Promicil – funguje to? Podvod? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Promicil sa ukázal ako jeden z najúčinnejších a najfunkčnejších produktov pri liečbe atletickej nohy, svrbenia a tržných ran. Je čas dať navždy zbohom plesniam a rozštiepeným končekom, pretože Promicil vďaka jeho bezpečnému pôsobeniu váš problém raz a navždy prestane existovať.

Promicil vám umožní dosiahnuť po prvom cykle užívania:

 • Plesne nôh a nechtov možno prekonať a znížiť ich závažnosť
 • Zbavte sa svrbiacej, popraskanej a podráždenej pokožky
 • Reguláciou práce potných žliaz odstraňuje nepríjemný zápach a pot
 • Prekonáva akékoľvek tržné rany a praskliny na päte
 • Skontrolujte: Keramin.

Ak stále nie ste presvedčení, nižšie vám poskytneme ďalšie fakty!

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je to športová noha?

Atletická noha  je bežná plesňová infekcia; nemusíte byť športovec, aby ste to dostali.

Toto nepríjemné ochorenie sa vyskytuje u chlapcov, dievčat, mužov a žien všetkých vekových kategórií.

Čo spôsobuje atletickú nohu?

Väčšina prípadov atletickej nohy je spôsobená rôznymi hubami patriacimi do skupiny nazývanej dermatofyty, ktoré tiež spôsobujú svrbenie v slabinách a  lišaj  . Hubám sa darí v uzavretom, teplom a vlhkom prostredí a živia sa keratínom, bielkovinou nachádzajúcou sa vo  vlasoch  , nechtoch a  pokožke  . Zriedkavo môžu byť kožné ochorenia spôsobené nedermatofytmi, ako je  candida  .

Atletická noha  je stredne nákazlivá. Môže sa šíriť priamym kontaktom s infekciou a čiastočkami kože, ktoré zostali na uterákoch, topánkach alebo podlahách.

Chôdza naboso môže zvýšiť pravdepodobnosť vzniku atletickej nohy. Riziko vzniku mykózy nôh môže závisieť aj od vášho dodržiavania pravidiel. Napríklad ľudia s oslabeným imunitným systémom alebo  cukrovkou  majú väčšiu pravdepodobnosť vzniku infekcií, ak majú otvorenú ranu alebo bolesť v nohách.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je Promicil antimykotický krém a ako funguje?

Promicil je revolučný protiplesňový krém, ktorý odstráni mykózu, svrbenie a prípadné tržné rany z chodidla už po prvom použití. Je to účinný, rafinovaný prípravok krémového tvaru, uzavretý v 20 ml nádobke a zároveň tak prenosný, že si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou.

Nie je vždy ľahké pochopiť začiatok huby, ale môžeme vám pomôcť zoznamom podobných príznakov:

 • Tvar nechtu je abnormálny a baňatý
 • Nechtová stena sa zväčšila
 • Kyslý a nepríjemný zápach
 • Pálenie nôh a svrbenie
 • Zmeňte farbu nechtov na žltú alebo hnedú
 • Nechty s drážkami a bielymi bodkami
 • Nohy znecitliveli a brneli
 • Otrepy a opuchnuté nohy
 • Rozštiepená päta a popraskaná koža
 • Existujú pustuly a červené nohy
 • močového mechúra

Huby môžu rásť rýchlo, najmä ak nosíte tesné topánky z umelých materiálov alebo syntetické ponožky a pravidelne navštevujete sauny, parné kúpele a bazény. Vyberte si Promicil , ak chcete zasiahnuť skôr, ako choroba prevezme kontrolu!

Pravidelné používanie Promicilu vám umožní bojovať s rôznymi problémami kože a nôh vďaka širokému spektru organických zložiek, ktoré obsahuje. Po potlačení aktívnej fázy ochorenia Promicil pôsobí na kožu a potom:

 • Umožňuje pokožke úplne sa zregenerovať a zahojiť praskliny.
 • Vytvorte bariéru okolo zdravých oblastí, aby ste zabránili množeniu patogénov.
 • Posilnite lokálnu bunkovú imunitu, aby ste sa vyhli relapsu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Zloženie a zloženie antimykotika Promicil

Chceli by sme niekoľkokrát zdôrazniť, že krém Promicil bude obsahovať iba zložky rastlinného pôvodu, aby ste pochopili, ako veľmi sa o vašu nohu staráme. Vedci nebrali do úvahy ani škodlivé či nebezpečné chemikálie.

Medzi mnohými prísadami, ktoré tvoria recept Promicil , sú:

 • Čajovníkový olej má vďaka koncentrácii terpénov fungicídny alebo protiplesňový účinok a dokáže úplne zničiť štruktúru samotnej huby, čím obmedzí aktivitu škodlivých organizmov.
 • Terpinén ako antimykotikum inhibuje aktivitu huby odstránením spór z tela a prevenciou ďalších infekcií.
 • Extrakt Sinfito stimuluje lokálne imunitné reakcie a zvyšuje odolnosť voči škodlivým baktériám. Chemikália nielen zabíja hubu, ale tiež obnovuje štruktúru tkanív a urýchľuje vývoj, kým sa nechty na rukách a nohách neposilnia.
 • Borievkový olej má silný protiplesňový účinok, takže môžete bojovať s dlhodobými plesňami. Jeho sila sa objavuje aj po ošetrení húb niektorými liekmi.

Promicil môže pomôcť hydratovať pokožku, posilniť jej obranyschopnosť, odstrániť plesne a prekonať prípadné praskliny.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ako používať Promicil krém

Promicil je naozaj úžasný produkt, ktorý má na rozdiel od mnohých iných porovnateľných produktov veľmi jednoduchú aplikáciu a dá sa naniesť na celý povrch chodidla, nie len na postihnuté miesto, pretože sa rýchlo vstrebáva a teda nešpiní oblečenie. .

Výrobca Promicilu odporúča užívať doplnok najmenej 30/35 dní, každú noc pred spaním. Prvé viditeľné účinky sa dostavia už po jednom aplikačnom cykle. Preto by použitie malo byť nasledovné:

 • Umyte si a očistite nohy a potom ich dôkladne osušte
 • Použite malé množstvo krému z nádoby
 • Naneste tenkú vrstvu krému na celé chodidlo, potom nad a pod chodidlo
 • Krém masírujte aspoň 1/2 minúty alebo do úplného vstrebania

Ako už bolo spomenuté, Promicil sa rýchlo vstrebáva, takže nespôsobuje žiadne nepríjemné pocity a namiesto toho bude rovnomerne rozložený po celom povrchu. Promicil tiež nezanecháva žiadne stopy na tkaninách a po použití nevyžaduje ani pranie.

Recenzie a kontraindikácie používania antifungálneho krému Promicil

Promicil protiplesňový krém prešiel pred schválením mnohými klinickými skúškami, z ktorých všetky boli úspešne ukončené a neboli vykonané na zvieratách. Na záver možno povedať, že nemá žiadne kontraindikácie ani negatívne účinky na pokožku ani človeka, ktorý ho používa.

Avšak predtým, ako začnete Promicil používať , je dôležité uistiť sa, že nie ste alergický na jednu alebo viacero jednotlivých zložiek, možno si urobiť malý test na skrytej časti tela. Ak sa u vás po použití objavia príznaky ako mierne svrbenie, začervenanie kože, mierne olupovanie alebo iné problémy, prestaňte používať a poraďte sa so svojím lekárom.

Starostlivosť:

 • Produkt používajte len tak, ako je odporúčané na obale, nepoužívajte DIY techniky.
 • Liečivo by sa malo používať iba ako antifungálne činidlo a nie na liečbu iných ochorení.
 • Výrobok by sa mal skladovať mimo dosahu detí mladších ako 14 rokov a mimo zdrojov tepla.
 • Neodporúča sa používať spolu s inými antifungálnymi liekmi.
 • Ak ste tehotná alebo dojčíte, používajte opatrne.
 • Pred použitím sa poraďte s odborníkom.

Recenzie tých, ktorí používali krém Promicil

Pre svoju bezpečnú prevádzku je Promicil jedným z najvyhľadávanejších produktov. V skutočnosti bolo na fórach objavených množstvo recenzií od ľudí, ktorí produkt vyskúšali a chcú sa podeliť o svoje skúsenosti:

“ Promicil bol môj záchranca  .  “ Bohužiaľ, v posilňovni som chytil pleseň, ktorá mi zabíjala nechty. Kožná lekárka sa zdala mať väčšie horúčky ako ja, no nakoniec sa jej podarilo vyliečiť môj problém návrhom účinnej liečby. Podľa mňa by to mal používať každý. 

“ Promicil mi pomohol zbaviť sa nepríjemnej plesne nôh vyhladením pokožky. Pochybujem, že si nevšimneš následky, keď ich uvidím. Pokúsiť sa! 

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kontraindikácie a vedľajšie účinky Promicil

Neexistujú žiadne správy o kontraindikáciách alebo vedľajších účinkoch vyplývajúcich z používania Promicilu ; je dobre preskúmaný liek s vynikajúcou toleranciou aj na tú najcitlivejšiu pokožku.

Pred použitím krému sa však odporúča, aby ste si pozorne prečítali INCI, aby ste predišli nepríjemným reakciám v dôsledku alergie alebo precitlivenosti na jednu alebo viac pomocných látok. Vždy dodržiavajte predpísané dávky a vyhýbajte sa kontaktu s očami. Nepoužívajte krém, ak máte vážne rany alebo zranenia.

Obal uchovávajte mimo zdrojov tepla, priameho slnečného žiarenia a mimo dosahu detí.

Cena a kde kúpiť Promicil

Aby ste sa uistili, že kupujete skutočné produkty, zakúpte si krém cez webovú stránku Autorizovaného predajcu (k dispozícii tu). Pre uzavretie zmluvy a určenie dodacích podmienok je potrebné implementovať na vstupnú stránku špecifický formulár s osobnými údajmi a telefónnym číslom a počkať na ďalší kontakt od obchodného zástupcu.

Tovar je doručený po celej krajine bezplatne do 48 hodín a platba môže byť bezpečne vykonaná pri doručení. Krém je možné zakúpiť sledovaním oficiálnej platformy, môžete využiť niektorú zo špeciálnych ponúk, ktoré sú z času na čas k dispozícii. Napríklad Promicil je teraz dostupný len s 50% zľavou.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár