Psoryden, funguje to? Podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Počuli ste už o kréme Psoryden?  Ak čítate tieto slová, s najväčšou pravdepodobnosťou áno, pretože trpíte psoriázou a už nejaký čas hľadáte liek na vyriešenie problému.

Čo je psoriáza?

Psoriáza je ochorenie kože, ktoré bežne postihuje dospievajúcich a mladých dospelých, hoci sa môže vyskytnúť v akomkoľvek veku. Hlavnými  príznakmi  psoriázy sú škvrny alebo plaky, ktoré môžu spôsobiť suchú, svrbivú a niekedy aj šupinatú pokožku. Hyperpigmentácia (keď sa mení farba kože) niekedy zostáva aj po vymiznutí psoriázy.

Príčiny psoriázy

Nie je jasné, prečo sa u niektorých ľudí vyvinie psoriáza. Predpokladá sa však, že genetika je hlavným faktorom. Je pravdepodobnejšie, že ju dostanete, ak majú túto chorobu iní ľudia vo vašej rodine.

Zdá sa, že tento stav ovplyvňuje to, ako imunitný systém reaguje na rôzne faktory. Tie môžu spustiť nástup psoriázy. Môžu tiež spôsobiť exacerbáciu u ľudí, ktorí už majú tento stav.

Spúšťače zahŕňajú:

 • infekcie hrdla
 • trauma kože vrátane škrabancov, popálenín alebo tetovania alebo piercingu
 • niektoré lieky vrátane lítia, niektoré antimalariká, niektoré lieky na vysoký krvný tlak a niektoré antibiotiká
 • slnečné žiarenie – zvyčajne pomáha pri psoriáze, no u niektorých ľudí ju môže zhoršiť
 • hormonálne zmeny, ako je puberta, popôrodné obdobie a menopauza
 • stres
 • fajčenie
 • piť príliš veľa alkoholu
 • byť obézny.
 • skontrolovať; Keramin.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Príznaky psoriázy

Psoriáza spôsobuje zapálenie škvŕn alebo oblastí kože. Môže postihnúť aj iné oblasti tela vrátane nasledujúcich.

 • Nechty na rukách a nohách môžu byť postihnuté jamkami (malé dierky v nechtoch). Vaše nechty môžu tiež zhrubnúť, zmeniť farbu alebo uvoľniť sa z nechtového lôžka.
 • Vaše kĺby môžu byť ovplyvnené, čo spôsobuje bolesť, opuch a stuhnutosť. Toto je známe ako  psoriatická artritída  . Má tendenciu postihovať kĺby rúk, nôh, kolien a členkov.

Existujú rôzne typy psoriázy. Vaše príznaky budú závisieť od presného typu psoriázy, ktorú máte.

Psoriáza s plakmi

Toto je najbežnejší typ psoriázy. Je tiež známa ako psoriasis vulgaris. Tento typ vytvára na koži hrubé červené škvrny, ktoré môžu byť pokryté striebristo bielymi šupinami. Niektorí ľudia majú veľa dlaždíc a iní len niekoľko. Plaky sa môžu objaviť kdekoľvek na tele. Ale často sa objavujú na chrbte, bruchu, pokožke hlavy, kolenách a lakťoch. Môžu:

 • sa na bielej koži javia ako ružové alebo červené a na tmavšej pokožke sivé
 • veľkosti od 1 do niekoľkých centimetrov v priemere
 • svrbenie a niekedy krvácanie
 • vyvinú trhlinu, ak sú na rukách, nohách alebo na kĺbe, ako je lakeť alebo koleno
 • niekedy majú okolo plaku bledý krúžok
 • byť veľmi hustá na pokožke hlavy a vyzerať ako lupiny
 • spôsobiť vypadávanie vlasov, ak sú prítomné na pokožke hlavy

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kvapôčková psoriáza

Pri tomto type psoriázy môžete mať na tele, rukách a nohách malé, šupinaté, zapálené fľaky. Zvyčajne sa objavia do týždňa. Tento typ zvyčajne postihuje deti, dospievajúcich a mladých dospelých, často po infekcii hrdla. Zvyčajne zmizne po 3-4 mesiacoch.

Pustulózna psoriáza

Tento typ psoriázy spôsobuje na koži malé hnisavé škvrny (pustuly). Môžu byť jednoducho na dlaniach, končekoch prstov na rukách a nohách alebo na chodidlách.

Menej často to môže byť vážny stav, keď sa pustuly objavujú po celom tele. Toto sa nazýva generalizovaná pustulózna psoriáza. Zvyčajne postihuje ľudí, ktorí už majú ložiskovú psoriázu. Ide o núdzový stav, pretože môže byť život ohrozujúci a vyžaduje si okamžitú nemocničnú liečbu.

Flexiálna psoriáza (inverzná psoriáza)

Ide o typ psoriázy, ktorý spôsobuje škvrny hladkej, červenej a lesklej kože v oblastiach, kde sa koža ohýba. To môže zahŕňať podpazušie, slabiny a oblasť genitálií.

Erytrodermická psoriáza

Ide o zriedkavú formu psoriázy, pri ktorej koža sčervenie a zapáli sa. Môže to byť bolestivé a veľmi svrbiace. Zvyčajne postihuje ľudí, ktorí už psoriázu majú a môže sa objaviť postupne alebo náhle. Erytrodermická psoriáza môže byť život ohrozujúca, preto je dôležité okamžite vyhľadať lekársku pomoc.

Ak máte niektorý z týchto príznakov, kontaktujte svojho praktického lekára. Ak máte erytrodermickú psoriázu alebo generalizovanú pustulárnu psoriázu, môžete sa cítiť veľmi zle s vysokou teplotou a zrýchleným tepom srdca. Ak máte príznaky tohto typu psoriázy, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Čo je Psoryden

Začnime základmi a pokúsme sa pochopiť,  čo je Psoryden . Spochybňovaním tohto produktu máme na mysli krém, ktorý podporuje telo v boji proti psoriáze, zápalovému kožnému ochoreniu prejavujúcemu sa tvorbou povlakov a zhrubnutím kože.

Vyznačuje sa 100% prírodnými a vedecky testovanými zložkami, má úžasne jemnú textúru na pokožke a je vhodný pre všetky typy pleti.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Je Psoryden podvod alebo to naozaj funguje?

Je Psoryden podvod  ? Funguje tento krém naozaj tak, ako všetci hovoria? Tieto otázky si často kladú používatelia, ktorí prehliadajú web a hľadajú liek na psoriázu. Vzhľadom na závažnosť problému by vyššie uvedené otázky nemali byť prekvapením. V skutočnosti existuje veľa liekov predávaných online, ktoré sľubujú to, čo Psoryden skutočne robí , a je viac ako normálne začať s trochou neistoty.

V prípade produktu, ktorému venujeme tieto riadky, sa naozaj nie je čoho obávať. Psoryden funguje  a dokazujú to – okrem rôznych aspektov – recenzie, ktorým sme venovali nasledujúci odsek.

Psoryden: recenzie tých, ktorí to skúsili

Ako bolo spomenuté na konci predchádzajúceho odseku, poďme sa teraz baviť o recenziách Psorydenu . Produkt, okolo ktorého sa tento článok točí, je na internete veľmi populárny, takže sme nemali žiadne zvláštne problémy nájsť na fórach zdravia a wellness rôzne názory na tento krém.

V nasledujúcich riadkoch sme popísali niektoré z nich, pričom sme ponechali pôvodné prezývky.

“ Dlhé roky ma sprevádzala psoriáza, ktorá mi doslova ničila život. Len čo prišlo teplé počasie, začala sa nočná mora. Už len pomyslenie na to, že mám na sebe niečo, čo má odhalené ruky alebo nohy, ma ničilo. V deň, keď som si odmietla obliecť plavky na pláži s kamarátkou, rozhodla som sa vziať veci do vlastných rúk. Na radu mojej sestry doktorky som vyskúšala Psoryden a dnes sa bez tohto úžasného krému nezaobídem. 

“ Po 15 rokoch neúspešných pokusov vyriešiť problém psoriázy som pred šiestimi mesiacmi vyskúšal  Psoryden  , produkt, ktorý mi odporučil kamarát. Už si nemôžem pomôcť a som na tomto fóre, aby som vám to všetkým navrhol! 

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Výhody Psoryden

Teraz prejdime k  výhodám Psorydenu .

 • Schopnosť zmierniť nepohodlie spôsobené psoriázou:  jedným slovom, zbohom svrbeniu a páleniu kože;
 • Viditeľne čistejšia a hydratovanejšia pleť:  s týmto krémom sa navždy rozlúčite s chvíľami trápnosti spojenými s krátkymi šatami alebo šatami bez rukávov;
 • Schopnosť podporovať procesy regenerácie pokožky:  Vaša pokožka bude opäť jemná a nádherná;
 • Preventívna účinnosť:  tento 100% prírodný krém zabraňuje psoriáze vytvorením ochrannej bariéry na koži;
 • Odstránenie plakov:  s hlavným príznakom psoriázy sa môžete navždy rozlúčiť.

Ako používať Psoryden: indikácie dávkovania

Teraz si povedzme o  ideálnych dávkach Psorydenu  . Krém by sa mal používať dvakrát denne, prípadne na predtým očistenú a vyčistenú pleť. Je dôležité masírovať krúživými pohybmi až do úplného vstrebania. Produkt by sa mal používať dvakrát denne.

Zložky Psoryden

Teraz sa pozrime na zložky Psorydenu . Keďže naša rada nie je lekárska, odporúčame pred použitím krému ukázať lekárovi celé zloženie.

 • Slnečnicový olej :  zložka so silným hydratačným účinkom, vyznačuje sa schopnosťou utíšiť svrbenie spôsobené psoriázou. Konopné semienka majú tiež rovnaký účinok;
 • Bobuľový olej:  prírodný prostriedok bohatý na antioxidanty, používaný pri psoriáze, pretože pôsobí priamo na chrasty;
 • Tekutý parafín  : v tomto prípade hovoríme o zložke, ktorá môže pôsobiť tak, že odstraňuje mikróby a pomáha pokožke regenerovať;
 • Mandľový olej:  zložka so silným hydratačným účinkom, vyznačuje sa tiež protizápalovými vlastnosťami;
 • Olej z pšeničných klíčkov  : posledná zložka tohto výnimočného krému sa vyznačuje mimoriadnymi tonizačnými vlastnosťami.

Má Psoryden kontraindikácie?

Má Psoryden kontraindikácie? NIE Ako už bolo spomenuté, máme do činenia s produktom vynikajúcej kvality, ktorý sa vyznačuje prítomnosťou prémiových ingrediencií. Jedinou možnosťou, ktorú treba vziať do úvahy, je výskyt alergických reakcií. V tomto ohľade, aby sa predišlo problémom, sa odporúča konzultovať s lekárom.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kde kúpiť Psoryden

Kde kúpiť Psoryden? Produkt je možné zakúpiť iba na oficiálnej webovej stránke. Ide o veľmi špecifický výber spoločnosti. Odporúčame našim čitateľom, aby sa vyhli nákupu podobných produktov na iných kanáloch. Nie sú originálne a v niektorých prípadoch môžu byť škodlivé.

Keď sa na chvíľu vrátime k  charakteristike oficiálnej stránky Psoryden , pripomíname, že postup nákupu je veľmi jednoduchý.

Čo presne predpovedá? Pozrime sa, aké kroky treba nasledovať.

 • Kliknutím sem  otvoríte oficiálnu webovú stránku spoločnosti. Prejdite nadol po stránke a nájdite nákupný formulár.
 • Vyplňte formulár svojimi skutočnými údajmi
 • Venujte zvláštnu pozornosť ulici a telefónnemu číslu, pretože ak si tieto údaje pomýlite, produkt sa k vám nedostane. Telefónne číslo je dôležité, pretože ak vás kuriér nenájde doma alebo má problém nájsť cestu, môže vás okamžite kontaktovať.
 • V krátkom čase dostanete hovor od konzultanta, ktorý potvrdí skutočnú ochotu uskutočniť nákup.

Po niekoľkých pracovných dňoch príde Psoryden priamo k vám domov prostredníctvom expresného kuriéra!

Koľko stojí Psoryden?

Plná cena  Psoryden je momentálne akciová cena. Aby sme vyhoveli potrebám našich čitateľov, rozhodli sme sa ponúknuť špeciálnu zľavu. Ak máte záujem vyskúšať tento krém na psoriázu, môžete si ho kúpiť s 50% zľavou.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Vložiť komentár