Perky Crave, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Perky Crave je prsný krém založený na špecializovanej receptúre. Je navrhnutý tak, aby zvýraznil a spevnil prsia, čím poskytuje pevnejší a objemnejší vzhľad.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Existujú rôzne typy prsníkov? Ako sa volajú?

Pravdepodobne ste sa niekedy pozreli na seba do zrkadla a spýtali ste sa: ”  Aký typ prsníkov som?” ” Sú  moje prsia normálne  ?” Začnime tým, že  existuje čo najviac typov pŕs,  ak sú ženy. Toto je len niekoľko všeobecných alebo bežných príkladov. Ako ste už určite počuli, prsia sú sestry, nie dvojičky! Prsia sa líšia od človeka k človeku. Ak si nie ste istí, aký je váš typ pŕs,  na internete nájdete kvízy o type pŕs  , ktoré vám pomôžu  určiť tvar pŕs. V tomto blogu budeme diskutovať  o tvaroch a veľkostiach pŕs  a o všetkom, čo potrebujete vedieť, aby ste pochopili a určili svoj typ pŕs. Ideme na to!

Niektoré  veľkosti, typy a príklady pŕs  sú nasledovné:

Okrúhle prsia  , čo znamená, že prsia sú rovnako plné na  hornom a dolnom póle  . Existujú  asymetrické prsia  , kde je jeden prsník výrazne väčší ako druhý (a to je v poriadku, pokiaľ to nechcete upraviť). Existujú  “archetypálne” prsia  , ktoré sú okrúhle a plné malého bodu na bradavke. Väčšina podprseniek je určená práve pre tento typ pŕs. Ďalším typom tvaru pŕs sú  Athletic Boobs  , ktoré sú širšie, majú viac svalov a menej prsného tkaniva. Sú tu  prsia v tvare zvonu  , ktoré vyzerajú ako zvony, s úzkym horným stĺpikom a zaobleným spodkom. Niektoré prsia majú  kónický tvar   , čo znamená,  že pripomínajú kužele  , ktoré sú celkom bežné pre malé prsia, a väčšie a priliehavé prsia, ktoré medzi sebou nemajú žiadne alebo veľmi malé medzery.

Ďalším typom prsníkov sú tzv úzke prsia  , t. j. tenké prsia s  bradavkou smerujúcou nadol. Spodok je plnší ako vrch, dlhý a široký. Tieto prsia sa tiež nazývajú  trubicové prsia,  tuberózne prsia  alebo  hypoplázia prsníka  , čo je stav spôsobený abnormálnou proliferáciou prsného tkaniva počas puberty. Hoci  valcovité  či  ovisnuté prsia  nepredstavujú bezprostredné zdravotné riziko, niektoré ženy sa to snažia napraviť. Príčina nie je úplne jasná, niektorí chirurgovia sa domnievajú, že ide o dôsledok toho, že sa niečo deje v maternici. Existujú rôzne typy  hrudkovitých prsníkov  v závislosti od závažnosti stavu. V najťažších prípadoch ženy nemôžu dojčiť. Ak máte tento typ pŕs a cítite sa kvôli tomu veľmi sebavedome, je potrebná operácia na jeho úpravu. Porozprávajte sa so svojím certifikovaným chirurgom o konzultácii. 

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

https://www.evasintimates.com/blog/bra-cup-size/

Existuje aj  východo-západný tvar prsníka 

Existuje aj  východo-západný tvar pŕs  , bradavky u tohto typu pŕs smerujú von, preč od stredu tela. Mnoho žien sa snaží  korigovať východo-západné prsia,  ale je to na vás, pretože nespôsobujú vášmu zdraviu žiadny problém a sú úplne v poriadku. Ďalším tvarom prsníka je  uvoľnený prsník  , ktorý má „voľnejšie“ prsné tkanivo a bradavky smerujú nadol  . Slzové prsia  sú zvyčajne okrúhle, pričom spodný pól je plnší ako horný

Ako vidíte, existuje  veľa rôznych typov a tvarov  , toto sú len niektoré bežné. Teraz sa asi pýtate,  prečo mám takto tvarované prsia? Odpoveď môže byť nejasná, ale genetika hrá výrazne veľkú úlohu v tvare a veľkosti pŕs, ako aj hustote a tkanive pŕs. Medzi ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú tvar pŕs, patrí chudnutie alebo priberanie, fyzická aktivita, vek, tehotenstvo, dojčenie a gravitácia.

Na záver, všetky prsia sú krásne a jedinečné, neexistuje jeden typ  pŕs, ktorý by bol „normálny“  , alebo typ pŕs, ktorý by bol najlepší. Čo nie je normálne alebo normálne, je nevysvetliteľná bolesť a citlivosť prsníkov. Ak vás bolia prsia, krvácajú, vyteká z nich biela alebo žltá tekutina alebo ak máte pretrvávajúce príznaky, mali by ste navštíviť svojho lekára na vyšetrenie. Bez ohľadu  na veľkosť a tvar vašich pŕs  môžete nosiť akékoľvek oblečenie, podprsenku alebo bez podprsenky. A ak ich z akéhokoľvek dôvodu chcete opraviť, zmeniť alebo vylepšiť, GCA® je tu s najrozsiahlejšími a najkomplexnejšími, spoľahlivými, bezpečnými a účinnými prsnými implantátmi, s viac ako 40-ročnými skúsenosťami, GC Aesthetics® sa angažuje a zameriava sa na ženy. zdravie prsníka. V GCA® vyvíjame najlepšie riešenia vo svojej triede na zaistenie bezpečnosti a starostlivosti žien. GCA® ponúka rôzne typy prsných implantátov v tvare, veľkosti a géle. Navštívte náš oficiálny Instagram a dozviete sa viac! 

Nezabudnite si kontrolovať prsníky každý mesiac, zaberie to 10 minút a pomôže vám spoznať vaše prsia a môže vám pomôcť pri zisťovaní akýchkoľvek zmien, ktoré môžu naznačovať určité stavy.

Pozrite sa na: Intenskin, Goldrevive

Čo je Perky Crave a na čo slúži?

Perky Crave je krém špeciálne vyvinutý pre starostlivosť a skrášlenie prsníkov. Krém je určený na spevnenie, zdvihnutie a zlepšenie vzhľadu prsníkov. Jeho prírodné zložky stimulujú tvorbu kolagénu a zlepšujú elasticitu pokožky v oblasti poprsia. PerkyCrave je bezpečná a účinná možnosť pre tých, ktorí chcú zlepšiť estetiku svojich pŕs bez toho, aby sa uchyľovali k invazívnym metódam.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Zamýšľané použitie

Krém PerkyCrave sa odporúča v nasledujúcich prípadoch:

 • Na zlepšenie vzhľadu ochabnutia alebo straty pevnosti v dôsledku veku, dojčenia alebo chudnutia.
 • Pre ľudí, ktorí si chcú neinvazívne zväčšiť a spevniť poprsie, bez toho, aby sa uchyľovali k chirurgickým a kozmetickým ošetreniam.
 • Zvýšenie sebavedomia a sebaúcty zlepšením vzhľadu prsníkov.
 • Pre ženy, ktoré chcú objemnejší a atraktívnejší vzhľad vo výstrihu.

Aké je nebezpečenstvo?

Ovisnuté prsia môžu byť pre mnohé ženy znepokojujúcim problémom. Okrem estetických aspektov sú s ochabovaním prsníkov spojené aj riziká, ktoré stoja za zváženie. Podľa Španielskej spoločnosti plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie (SECPRE) môže pokles prsníkov spôsobiť nasledujúce problémy:

Problémy s držaním tela: Ovisnuté prsia môžu ovplyvniť vaše držanie tela, pretože nedostatok správnej podpory môže spôsobiť, že vaše ramená klesnú dopredu, čo zase môže spôsobiť napätie a bolesť v krku a chrbte.

Podráždenie pokožky: Koža, ktorá stratila svoju elasticitu a pevnosť, má tendenciu sa ľahšie odierať, čo môže spôsobiť podráždenie, začervenanie a dokonca aj kožné infekcie v oblasti pŕs.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako funguje Perky Crave?

Krém PerkyCrave pôsobí špeciálne na oblasť pŕs a poskytuje množstvo výhod. Funguje to takto:

 • Stimuluje produkciu kolagénu: Zložky v kréme Perky Crave pomáhajú stimulovať produkciu kolagénu v koži prsníkov. Kolagén je bielkovina dôležitá pre udržanie pevnosti a pružnosti pokožky, ktorá pomáha zlepšiť celkový vzhľad pŕs.
 • Zlepšuje elasticitu pokožky: Prírodné zložky krému PerkyCrave pomáhajú zlepšiť elasticitu pokožky v oblasti poprsia. V dôsledku toho sa pokožka stáva pevnejšou a pevnejšou, čo znižuje viditeľnosť ochabnutia.
 • Zlepšuje a spevňuje prsia: Pravidelné používanie krému Perky Crave môže pomôcť zlepšiť tvar vašich pŕs a dodať im zdvihnutý a objemnejší vzhľad. Môže za to kombinácia špecifických zložiek, ktoré pôsobia na pokožku a prsné tkanivo.

Perky Crave Ingrediencie (Ingrediencie)

Tu je zoznam zložiek v kréme Perky Crave a to, čo každá z nich robí, spolu s odkazmi na relevantný výskum:

 • Bambucké maslo (Butyrospermum Parkii Butter): Toto maslo vyživuje pokožku, udržuje ju jemnú a hustú. Pomáha odstraňovať suchosť a spevňuje kontúry prsníkov, zabraňuje ptóze (ochabnutiu) a vyhladzuje strie.
 • Hydrogenovaný olej z pšeničných klíčkov: tento olej účinne regeneruje a omladzuje starnúcu pokožku. Tonizuje, osviežuje a obnovuje elasticitu pokožky, čím je pružnejšia.
 • Avokádový olej (Persea Gratissima Oil): Tento olej aktivuje rast prsníkov a znižuje riziko rakoviny. Obsahuje fytohormóny, ktoré zlepšujú účinok iných prvkov na rast prsníkov.
 • Extrakt zo Serenoa repens (extrakt z ovocia Serenoa serrulata): Tento extrakt tonizuje a posilňuje pokožku pŕs a zaisťuje jej pružnosť.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Nebezpečenstvá, ako efektívne, výhody Perky Crave

Tu je zoznam hlavných výhod krému na prsia PerkyCrave :

 • Zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky pŕs.
 • Zlepšuje vzhľad a tvar prsníkov a poskytuje liftingový efekt.
 • Pomáha predchádzať a znižovať ochabovanie v oblasti poprsia.
 • Vyživuje a zvlhčuje pokožku, zanecháva ju jemnú a hodvábnu.
 • Pomáha zjemniť vzhľad strií na prsiach.
 • Aktivuje prirodzený rast prsníkov.
 • Tonizuje a spevňuje pokožku prsníkov.
 • Poskytuje zdvihnutý a objemnejší vzhľad poprsia.
 • Pomáha zlepšiť sebavedomie a sebaúctu ohľadom vzhľadu pŕs.

Perky Crave ako používať, leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Hoci je krém PerkyCrave vyrobený z prírodných zložiek a jeho použitie je vo všeobecnosti bezpečné, upozorňujeme, že u niektorých ľudí sa môžu vyskytnúť vedľajšie účinky alebo môžu mať určité kontraindikácie. Možné kontraindikácie sú uvedené nižšie:

 1. Alergie: Ak ste alergický na niektorú zložku krému PerkyCrave , odporúča sa vyhnúť sa jej použitiu, aby ste predišli možným alergickým reakciám.
 2. Otvorené rany alebo podráždenie kože: Ak máte otvorené rany, popáleniny, podráždenia alebo kožné ochorenia v oblasti pŕs, nemali by ste používať krém PerkyCrave , kým sa pokožka úplne nezahojí.

Vedľajšie účinky

Krém na prsia Perky Crave je vo všeobecnosti bezpečný, pretože obsahuje prírodné zložky. Je však možné, že u niektorých ľudí sa môžu vyskytnúť vedľajšie účinky alebo nežiaduce reakcie. Tu sú niektoré možné vedľajšie účinky:

 1. Podráždenie pokožky: V zriedkavých prípadoch môžu niektorí ľudia po aplikácii krému PerkyCrave pociťovať podráždenie pokožky, začervenanie alebo svrbenie .
 2. Precitlivenosť: Niektorí ľudia môžu po použití krému Perky Crave pociťovať zvýšenú citlivosť pokožky pŕs .

Ako užívať, ako užívať

Pri aplikácii krému na prsia PerkyCrave sa odporúča postupovať podľa nižšie uvedených pokynov:

 1. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte Perky Crave dvakrát denne, ráno a večer.
 2. Prípravok jemne vmasírujte do oblasti poprsia aspoň 10 minút. Počas masáže vykonávajte aktívne pohyby, ktoré vám pomôžu vyformovať dokonalý a krásny vzhľad.
 3. Ak máte na koži strie, natierajte si postihnuté miesta krémom aspoň 3x denne. To pomôže urýchliť regeneráciu pokožky a zlepšiť jej stav.
 4. PerkyCrave aplikujte určite na obe prsia, no väčšiu pozornosť venujte menšiemu prsníku. To zabezpečí intenzívnejší rast a vizuálne správne rozdiely v objeme.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Výsledok používania Perky Crave

Tu je zoznam možných výsledkov používania Perky Crave :

 1. Zväčšenie veľkosti a objemu pŕs.
 2. Zlepšenie tvaru a vzhľadu prsníkov.
 3. Väčšia pevnosť a pružnosť pokožky pŕs.
 4. Zníženie ochabnutia a prevencia ochabnutia prsníkov.
 5. Intenzívna hydratácia a výživa pokožky pŕs.
 6. Vyhladenie strií v oblasti poprsia.
 7. Zlepšené sebavedomie a sebaúcta súvisiace so vzhľadom prsníkov.
 8. Väčší tonus a pevnosť prsných tkanív.
 9. Stimulácia prirodzeného rastu prsníkov.
 10. Vizuálna korekcia asymetrie alebo rozdielov v objeme prsníka.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„Vždy som mala malé prsia, sotva veľkosť 1, a závidela som svojim kamarátkam, ktoré vyzerali ako veľkosti 3 a 4. Nedávno som objavila PerkyCrave online a rozhodla som sa to vyskúšať. Po mesiaci používania sa mi zväčšil hrudník asi o 1,5 veľkosti. Som spokojný s výsledkami a už som si kúpil ďalšie balenie. Chcem sa dostať na veľkosť 3 pre seba! Úplne odporúčam PerkyCrave , ohromne mi to zlepšilo sebavedomie a vzhľad mojich pŕs. Som nadšený, že môžem pokračovať v používaní produktu a sledovať neustále zmeny. Ďakujem, “

„Vždy som vedela, že keď budem staršia, moje prsia už nebudú také pekné a mladistvé ako predtým, ale naozaj som to chcela zmeniť. Jedného dňa som pri hľadaní kozmetiky objavila PerkyCrave a rozhodla som sa ho vyskúšať, tak som si ho objednala.

Po pár týždňoch používania som naozaj prekvapený účinkami. Moja pokožka je pevnejšia a pevnejšia a moje prsia vyzerajú mladšie. Nemôžem sa ubrániť úsmevu zakaždým, keď sa pozriem do zrkadla a vidím zlepšenie.

PerkyCrave odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú zlepšiť vzhľad svojich pŕs aj v zrelšom veku. Tento produkt prekonal moje očakávania a dodal mi sebavedomie a sebaúctu. Som tak rád, že som to našiel! Ďakujem, Perky Crave , že si mi pomohol opäť sa cítiť krásne a sebavedomo.”

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár