100% prírodný doplnok pre závislosť od alkoholu. Teraz budete môcť konečne povedať nie alkoholu a opäť si užívať život.

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<

Čo je alkoholizmus?

Alkoholizmus je termín používaný na označenie najzávažnejšej formy problémového pitia na úrovni, ktorá spôsobuje poškodenie zdravia. Opisuje silné, často nekontrolovateľné nutkanie na pitie.

Aj keď sa tento výraz v lekárskej starostlivosti už nepoužíva, niektorí ľudia, ktorí sa zotavujú zo závislosti, stále používajú výraz „alkoholik“ na označenie seba. Alkoholizmus je tiež známy ako závislosť od alkoholu, zneužívanie alkoholu alebo  závislosť od alkoholu  .

Z medicínskeho hľadiska ide o typ „poruchy z užívania alkoholu“, ktorá sa dá liečiť. Odlišuje sa od „škodlivého pitia“ (iný typ poruchy užívania alkoholu), čo je vzor nadmerného pitia, ktorý spôsobuje poškodenie zdravia, ale bez skutočnej závislosti.

Niekto, kto je závislý od alkoholu, často stavia pitie nad všetky ostatné povinnosti vrátane práce a rodiny a buduje si fyzickú toleranciu, čo znamená, že pije stále viac a viac, aby dosiahol podobný účinok, a ak prestane, pociťuje abstinenčné príznaky.

Aké sú príznaky alebo príznaky závislosti od alkoholu?

Môže byť ťažké rozpoznať príznaky závislosti od alkoholu. Ľudia s poruchou užívania alkoholu môžu skrývať svoje pitie a môžu sa hnevať, ak sú konfrontovaní.

Lekári posudzujú, či je niekto závislý od alkoholu, hľadaním znakov, ktoré naznačujú, že pacient nie je schopný kontrolovať svoje pitie a že má silné vnútorné nutkanie piť. Špecifické príznaky, ktoré hľadajú, zahŕňajú: 

 • Zhoršená kontrola nad konzumáciou alkoholu
  Môže to znamenať neschopnosť kontrolovať, ako dlho pitie trvá, koľko alkoholu skonzumujete, keď pijete, ako často pijete, nemožnosť prestať piť, keď začnete, alebo piť v nevhodných situáciách alebo v nevhodných situáciách. Miesta.
 • Prikladať väčší význam alkoholu
  Ak uprednostňujete pitie pred inými každodennými činnosťami a povinnosťami, ak je pre vás pitie dôležitejšie ako starostlivosť o svoje zdravie, alebo ak v pití pokračujete aj napriek negatívnym zdravotným či životným následkom.
 • Nepriaznivé fyzické alebo duševné účinky pitia
  Prejavenie príznakov zvýšenej tolerancie alkoholu (potreba piť viac, aby sa dosiahol rovnaký účinok), pociťovanie abstinenčných príznakov alebo užívanie alkoholu na prevenciu alebo zmiernenie abstinenčných príznakov.

Lekár môže diagnostikovať závislosť od alkoholu, keď spozoruje dva alebo viac vyššie uvedených symptómov na základe konzistentného vzoru užívania alkoholu. Zvyčajne je to založené na správaní za posledných 12 mesiacov alebo viac, ale závislosť od alkoholu možno diagnostikovať na základe nepretržitej dennej (alebo takmer dennej) konzumácie alkoholu počas obdobia najmenej troch mesiacov.

Ak si myslíte, že možno pijete príliš veľa alebo že pitie začína mať škodlivý vplyv na váš život, máme pre vás rýchly online test, ktorý vám pomôže pochopiť, či je dôvod na obavy.

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<

Ako Reliver funguje

Reliver , prostredníctvom svojej inovatívnej receptúry, komplexne pôsobí na organizmus a pomáha úplne zbaviť túžby po konzumácii alkoholu.

Počnúc prvou aplikáciou obmedzuje túžbu po konzumácii alkoholu. Zároveň odstraňuje všetky abstinenčné príznaky, vďaka čomu nepocítite žiadnu fyzickú ani psychickú nepohodu.

Reliver zároveň pomôže telu zotaviť sa z nadmernej konzumácie alkoholu. V prvej fáze teda obnoví normálne fungovanie nervového systému. Zároveň podporí regeneráciu pečeňových buniek, orgánu silne ovplyvneného nadmernou konzumáciou alkoholu.

Vyrobené výhradne zo 100% prírodných ingrediencií

Na rozdiel od iných terapií závislosti od alkoholu je Reliver 100% prírodný produkt. Jeho zložky sa získavajú z rastlín, ktorých liečivé vlastnosti sú známe už stovky rokov. Toto inovatívne ošetrenie obsahuje:

 • Ľubovník bodkovaný – táto rastlina je určená na vylúčenie všetkých toxínov z tela, čo je mimoriadne prospešné pre ľudí, ktorí konzumujú veľa alkoholu. Ľubovník zároveň pôsobí upokojujúco na celé telo.
 • Extrakt z hlohu – je mimoriadne silný antioxidant, ktorý bojuje proti všetkým negatívnym vplyvom alkoholu na organizmus.
 • Extrakt z modrej trávy (Festuca glauca) – extrakt pôsobí upokojujúco na nervový systém, čím predchádza negatívnym vplyvom spojeným s abstinenčnými príznakmi.
 • Extrakt z koreňa kudzu – funguje tak, že blokuje túžbu piť alkohol. Zároveň bojuje proti negatívnym vplyvom konzumácie alkoholu na organizmus a pomáha posilňovať kardiovaskulárny systém.
 • Extrakt z tymiánu – pomáha odstraňovať toxíny z tela a má relaxačný účinok.

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<

Ako používať Reliver ?

Reliver je revolučná liečba s okamžitým účinkom. Špecialisti však odporúčajú úplný priebeh jedného mesiaca, aby sa úplne zbavili závislosti od alkoholu. Na tento účel stačí jedna kapsula denne užívaná pred jedlom. Lekári odporúčajú piť veľa tekutín ihneď po užití tabletky.

Viac informácií o užívaní doplnku Reliver nájdete v letáku a návode na obale.

Veľmi dobré výsledky v klinických štúdiách

Na rozdiel od iných produktov závislých od alkoholu bol Reliver pred uvedením na trh rozsiahlo testovaný v rôznych laboratóriách po celom svete. Asi 90 % ľudí, ktorí sa zúčastnili na štúdii, sa po mesiaci liečby dokázalo úplne vzdať alkoholu. Zvyšným 10 % sa zároveň podarilo výrazne znížiť množstvo vypitého alkoholu. Na začiatku štúdie deklarovali, že konzumujú alkohol každý deň, ale po kúre Reliver sa frekvencia konzumácie alkoholu znížila na raz za dva týždne. To isté platilo aj o množstve vypitého alkoholu naraz.

Iná štúdia ukazuje, že ľudia liečení Reliverom sa vracajú k normálnym telesným funkciám 3-krát rýchlejšie ako ľudia liečení inými metódami. Štúdia zároveň ukázala, že sa im darí detoxikovať celé telo a začať s obnovou pečeňových buniek už mesiac po začatí kúry.

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<

Cítiť zmenu od prvého dňa

Vďaka revolučnému zloženiu Reliver účinkuje rýchlo a zmenu uvidíte už od prvého dňa používania. Chuť na alkohol klesá už po užití prvej tablety a už po pár dňoch si všimnete, že vaša myseľ nie je taká zahmlená a budete sa môcť oveľa lepšie sústrediť.

Túžba alebo túžba piť alkohol zmizne asi po týždni liečby, ale v niektorých prípadoch môže trvať dlhšie. Zároveň sa na konci kúry začnete cítiť oveľa zdravšie.

Hoci zlepšenie zaznamenáte takmer okamžite, je veľmi dôležité pokračovať v liečbe až do konca. V opačnom prípade existuje riziko, že všetky tieto výhody zmiznú.

Čo hovoria špecialisti Reliver

Jedinečné účinky tejto liečby spôsobili, že ju komunita špecialistov po celom svete odporúča ľuďom, ktorí bojujú so závislosťou od alkoholu. Tu je to, čo hovorí recenzia:

„Veľkým problémom ľudí závislých od alkoholu, ktorí sa chcú oslobodiť, je strach z odvykania a zo všetkých stavov, ktoré ponúka. V priebehu času sa mi stalo, že mnoho pacientov vypadlo z procesu detoxikácie už po niekoľkých dňoch, pretože sa necítili dobre. Našťastie sa tento problém vyriešil príchodom Reliver . Odkedy som ho začal odporúčať, neodpadol mi ani jeden pacient. Všetci sa úplne zotavili. Navyše ma prekvapilo, ako blahodarne pôsobí tento produkt na celé telo. Niekoľko mesiacov po liečbe bola väčšina mojich pacientov takmer taká zdravá, ako keď začali piť.“ Karl Schmitt, psychiater”

Odporúča každý, kto používal Reliver

Medzi ľuďmi, ktorí používali Reliver , bolo tiež veľa ľudí, ktorí zanechali svoj názor na tento produkt. Takže v dnešnej dobe nájdete na internete veľa dobrých aj zlých názorov na Reliver , tie negatívne sú asi od tých, čo si kúpili falzifikát. Tu je to, čo hovoria niektorí z tých, ktorí liečili skutočným Reliverom :

„Alkohol som začal piť, keď som bol tínedžer, a keď som mal 30 rokov, už som bol alkoholik. Každý večer som chodil do baru a dal si pár silných nápojov. Bez toho, aby som si to uvedomoval, to výrazne ovplyvnilo moju schopnosť pracovať a jedného dňa ma môj šéf prepustil. Potom som zistil, že mám naozaj problém. Bola som u psychologičky, ktorá mi odporučila Reliver . Vďaka tomu som sa úplne zbavil chuti piť.“

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<

Ako si objednať skutočný Reliver

V súčasnosti nie je možné Reliver kúpiť v lekárňach, na Aliexpress, na Amazone — iba na oficiálnych stránkach s 50% zľavou. Len tak si ho môžete kúpiť.

Dá sa zohnať aj v lekárňach či internetových obchodoch, no treba vedieť, že ide o falzifikát, nekompatibilný s originálnou receptúrou. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o produkt vyrobený z nebezpečných chemikálií, ktoré narobia viac škody ako úžitku. Ak si teda chcete byť istý, že nepoužívate falošný Reliver , objednajte si ho len z oficiálnej stránky výrobcu. Ak chcete vedieť, koľko tento produkt stojí, prejdite na webovú stránku hneď teraz a určite vás čaká príjemné prekvapenie.

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<

Vložiť komentár