Prostovit – funguje to? Podvod? Recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Prostovit  – je vysoko kvalitný produkt, ktorý vám umožní rýchlo a bezpečne sa zbaviť akútnej a chronickej prostatitídy . Prostovit sa vyrába ako tekutý koncentrát a pozostáva zo 100% prírodných zložiek. 1 fľaštička obsahuje 30 ml produktu. Výrobok je určený na domáce použitie – nie je potrebná odborná pomoc. Koncentrát prešiel laboratórnymi a klinickými testami, preukázal svoje výhody a získal kvalitný certifikát zhody. Výrobca tohto produktu pravidelne dostáva len pozitívnu spätnú väzbu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<


Príznaky prostatitídy

Pri akomkoľvek type prostatitídy, ktorá spôsobuje symptómy, je veľa symptómov spôsobených svalovými kontrakciami v močovom mechúre a bruchu, najmä v miešku a konečníku (perineum). Existuje bolesť v perineu, dolnej časti chrbta a často v penise a semenníkoch. Často existuje silné, silné nutkanie na močenie a močenie môže byť bolestivé alebo môže spôsobiť pocit pálenia. Erekcia alebo ejakulácia môžu byť ťažké a dokonca bolestivé. Pri stolici môžete mať zápchu a bolesť.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Pri akútnej bakteriálnej prostatitíde sú príznaky zvyčajne závažnejšie. Niektoré príznaky sú tu obzvlášť bežné, vrátane ako je horúčka a zimnica, ťažkosti s močením a  krv v moči  . Bakteriálna prostatitída môže viesť k hromadeniu hnisu (abscesu) v prostate alebo zápalu  nadsemenníka  (epididymitída).


Diagnóza prostatitídy

  • Lekárska prehliadka
  • Test moču a kultivácia moču

Diagnóza prostatitídy je zvyčajne založená na symptómoch, fyzickom vyšetrení a výsledkoch  testu moču  a  kultivácie moču  . Pri rektálnom vyšetrení môže byť prostata opuchnutá a bolestivá na dotyk, najmä u mužov s akútnou bakteriálnou prostatitídou. Vzorky moču sa odoberajú na analýzu a kultiváciu a v niektorých prípadoch sa tekutina vylučuje z penisu počas masáže prostaty.

Ak test moču ukáže biele krvinky, znamená to zápal, ak baktérie, infekciu. Kultúry moču možno použiť na detekciu bakteriálnych infekcií v močovom trakte. Na druhej strane, ak je infekcia zistená v tekutinovej kultúre prostaty, prostata je jednoznačne príčinou infekcie. Ak prostatitída nie je spôsobená bakteriálnou infekciou, kultivácia moču infekciu nepreukáže.


Skontrolujte tiež: Revitaprost.

Akú syntax obsahuje Prostovit

Zvláštnosťou a výhodou tohto produktu je, že obsahuje iba prírodné látky: výťažok z rastliny gotu kola, stonku cezmíny , tekvicové semienka, listy žihľavy a selén . Spoločne tieto zložky robia nasledovné

  • Zastavuje zápal prostaty.
  • Odstraňuje bolesť a pálenie, ktoré sa vyskytujú pri močení s prostatitídou.
  • Udržujte normálny výkon.
  • Normalizovať celkovú telesnú teplotu.
  • Zabráňte rozvoju neplodnosti.
  • Detoxikácia organizmu.
  • Zabráňte rozvoju adenómu prostaty.

Prostriedky sú dobre tolerované a všetky vlastnosti prevyšujú analógy. Počas liečby koncentrátom Prostovit nie je potrebné používať ďalšie antibiotiká, nesteroidné protizápalové, antispazmické a hormonálne lieky.

Návod: Ako ho používať?

Pravidlá používania produktu sú uvedené v návode priloženom k ​​produktu. Na prípravu 1 dávky roztoku pridajte 20 kvapiek tekutého koncentrátu do 100 ml čistej vody, premiešajte a vypite. Doplnok sa má užívať dvakrát denne – ráno a večer, nalačno, v pravidelných intervaloch. Dĺžka liečby je 1 mesiac.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Ako to funguje?

Doplnok inhibuje rast a reprodukciu patogénnej mikroflóry, ktorá spôsobuje zápal prostaty. Odstraňuje bolestivé pocity, ktoré sa vyskytujú pri močení u mužov s prostatitídou. Prípravok normalizuje odtok moču, ktorý sa vylučuje plným prúdom, nie po kvapkách, ako pri prostatitíde. Doplnok udržuje štruktúru prostaty a zabraňuje tvorbe adenómu . Koncentrát podporuje mužské reprodukčné a sexuálne funkcie.

Zamýšľané použitie

Prostovit je určený na liečbu akútnej a chronickej prostatitídy. Výrobok je určený na domácu starostlivosť. Koncentrát je určený na použitie namiesto liekov, masáž prostaty – ak tieto metódy neprinášajú pozitívne výsledky alebo sú kontraindikované. Produkt môžu používať starší muži.

Kontraindikácie

Hlavnou kontraindikáciou užívania lieku je alergická reakcia na jeho zložky. Prípravok by nemali užívať muži trpiaci rakovinou, ťažkými autoimunitnými a zápalovými ochoreniami. Neodporúča sa používať koncentrát v skorých štádiách pooperačnej rekonvalescencie, v prítomnosti kardiostimulátora, v prípade adenómu prostaty.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Časté otázky

Má Prostovit nejaké vedľajšie účinky?

Podľa našich údajov a recenzií zákazníkov, ak budete postupovať podľa indikácií a kontraindikácií, Prostovit nemá žiadne zjavné vedľajšie účinky.

Kde nájdem oficiálnu webovú stránku Prostovit?

Výrobca a oficiálna stránka Prostovit sú k dispozícii na nižšie uvedenom odkaze. Kliknite na banner tu na stránke.

Môžem si kúpiť Prostovit v lekárni?

Bohužiaľ nie. Originálne produkty je možné zakúpiť len na stránke výrobcu, je jediným autorizovaným distribútorom.

Ako si môžem objednať Prostovit?

Pre zadanie objednávky stačí vyplniť oficiálny formulár, uviesť svoje meno, priezvisko a číslo mobilného telefónu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Vložiť komentár