Rectin – naozaj to funguje? Recenzie, Fórum, Dávkovanie, Cena, Lekáreň

Rectin je prípravok na hemoroidy, vyvinutý vo forme krému, ktorý pomáha udržiavať dobrý stav análnej kože v prípade hemoroidov. Pri hemoroidoch dochádza k progresívnemu nárastu zápalu v tampónoch, ktoré pokrývajú spodnú časť konečníka.

Porucha môže byť spojená s celým radom nepríjemných  symptómov  , ako je bolesť a krvácanie, ale aj s ťažkosťami pri stolici. Preto je potrebná špecifická farmakologická liečba, napríklad týmto prírodným krémom.

>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

Aké sú príznaky hemoroidov?

Príznaky hemoroidov závisia od typu, ktorý máte.

Ak máte  vonkajšie hemoroidy  , môžete mať

 • análne svrbenie
 • jedna alebo viac tvrdých, jemných hrčiek okolo  konečníka
 • bolesť alebo bolesť v konečníku, najmä pri sedení

Prílišné namáhanie, trenie alebo čistenie análnej oblasti môže príznaky zhoršiť. U mnohých ľudí príznaky vonkajších hemoroidov vymiznú v priebehu niekoľkých dní.

Ak máte  vnútorné hemoroidy  , môžete mať

 • rektálne krvácanie   – jasne červená krv na stolici, toaletnom papieri alebo v záchodovej mise po  stolici
 • hemoroid, ktorý sa dostal do rektálneho otvoru nazývaného prolaps

Vnútorné hemoroidy, ktoré nie sú prolapsované, zvyčajne nie sú bolestivé. Pád vnútorných hemoroidov môže spôsobiť bolesť a nepohodlie.

Hoci hemoroidy sú najčastejšou príčinou rektálnych symptómov, nie každý rektálny symptóm je spôsobený hemoroidmi. Niektoré príznaky hemoroidov sú podobné ako pri iných  gastrointestinálnych problémoch  . Napríklad krvácanie z konečníka môže byť príznakom ochorenia čriev, ako je  Crohnova choroba  ,  ulcerózna kolitída  alebo  rakovina hrubého čreva alebo  konečníka  .

Čo je Rectin

Rectin  je krém používaný na profylaxiu a prevenciu hemoroidov. Tento problém je naliehavý pre mužov aj ženy. Choroba je veľmi nebezpečná a môže spôsobiť komplikácie, ako je rakovina konečníka, zjazvenie a análne trhliny.

>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

Krém podporuje liečbu hemoroidov, správnu výživu a zdravý životný štýl, čím vám môže pomôcť dosiahnuť mnohé benefity a benefity. Koncentrácia  zložiek  prírodného pôvodu môže pomôcť udržať pohodu pokožky okolo konečníka, zabezpečiť správnu cirkuláciu a mikrocirkuláciu a urobiť cievy sústredené v spodnej časti konečníka pružnejšie.

Krém správne zvlhčuje pokožku, tlmí bolesť, odstraňuje svrbenie a  odstraňuje opuchy v konečníku , čím uľahčuje vylučovanie stolice. Tak sa normalizujú črevné funkcie a bakteriálna flóra. Krém pôsobí hojivo, spevňuje steny žíl a udržuje tonus ciev.

Chronické hrčky, ktoré vychádzajú pri exacerbácii, ako aj opuchnuté žily a zápaly zmiznú s týmto inovatívnym prírodným liekom. Počas liečby liek pomáha  rozpúšťať hemoroidné uzliny  , dobre chráni pred novým prenikaním baktérií do konečníka a neznesiteľné svrbenie a bolesť zmizne.

>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

Ako Rectin účinkuje

Rectin navyše podporuje správnu mikroflóru tráviaceho traktu, normalizuje lokálnu mikrocirkuláciu a naštartuje proces opravy poškodených tkanív. Znižuje závažnosť uzlov a zabraňuje ich opakovaniu  s vnútornou lokalizáciou. Krvácanie sa tiež zastaví a vysuší vlhké oblasti.

Krém hojí praskliny,  upokojuje svrbenie  a pálenie v konečníku. Je tiež obzvlášť účinný na otvorené rany so silným zápalom. Bojuje proti vnútorným chorobám, normalizuje prietok krvi, dodáva kyslík a základné živiny, posilňuje imunitný systém a zlepšuje trávenie.

Ošetrenie rieši množstvo dôležitých úloh: zlepšuje napätie žíl, zmierňuje zápaly, chráni pokožku okolo konečníka pred poškodením,  zastavuje krvácanie  a uzly.

Masť Rectin vďaka komplexnému bylinnému zloženiu priaznivo pôsobí na stav postihnutej pokožky a lieči problém aj zvnútra. Krém v prvých dňoch používania znižuje prejavy žilovej trombózy, zhoršenia vonkajších hemoroidov, upokojuje aj rany, vredy, hnisavé miesta, hojí a dezinfikuje povrch. Lokálny anestetický účinok zmierňuje pocit pálenia, bolesti a svrbenia.

Krém lokálne zlepšuje krvný obeh, čím prispieva k nasýteniu tkanív kyslíkom a živinami a ich urýchlenej regenerácii. Obnovuje integritu stien krvných ciev, obnovuje ich tonus, má angioprotektívny a hemostatický účinok. Okrem toho posilňuje celkovú a lokálnu imunitu, urýchľuje metabolické procesy, čistí od toxínov a účinne bojuje proti patogénom. Vďaka tomu je vylúčená možnosť nebezpečných komplikácií.

>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

Aké zložky obsahuje Rectin

Rectin masť zakladá všetky svoje možné prospešné vlastnosti na kombinovanom pôsobení rôznych pomocných látok prírodného pôvodu. Iste, nedostatok systémových zložiek zaručuje zdravie pokožky a tela. Výrobok neobsahuje látky škodlivé pre pokožku, ale iba 100% prírodné extrakty .

Tu je zloženie krému na hemoroidy Rectin:

 • Extrakt z plodov Saw palmetto – Odstraňuje opuchy uzlín a bolesti v konečníku, má silný tonizujúci účinok na cievy v konečníku a podieľa sa na resorpcii vonkajších a vnútorných uzlín.
 • Extrakt zo Saw Palmetto – pomáha odstraňovať zápal, bolesť a svrbenie. Odstraňuje pocity cudzieho telesa a pocity pálenia v konečníku. Vyliečte trhliny.
 • Extrakt z Rostopasca – Má protikŕčové, antivírusové, diuretické, expektoračné, laxatívne a diaforetické vlastnosti.
 • Extrakt z potkanieho chvosta – Zlepšuje krvný obeh v cievach, odstraňuje zápaly, zlepšuje krvný obeh, pomáha odstraňovať krvné zrazeniny.
 • Extrakt z dubovej kôry  – inhibuje zápalové procesy, dodáva pružnosť a odolnosť cievnych stien, normalizuje metabolizmus, posilňuje imunitný systém, zlepšuje regeneráciu a hojenie tkanív.
 • Extrakt z aloe – Má protizápalové vlastnosti, upokojuje poškodenia.
 • Farmaceutický extrakt z harmančeka – Má antiseptický a upokojujúci účinok, ktorý pomáha zmierniť bolesť.
 • Zemiakový extrakt – Škrob má vo svojom zložení ochranné a protizápalové vlastnosti.
 • Cesnakový extrakt – Dopĺňa nedostatok vitamínov, enzýmov, minerálov, bielkovín, dôležitých fytoncídov. Zabíja patogénne baktérie, urýchľuje regeneráciu tkanív, zabraňuje usadzovaniu cholesterolových plakov a chráni cievy pred poškodením.

Ako používať krém Rectin, kontraindikácie

Aby Rectin ukázal všetku svoju prirodzenú silu, je potrebné dôsledne dodržiavať všetky pokyny a odporúčania uvedené v  príbalovom letáku krému  . Krém by sa mal použiť až po dôkladnom umytí a vysušení oblasti. Krém sa aplikuje na suchú, čistú pokožku a potom sa nechá úplne absorbovať, aby sa zabránilo predávkovaniu.

Rectin sa aplikuje v tenkej vrstve priamo na  vonkajšie a vnútorné hemoroidy . Vo všetkých prípadoch je potrebné dôsledne dodržiavať pokyny na podávanie uvedené v písomnej informácii pre používateľov.

Pred a po použití by ste si mali dôkladne umyť ruky a vyčistiť oblasť, aby ste odstránili všetky stopy po defekácii. Hygiena sa vykonáva mydlom a vodou, bez trenia, čistou handričkou. Masť môžete používať dvakrát denne, ráno a večer, po dobu 30 dní.

>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

Cena rektínového krému

Čo sa týka ceny ošetrenia, je potrebné vedieť, že produkt bol zaradený do propagačného programu pre zvýšenie jeho obľúbenosti a v tomto prípade si ho môžete zakúpiť s  50% zľavou  z jeho celkovej hodnoty. Výrobca sa rozhodol predávať Rectin za zvýhodnenú cenu iba tým, ktorí si zadajú objednávku na jeho oficiálnej webovej stránke, vzhľadom na to, že výrobok nebol distribuovaný v lekárňach ani na iných stránkach.

Okrem toho, ak si objednáte produkt na oficiálnych stránkach výrobcu  , budete mať záruku, že máte originálny produkt, nie falošný. Objednávkou produktu z iných webových stránok si objednávate falošný produkt a výrobca na tento produkt neposkytuje žiadnu záruku. Je to vaša voľba.

Užívateľské recenzie, fóra ľudí, ktorí používali Rectin

Účinnosť krému proti hemoroidom bola preukázaná v klinických štúdiách  na dobrovoľníkoch v rôznych štádiách ochorenia. Podľa výsledkov výskumu liek získal najlepšie hodnotenie, pretože priniesol najlepšie výsledky. Komentáre používateľov internetu, ktorí chceli vyjadriť svoj názor, sú veľmi pozitívne. Na stránke výrobcu sú popísané prekvapivé účinky a výsledky liečby.

Aby sme sa však presvedčili, že to, čo hovorí, je pravda, rozhodli sme sa vykonať prieskum, ktorý obsahuje podrobnejšie informácie o Rectine , aj keď nás nenapadlo spochybňovať to, čo výrobca opísal na svojej oficiálnej stránke.

Rozhodli sme sa vyhľadať čo najviac informácií na rôznych externých stránkach a pri našom prístupe sme zohľadnili názory odborníkov a  pripomienky užívateľov  , ktorí už liečbu krémom na hemoroidy absolvovali. Po absolvovaní celého výskumu a zhrnutí som dospel k záveru, že výrobca presne opísal účinky krému.

Na záver môžeme pokojne povedať, že Rectin je presne taký, ako ho výrobca na svojej oficiálnej stránke opisuje. Malo by sa však pamätať na to, že dodržiavanie pokynov v príbalovom letáku je mimoriadne dôležité na dosiahnutie najlepších výsledkov a zabránenie možným vedľajším účinkom.

>>>-50% cena – Oficiálna Stránka<<<<

Vložiť komentár