Natural Slimin Patches – fungujú? Negatívne recenzie, podvod, cena, fórum

Natural Slimin Patches – Nadváha postihuje viac ako 60 % populácie. Nadváha nie je len estetickým, ale predovšetkým zdravotným problémom. Lekárov znepokojuje, že obezita je jednou z najnebezpečnejších civilizačných chorôb. Vedie k cukrovke, kardiovaskulárnym ochoreniam, hormonálnym poruchám a zvyšuje aj riziko rakoviny. Preto je také dôležité poskytnúť primeranú podporu v nezdravom boji so zbytočnými kilogramami.

Dnes je na trhu množstvo doplnkov na chudnutie. Denná dávka účinných látok obsiahnutých v kapsulách je však často príliš malá na to, aby priniesla očakávané výsledky. Alternatívne Natural Slimin Patches sú v tomto boji solídnou stávkou. Ide o novú metódu boja proti zbytočným kilogramom, ktorá je založená na transdermálnej náplasti.  Je naozaj účinný a umožňuje vám rýchlo sa zbaviť zbytočných kilogramov?

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Ako spoznáte, že máte nadváhu?

Najklasickejšia  definícia nadváhy  ju označuje ako telesnú hmotnosť, ktorá presahuje výšku človeka.

Ide o platnú definíciu, ktorá však má svoje obmedzenia, pretože zvyčajne zahŕňa typy nadváhy, ktoré sa v rámci makrokategórie navzájom výrazne líšia.

V skutočnosti je tiež potrebné poznať príčiny nadváhy pred správnou diagnostikou a liečbou problému.

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Príčiny nadváhy

Zjednodušene povedané, nadváha zodpovedá kilám navyše a je definovaná nerovnováhou medzi príjmom a výdajom kalórií; poruchy rovnováhy, ktoré v nadbytku spôsobujú hromadenie telesnej hmotnosti a tým generujú stav nadváhy.

V skutočnosti je problém o niečo zložitejší: kým v mnohých prípadoch skutočne súvisí s  nadbytočnou tukovou hmotou  v ľudskom tele, v iných prípadoch možno nadváhu definovať ako   svalovú hypertrofiu ; tento prípad sa týkal určitých typov súťažných športovcov a kulturistov, pre ktorých je rast svalov jedným z hlavných a nevyhnutných cieľov). Ide však o menšinu prípadov, keď prítomná hmotnosť nie je mastná, no stále sa nezdá byť úmerná výške pacienta, takže  BMI  –  index telesnej hmotnosti  (hmotnosť/výška na druhú mocniny pacienta) je nevyvážený.

Nadváhu  preto možno  rozdeliť do dvoch širších kategórií: 

  • z  prejedania  , t. j. spojeného s vysokokalorickými diétami, pri ktorých sú nadmerne konzumované v dôsledku nedostatočného povedomia o výžive a používania nevyváženej stravy;
  • z  hypospotreby  , v týchto prípadoch dochádza k výraznému spomaleniu metabolizmu s relatívnym fyziologickým úbytkom svalov: problém, ktorý len zriedka postihuje aktívnych športovcov a častejšie ľudí nad 30 rokov.

Prečo si vybrať Natural Slimin Patches ?

Významná výhoda náplastí v porovnaní s tabletami vyplýva z lepšej absorpcie zložiek. Účinné látky rýchlejšie a efektívnejšie prenikajú do pokožky priamo do krvi. Táto metóda vám umožňuje obísť tráviaci systém, čo eliminuje nepriaznivý účinok na pečeň. V prípade tabliet navyše časť účinných látok telo nevstrebáva a vylučuje sa prirodzeným spôsobom.

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Ako fungujú Natural Slimin Patches ?

Tajomstvom účinnosti náplastí je predovšetkým špeciálne navrhnutý náter. Jeho jedinečnosť spočíva v použití modernej transdermálnej technológie, ktorá umožňuje správne dávkovanie zoštíhľujúcich látok aj 24 hodín denne. Skladá sa zo 4 samostatných vrstiev, z ktorých každá ovplyvňuje proces odbúravania tuku iným spôsobom. Práve táto mnohostranná akcia zabezpečuje viditeľné chudnutie u 96,7 % užívateľov.

Prvá vrstva pôsobí ako prvý zásah a uvoľňuje molekulu kyseliny hydroxycitrónovej do krvného obehu, ktorá naprogramuje telo na intenzívne spaľovanie tukov a glukózy. Druhá vrstva je nabitá inhibítormi, ktoré spomaľujú vstrebávanie sacharidov v priemere o 67 %. Navyše znižujú pocit hladu. Ďalší povlak uvoľňuje antioxidanty, ktoré odstraňujú toxíny, cholesterol a škodlivé látky. V dôsledku toho sa stimuluje mikrocirkulácia, ktorá spôsobuje zmiznutie opuchov a celulitídy. Posledná vrstva pomáha regulovať prácu endokrinného systému a priaznivo pôsobí na štítnu žľazu, urýchľuje metabolizmus v priemere o 127%. Vďaka tomu počas kúry Natural Slimin Patches nedochádza k pocitu únavy, straty energie či hladu, ako je tomu pri iných zoštíhľujúcich kúrach.

Aké látky robia Natural Slimin Patches tak účinnými?

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Natural Slimin Patches obsahuje iba prírodné zložky s vedecky dokázanými účinkami. Tu sú kľúčové:

  • Garcinia Cambogia  – obsahuje kyselinu hydroxycitrónovú (HCA), ktorá urýchľuje metabolizmus tukov a zlepšuje trávenie. Pomáha stimulovať mikrocirkuláciu, zlepšuje tón a pevnosť pokožky. Okrem toho zabraňuje hromadeniu tuku.
  • Guarana  – vďaka obsahu purínových alkaloidov vrátane kofeínu stimuluje metabolizmus a ovplyvňuje rýchlejšie spaľovanie kalórií. Je to silný antioxidant, ktorý zvyšuje schopnosť organizmu fungovať a chráni pred predčasným starnutím.
  • Focus Vesiculosus  – morské riasy, ktoré sú prirodzeným zdrojom jódu, potláčajú chuť do jedla a zabraňujú hromadeniu lipidov v cievach. Ba čo viac, zintenzívňuje osmotický opuch, ktorý zabraňuje zadržiavaniu prebytočnej vody v tele a urýchľuje odstraňovanie toxínov.

Účinnosť Natural Slimin Patches – výskum

Inovatívne Natural Slimin Patches Transdermálne náplasti boli vyvinuté a patentované v laboratóriách Cambridge skupinou uznávaných vedcov. Ale predtým, ako sa Natural Slimin Patches začali predávať, boli dôkladne testované v Centre metabolických porúch v Toronte. Boli testované na účinnosť a bezpečnosť.

Výskumný tím v Toronte viedol odborníkov, ktorí dennodenne skúmajú príčiny obezity. Štúdie sa zúčastnilo 122 dobrovoľníkov, mužov aj žien, vo veku 23 až 65 rokov. Kritériá na prijatie do skupiny boli BMI nad 28 a proporcionálne vysoký obsah telesného tuku (nad 33,57 %). Čo je dôležité, podľa prieskumu sa všetci ľudia aspoň 7-krát v živote neúspešne pokúšali zbaviť prebytočných kíl.

Jeden z nich dostával náplasti Natural Slimin Patches každý deň počas 4 týždňov, zatiaľ čo druhý užíval placebo (tablety). Nikto z účastníkov presne nevedel, o aký produkt experiment ide. Všetci dobrovoľníci dodržiavali svoju súčasnú stravu a bolo im odporučené, aby sa venovali miernej fyzickej aktivite.

Po 30 dňoch vedci uskutočnili hĺbkové rozhovory a podrobný prieskum. V skupine s náplasťami až 91 % ľudí zaznamenalo výrazný pokles hmotnosti (BMI klesol v priemere o 7,2 bodu). Okrem toho sa zlepšili výsledky ich výskumu. Na otázku o subjektívnych pozorovaniach po liečbe subjekty uviedli, že sa zbavili celulitídy a opuchov (69 % subjektov), ​​tráviacich problémov (89 % subjektov) a mali viac energie (98 % subjektov). V skupine s placebom nedošlo k žiadnym významným zmenám.

Skontrolujte: Uslim.

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Natural Slimin Patches – názory na diétne portály

„Natural Slimin Patchs sa ukázali ako najlepší spôsob, ako získať zdravú a štíhlu postavu. Nečakal som také pozitívne výsledky výskumu tohto inovatívneho produktu. Prvýkrát po dlhom čase som zistil, že tento typ opatrenia je nielen pohodlný, ale predovšetkým účinný. Boj s obezitou nemusí byť odsúdený na neúspech a to všetko vďaka Natural Slimin Slices. Už nikdy nesiahnem po inej formulke, pretože náplasti na chudnutie mi dali vysnívanú postavu bez toho, aby som musela tráviť dlhé hodiny v posilňovni a vyčerpávajúcimi diétami. “

Oplatí sa zvoliť Natural Slimin Patches?

Natural Slimin Patches je produkt s overenými zoštíhľujúcimi vlastnosťami. Jeho unikátna receptúra ​​vo forme náplasti umožňuje jeho pôsobenie po dobu 24 hodín a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Upozorňujeme, že každá náplasť je taká silná, že sa neodporúča používať viac ako jednu náplasť denne.

>>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Vložiť komentár