Keto Slim – Funguje to? Negatívne názory, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť?

Dnes hovoríme o Keto Slim , novom   doplnku chudnutie   s mnohými sľuby, ktoré tento produkt ponúka.

Koľkokrát ste sa pokúšali schudnúť bez úspechu? Často, aj keď sa zameriame na tisíce diét a doplnkov, výsledok je vždy rovnaký: schudnúť a potom okamžite pribrať alebo zlyhať vôbec.

Tu nám  doplnky stravy Keto Slim pomáhajú  urýchliť náš metabolizmus  tým, že podporujú chudnutie.

Receptúra ​​týchto kapsúl je skutočnou inováciou v oblasti doplnkov stravy, v skutočnosti sú   100% prírodnej   a najvyššej kvality a   vyrobené !

Doplnky stravy KetoSlim sú dôležitým spojencom v boji s kilami navyše a povestným jo-jo efektom   . Vieme, aká frustrujúca je neschopnosť schudnúť z psychologického hľadiska, v skutočnosti sa každoročne tisíce žien a mužov snažia schudnúť s jediným výsledkom sklamania, že sa im to nepodarilo.

Vďaka prírodným aktívnym zložkám  Keto Slim  môžete schudnúť bez nadmernej námahy kombináciou kapsúl so zdravou výživou.

Tento doplnok nesľubuje zázračné účinky ako mnoho doplnkov na trhu, ale poskytuje konzistentné a prirodzené chudnutie bez akýchkoľvek zdravotných rizík, pretože neobsahuje škodlivé látky, ako je parafín, palmový olej, parabény a prísady.

Účinky sú viditeľné po niekoľkých dňoch: zmizne pocit opuchu, ťažoby a náhle návaly hladu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Čo je obezita (obezita)?

Ak sa vo vašom tele hromadí veľké množstvo telesného tuku, lekári hovoria o obezite alebo obezite. Obezita sama o sebe nie je považovaná za chorobu, ale môže spustiť sekundárne ochorenie, ako je cukrovka, kardiovaskulárne ochorenie alebo kĺbové problémy. Chudnutie možno najlepšie dosiahnuť pomocou kombinovanej terapie, ktorá sa skladá z diéty, cvičenia a liečby.

Na svete má každý druhý muž nadváhu a asi každý piaty je obézny. U žien sú čísla o niečo nižšie. Lekári stále častejšie diagnostikujú u  detí a dospievajúcich nadváhu a obezitu .

Zadajte: Keto Light+ .

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

BMI a WHR: kedy je váha príliš vysoká? 

Vďaka dvom vzorcom si môžete sami overiť, či pre vás váha a rozloženie tuku nepredstavuje zdravotné riziko.

Takzvaný   index telesnej hmotnosti alebo  BMI   skrátene popisuje pomer telesnej hmotnosti k výške. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) používa BMI na klasifikáciu hmotnostných kategórií dospelých takto:

 • Podváha: BMI ≤ 18,5
 • Normálna váha: BMI 18,5-24,9
 • Nadváha: BMI ≥ 25
 • Obezita: BMI ≥ 30
 • Štádium obezity I: BMI 30-34,9
 • Stupeň obezity II: BMI 35-39,9
 • III stupeň extrémnej obezity: BMI ≥ 40

Spočítajte si svoje individuálne BMI pomocou  BMI TK Calculator  .

Pre zdravotné riziko jedinca je okrem hmotnosti rozhodujúce aj odbúravanie tuku. Brušný tuk, tiež známy ako viscerálny tuk, nepretržite uvoľňuje patogénne mediátory. Môžu zvýšiť váš krvný tlak a spôsobiť cukrovku a zápal.

To, že nosíte príliš veľa brušného tuku, spoznáte jednoducho tak, že obvod pása vydelíte obvodom bokov. Pomer bokov k pásu  , takzvaný pomer pása k bokom  , skrátene   WHR   , by mal byť u mužov menší ako 1,0 au žien menší ako 0,85. S typom postavy súvisí aj WHR: hodnota pod príslušnou hranicou značí skôr zdravý tvar hrušky, vyšší skôr nezdravý tvar jablka.

Akým spôsobom Keto Slim účinkuje?

Doplnok stravy Keto Slim prichádza vo forme tabliet   bohatých na bioaktívne látky, vďaka ktorým dokáže rýchlo a efektívne ovplyvniť metabolizmus, zrýchliť ho a pôsobiť priamo na tukové zásoby. Účinky sú viditeľné už od prvých týždňov: podkožný tuk, celulitída a všetky nedokonalosti pokožky sú drasticky redukované, čo dáva harmonickú a pestovanú postavu.

Kapsule pôsobia priamo v tráviacom trakte   a znižujú pocit hladu na niekoľko hodín po požití. KetoSlim  má navyše čistiaci účinok na pečeň a črevá, vďaka čomu sú zdravšie.

Ako dlho trvá, kým sa dostavia prvé účinky KetoSlim?

Klinické štúdie vykonané odborníkmi preukázali, že   prvé účinky KetoSlim sú viditeľné už po 30 dňoch liečby   .

Benefity aktivované prírodnými látkami obsiahnutými v tabletkách majú účinok, ktorý stimuluje metabolizmus, zrýchľuje ho a tým podporuje neustále chudnutie v priebehu času.

Ale nielen to,   KetoSlim intenzívne pôsobí   na tukové zásoby v kritických oblastiach, ako je brucho, stehná, boky a zadok, cieleným pôsobením presne tam, kde sa nahromadil v najhlbších vrstvách. Len za pár týždňov môžete získať zdravšiu, hladšiu pleť a bez nenávidených nedokonalostí pleti.

Pocit plnosti spôsobený užívaním doplnku je prakticky okamžitý, týmto spôsobom   môžete kontrolovať množstvo jedla   a množstvo prijatých kalórií za deň.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Zloženie a účinné látky:

Zloženie doplnku stravy  Keto Slim  bolo vyvinuté za 5 rokov laboratórneho výskumu, použité ingrediencie sú určené na pravidelnú podporu chudnutia.

Výrobok prešiel všetkými kontrolami kvality noriem EÚ, vďaka čomu je bezpečný a účinný.

Pozrime sa podrobne na aktívne zložky doplnku:

 • Extrakt z Garcinia Cambogia   je známy svojimi vlastnosťami, ktoré znižujú chuť do jedla a zároveň zvyšujú spotrebu kalórií. Tiež zrýchľuje váš základný metabolizmus, čo podporuje chudnutie.
 • Extrakt zo semien guarany   je veľmi bohatým zdrojom kofeínu, ktorý poskytuje celkový stav pohody a umožňuje jeho detoxikáciu. Zvyšuje aj pocit plnosti a tým znižuje príjem potravy.
 • Extrakt z bobúľ Acai   je užitočnou zložkou v procese chudnutia, pretože má detoxikačné a revitalizačné vlastnosti. Acai bobule obsahujú mnoho vlákniny, ktorá predlžuje pocit plnosti.
 • Zelený čaj   je nevyhnutný na vylučovanie toxínov, napomáha tráveniu a urýchľuje metabolizmus. Vedecké výskumy sa zhodujú, že pomáha aj rozpúšťať nahromadený podkožný tuk.
 • Ascophyllum nodosum   (riasa riasa), bežne známa ako hnedá riasa, má schopnosť potláčať chuť do jedla a zároveň rýchlo spaľovať prebytočný tuk.

Výhody doplnku na chudnutie Keto Slim:

Aktívne zložky doplnku Keto Slim fungujú v synergii   , čo je výsledok päťročného výskumu, ktorý umožňuje systematické a postupné chudnutie v priebehu času bez prílišných obetí alebo zvláštnych zmien životného štýlu.

100% prírodné   zloženie týchto doplnkov okrem chudnutia prispieva k celkovej pohode tela, pretože odstraňuje toxíny a všetky tieto škodlivé látky

vďaka vysokému obsahu antioxidantov.
Výhody používania  Keto Slim  sú viditeľné po niekoľkých týždňoch aj vonku, pretože stimulujú vymiznutie celulitídy, pomarančovej kože a nedokonalosťou pokožky, čím ju robia hladkú, homogénnu a kompaktnejšiu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Názory odborníkov a názory ľudí, ktorí doplnok Keto Slim vyskúšali:

Odborníci tvrdia, že KetoSlim zvyšuje aktivitu bazálneho metabolizmu, čo vám umožňuje rýchlo a bez prílišných obetí schudnúť bez toho, aby ste sa museli vyhnúť zdravotným rizikám.

Klinické štúdie, ktoré schválili doplnok  KetoSlim  , vykonané   lekármi  z odboru, a spätná väzba od užívateľov, ktorí si doplnok zakúpili, sú prevažne pozitívne.

Počet ľudí všetkých vekových kategórií, ktorým sa podarilo schudnúť vďaka  Keto Slim  , je impozantný.

Predpoklad:

Ako u všetkých doplnkov stravy   sa odporúča riadiť sa iba pokynmi v   príbalovom letáku.

Na dosiahnutie maximálnych výsledkov Keto Slim sa odporúča neprestať užívať aspoň mesiac   , navyše tieto prírodné doplnkové tabletky je možné užívať aj dlhodobo, pretože nemajú žiadne vedľajšie účinky na vaše zdravie.

Je vhodné kombinovať užívanie  Keto Slim  s vyváženou stravou a pravidelnou fyzickou aktivitou pre lepšiu aktiváciu účinných látok používaných s doplnkom.

Tablety sa užívajú   3x denne pred jedlom   a zapíjajú sa veľkým pohárom vody.
Každá dóza obsahuje 30 tabliet a je veľmi pohodlná na nosenie po celý deň.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Má to nejaké kontraindikácie?

Tablety  Keto Slim   nepredstavujú zdravotné riziko   .

Vďaka   100% prírodným zložkám   neobsahujú žiadne látky potenciálne zdraviu škodlivé.

V skutočnosti ide o doplnok, ktorý prešiel mnohoročnými analýzami v špecializovaných laboratóriách, ktoré vďaka testom najnovšej generácie zaručili jeho bezpečnosť.

Nemal by byť podávaný deťom, tehotným ženám a ľuďom s ochorením tráviaceho traktu a štítnej žľazy.

Keto Slim   je doplnok, a preto si ju nemusíte   kupovať na lekársky predpis.

Cena a kde kúpiť:

Patent doplnku Keto Slim je revolučný   , pretože funguje vďaka synergii zložiek, ktoré sú svojimi vlastnosťami jedinečné. Z tohto dôvodu existuje mnoho spoločností, ktoré sa ho snažia napodobniť a umiestniť na internet.

Je dôležité objasniť, že Keto Slim by mala byť zakúpená iba prostredníctvom   pôvodnej webovej stránky . Postup nákupu je veľmi jednoduchý a bezpečný: stačí vyplniť online formulár a poradca sa vám ozve telefonicky. Po potvrdení nákupu vám Keto Slim do pár dní pohodlne doručíme domov a až po doručení budete môcť pristúpiť k platbe.

Tento spôsob nákupu dokazuje najvyššiu serióznosť výrobcu.
Na pôvodnom webe navyše môžete využiť veľmi výhodnú ponuku   zľavy 50%   z ceny na všetky objednávky tu na webe.

>>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

1 komentár k “Keto Slim – Funguje to? Negatívne názory, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť?”

Vložiť komentár