Náplasti na chudnutie Rapid Slim Patches – recenzie, cena, fórum, podvod?

Ak  hľadáte  spravodlivú a nestrannú   recenziu náplastí RapidSlim Patches, tento článok je pre vás. Tu sa dozviete o ich funkciách, fungovaní a názoroch ich používateľov.

Nadváha alebo  obezita môže tiež spôsobiť veľké nepohodlie nielen pre zdravie, ale aj pre nízke sebavedomie zo sociálnych dôvodov.

K tomu sa pridáva fakt, že po chudnúcej diéte a cvičení – aj keď ide o veľmi presné riešenia a netreba ich nijako nahrádzať – nejaký čas trvá, kým sa na tele prejavia prvé účinky.

Našťastie existuje spôsob, ako výrazne urýchliť chudnutie, čo v kombinácii so zdravou stravou a aktívnym životným štýlom zaručuje výsledky za kratší čas. Ide o  RapidSlim Patches  (tu je oficiálna stránka), náplasti na chudnutie, ktoré urýchľujú spaľovanie prebytočného tuku vďaka pôsobeniu prírodných zložiek.

Vďaka týmto inovatívnym náplastiam budú ľudia, ktorí dodržiavajú diétu alebo cvičenie, viac motivovaní pokračovať vo svojej ceste. Takže tu je všetko, čo potrebujete vedieť o týchto náplastiach na chudnutie.

Prečítajte si tiež: Slimmestar.

Aký je rozdiel medzi nadváhou a obezitou?

Oba pojmy nadváha  alebo obezita  znamenajú, že v tele je viac tuku, ako sa považuje za zdravé. Obe sa používajú na identifikáciu ľudí, ktorí sú vystavení riziku vzniku zdravotných problémov v dôsledku príliš veľkého množstva telesného tuku. Pojem „obezita“ však zvyčajne znamená oveľa viac telesného tuku ako „nadváha“. 

Každý potrebuje nejaký telesný tuk na energiu, tepelnú izoláciu a ďalšie telesné funkcie. Ale nadmerné množstvo môže viesť k vážnym zdravotným problémom. Čím viac telesného tuku máte, tým vyššie je riziko vzniku cukrovky, ochorenia obličiek, srdcových ochorení a iných problémov.

Ako zistím, či mám nadváhu alebo obezitu?

Najbežnejšou metódou je výpočet  indexu telesnej hmotnosti  (BMI). BMI je rýchly a jednoduchý spôsob, ako identifikovať ľudí s nadváhou alebo obezitou. Umožňuje vám porovnať vašu hmotnosť s tým, čo sa považuje za „normálne“ pre dospelého s rovnakou výškou.

Ako sa vypočíta BMI?

Pre dospelých:

 • BMI sa  vypočítava z  vašej výšky a hmotnosti . Ak chcete zistiť BMI, vynásobte svoju hmotnosť v librách číslom 704,5. Potom vydeľte výsledok svojou výškou v palcoch a vydeľte toto číslo vašou výškou v palcoch druhýkrát.
  • BMI medzi 25 a 29,9 sa považuje za dominantné
  • BMI 30 alebo viac sa považuje za obezitu
 • Nezabúdajte však, že BMI   odhaduje   obsah telesného tuku. Nemeria   telesný   tuk priamo. Výsledkom je, že BMI niektorých svalovcov, ako sú športovci, sa môže javiť ako nadváha, aj keď nadváhu nemajú.

U detí a dospievajúcich:

 • Požiadajte svojho lekára, aby určil BMI vášho dieťaťa alebo dospievajúceho.
 •  BMI u detí a dospievajúcich  sa počíta inak ako u dospelých. Je to preto, že deti stále rastú a chlapci a dievčatá dospievajú rôznym tempom. Výška a hmotnosť dieťaťa alebo dospievajúceho sa porovnáva s vekovými a nešpecifickými rastovými tabuľkami. Výsledok ukazuje, ako percento BMI dieťaťa alebo dospievajúceho súvisí s ostatnými chlapcami a dievčatami v rovnakom veku v závislosti od ich veku.
  • Percento menšie ako 85 až 95 sa považuje za nadváhu
  • Percento 95 alebo vyššie sa považuje za obéznych

Čo sú rýchle náplasti na chudnutie a na čo slúžia?

Náplasti RapidSlim sú rýchlo pôsobiace náplasti na chudnutie, ktoré by sa mali aplikovať priamo na pokožku. Náplasti obsahujú 100% prírodné zložky, ktoré prenikajú do pokožky a spolu so zdravou stravou a aktívnym životným štýlom vám môžu pomôcť schudnúť.

Ich účelom je vniesť do tela zložky na chudnutie, ktoré by sa nemali užívať perorálne, aby sa urýchlil ich účinok proti prebytočnému tuku.

Koľko náplastí je v balení?

Na základe informácií, ktoré sme našli na internete, sme pochopili,  že v  jednom    balení RapidSlim   je   30 náplastí  .

Ako fungujú náplasti RapidSlim

Ako už bolo spomenuté, manipulácia s Rapid Slim Patches je veľmi jednoduchá. Vo vnútri textilnej matrice sú    výťažky prírodných zložiek  , ktorých koncentrácie  boli       starostlivo testované tvorcami.

Tieto extrakty, ktoré sú schopné    rôznymi mechanizmami pomôcť odbúrať prebytočný tuk  , prenikajú do pokožky po priložení náplasti na kožu. Týmto spôsobom sa zložky dostanú do ľudského tela veľmi rýchlo a    účinkujú rýchlejšie   , čím sa zabráni prechodu cez žalúdok, čo znižuje koncentráciu účinnej látky v obehu.

Zloženie a zložky náplastí Rapid Slim

Tieto    komponenty  s RapidSlim Patches  sú  vyrobené 100% prírodnými   ,  bezpečnými metódami extrakcie  a    chránia zdravie zákazníkov   . 

Extrakty   prispievajú k chudnutiu rôznymi mechanizmami   . Niektoré z týchto zložiek    majú napríklad termogénny účinok   : inými slovami, (mierne) zvyšujú telesnú teplotu, čím stimulujú odbúravanie tuku, z ktorého sa odoberá energia, aby sa teplota vrátila na normálnu úroveň.

Na druhej strane, iné pomocné látky jednoducho    sýtia   . Znížením chuti do jedla tí, ktorí dodržiavajú prísnu diétu na chudnutie, nielenže nebudú v pokušení jesť nezdravé maškrty, ale zjedia aj menej ako zvyčajne.

Nakoniec tieto náplasti zaručujú    všeobecné naštartovanie metabolizmu   , ktorý je aktívnejší a efektívnejší.

Konkrétnejšie, zložky v týchto náplastiach na chudnutie sú:

Používanie Slim Patch Quick Spots

Slices  Náplasti RapidSlim  môžu mať mnoho výhod, ale    ako ich používate   ? Spôsob aplikácie je jednoduchý: stačí odstrániť priehľadnú fóliu a priložiť    náplasť na telo na 12 hodín   . Nie je zvlášť dôležité venovať pozornosť tomu, kde sa používajú, pokiaľ sa rozsah liečby líši od liečby.

Recenzie RapidSlim Patches

Na internete a na špecializovaných fórach  si  môžete prečítať    množstvo názorov používateľov, ktorí používali Rapid Slim Patches   , z ktorých niektoré sú    veľmi pozitívne   . Podľa recenzií dostupných online    náplasti Rapid Slim fungujú   a pomáhajú urýchliť chudnutie.

Samozrejme, nechýbajú   negatívne recenzie na Rapid Slim Patch   od tých, ktorí hovoria, že nie sú spokojní s kúpou z viacerých dôvodov, no treba povedať, že   tvoria   menej ako 5 %.

RapidSlim: Funguje alebo podvod? Recenzie a názory na oficiálnych stránkach 

„Napriek nedostatku spoľahlivých vedeckých dôkazov a nezaručeným dôsledkom pre výsledky   veríme   , že   Quick Slim Patches   stojí za    vyskúšanie   , pretože produkt    má celosvetový úspech    a používatelia hovoria, že sú spokojní s jeho nákupom. “

“Nikdy nie je ľahké ísť cestou chudnutia, no okrem nízkokalorickej diéty a cvičenia pravidelne používam aj náplasti Rapid Slim, ktoré sa osvedčujú ako výborná podpora pre pohodu pokožky, tráviace a metabolické funkcie. “

Kde si môžem kúpiť náplasti RapidSlim? Objednávkový formulár a cena

Náplasti nie je možné zakúpiť v lekárňach, bylinkárňach ani na webových stránkach. Jediný spôsob, ako si byť istý, že si kúpite originálny produkt, je objednať si ho z oficiálnej webovej stránky výrobcu. Toto rozhodnutie bolo prijaté s cieľom vytvoriť priamy kanál so spoločnosťou a udržať nízke ceny.

Náplasti RapidSlim si  môžete zakúpiť  vyplnením príslušného formulára na webovej stránke. Po zadaní údajov musíte počkať, kým operátor zavolá na potvrdenie objednávky.

V určitých obdobiach roka produkčná spoločnosť zavádza akcie pre nových zákazníkov. Poponáhľajte sa a objednajte si opravu pred uplynutím platnosti ponuky. Pre akékoľvek informácie alebo vysvetlenie pri zadávaní objednávky sa obráťte priamo na špecializovaných poskytovateľov služieb, ktorí čo najrýchlejšie vyriešia akúkoľvek potrebu.

Často kladené otázky RapidSlim Patches

Sú Rapid Slim Patches dostupné v obchodoch?

Nie, Rapid Slim Patches si nemôžete objednať v obchodoch, ale iba na oficiálnej stránke výrobcu.

Dajú sa náplasti Rapid Slim kúpiť v lekárni? 

Nie, ani v tomto prípade nie sú Rapid Slim Patches dostupné v lekárňach, iba na oficiálnej stránke výrobcu. 

Môžu byť Rapid Slim Patches zakúpené na eBay a Amazon?

nie Pôvodnú verziu Rapid Slim Patches nie je možné zakúpiť na eBay a Amazon.

Obsahujú náplasti agresívne látky?

nie Náplasti Rapid Slim sú založené len na pomocných látkach prírodného pôvodu.

Môžem použiť náplasti Rapid Slim Patches v sprche?

Áno,  RapidSlim  Patches možno použiť aj na osobnú hygienu. 

2 komentáre k “Náplasti na chudnutie Rapid Slim Patches – recenzie, cena, fórum, podvod?”

Vložiť komentár