Intenskin – funguje to? Podvod? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Hľadáte informácie o  Intenskin kréme proti vráskam a depigmentácii ? V tomto článku nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o jeho  zložení  ,  vlastnostiach  , spôsobe aplikácie a  cene  a tiež si môžete prečítať  recenzie  tých, ktorí ho už používali.

Boj proti   známkam starnutia   je vždy ťažký. S pribúdajúcimi rokmi sa prvé viditeľné prejavy plynutia času objavujú najmä   na tvári  :   objavujú sa prvé fľaky  , pleť zmatnie,     lícne kosti a pery začínajú obsadzovať jemné vrásky .

Našťastie sa s   týmito nedokonalosťami   , ktoré spôsobujú veľa neistoty, dá bojovať inovatívnym   krémom na tvár  :  Intenskin  .

V tomto článku sa dozviete o všetkých   vlastnostiach krému Intenskin  , jeho vlastnostiach, výhodách pre pokožku a ako ho kúpiť na  oficiálnej stránke .

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je hypopigmentácia?

Hypopigmentácia je strata farby kože v dôsledku genetiky, zdravotného stavu alebo zranenia. Môže postihnúť ľudí od narodenia alebo sa môže vyvinúť neskôr v živote.

Osoba s hypopigmentáciou  nemusí mať  farbu pokožky na celom tele, jej pokožka je svetlejšia, ako sa očakávalo, alebo má škvrny svetlej a tmavšej pokožky. Stáva sa to vtedy, keď dôjde k poškodeniu, ktoré postihuje melanocyty, bunky, ktoré produkujú melanín. Keď produkcia melanínu klesne v určitých oblastiach alebo v celom tele, vedie to k strate farby kože.

Najbežnejšie príčiny hypopigmentácie sú ( budú zahrnuté dôveryhodný zdroj ):

V tomto článku sa dozviete o rôznych typoch hypopigmentácie a o tom, čo ich spôsobuje.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo to je?

Aby ste pochopili hypopigmentáciu , je užitočné vedieť, ako pokožka zvyčajne získava svoju farbu. Melanocyty sú pigmentové bunky, ktoré produkujú melanín. Melanín je proteín, ktorý dodáva pokožke, vlasom a očiam ich pigment alebo farbu.

Množstvo pigmentu v koži človeka bude závisieť od genetických faktorov a vystavenia slnku. U niektorých ľudí však môžu poruchy pigmentácie ovplyvniť tmavosť alebo svetlosť pokožky.

Ak sú bunky produkujúce melanín poškodené alebo majú nezvyčajné genetické vlastnosti,  môže to ovplyvniť  produkciu melanínu a farbu pokožky. Môže viesť k hypopigmentácii, strate pigmentu alebo farby pokožky. Táto strata farby sa môže vyskytnúť po celom tele alebo v škvrnách. Veľkosť a tvar náplastí sa môže značne líšiť.

Hypopigmentácia môže postihnúť pokožku akejkoľvek farby, ale môže byť výraznejšia u ľudí s tmavšou pleťou kvôli kontrastu medzi ich prirodzenou farbou pleti a bielymi škvrnami. Ľudia s tmavšou pokožkou môžu byť tiež náchylnejší na hypopigmentáciu po zápalovej reakcii.

Čo je Intenskin, na čo je a ako funguje

Intenskin   je   krém na tvár proti starnutiu   vhodný na   boj proti známkam  starnutia vrátane škvŕn, zlej jednotnosti farieb a vrások. Vďaka svojim zložkám nielenže robí pokožku oveľa jasnejšou a hodvábnou, čo poskytuje okamžitý estetický efekt, ale je tiež schopný   stimulovať tvorbu kolagénu  , základného proteínu tváre, ktorý pôsobí ako výplň epidermis,   redukcia vrások a zmeny farby  .

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Koľko ml je v balení?

Jedno balenie  Intenskin krému proti starnutiu  obsahuje  50 ml  produktu.

Krém na tvár Intenskin: zložky – zloženie

V tomto odseku si podrobne popíšeme,   čo obsahuje Intenskin krém proti škvrnám  .

Hlavnými  zložkami Intenskin  sú   ostropestrec mariánsky   (  Silybum marianum  ) a   extrakt z repy   (  Brassica rapa  ). Tu sú vlastnosti týchto zložiek podrobnejšie.

Cardo Marián

Pestrec mariánsky je rastlina, ktorá má   dôležitý estetický účinok, ktorý pomáha bojovať proti známkam starnutia  .

Blahodarné účinky extraktu z ostropestreca mariánskeho možno pripísať   Silymarínu  , prírodnej zmesi troch flavonoidov: silybínu, silykristínu a silidianínu v pomere 3:1:1. Táto zmes sa ukázala ako   vynikajúci prostriedok proti starnutiu  vďaka svojej schopnosti   pôsobiť proti poškodeniu spôsobenému slnečným žiarením  .

Nedávne štúdie potvrdili nielen to, že tieto pomocné látky prítomné v extrakte z ostropestreca mariánskeho sú schopné pôsobiť proti   UVB lúčom,   ale aj   UVA lúčom  , ktoré sú rovnako nebezpečné, ak sa užívajú nedostatočne kontrolovaným spôsobom.

Štúdie najmä zistili, že silymarín sa môže podieľať na modulácii procesov fotostarnutia, čím pôsobí proti účinkom ultrafialových lúčov.

Okrem toho má extrakt z ostropestreca mariánskeho pozoruhodné   hydratačné vlastnosti  . Štúdia preukázala pozitívny vplyv používania pleťovej vody na hydratáciu pokožky porovnaním základného krému (kontrola) s krémom obohateným o extrakt z ostropestreca mariánskeho.

Pleť pokrytá krémom s obsahom ostropestreca mariánskeho sa vyznačovala nielen vyššou vlhkosťou, ale aj   nižšími stratami vody epidermou  .

Všetky tieto vlastnosti extraktu z ostropestreca mariánskeho boli potom vzaté a potvrdené v ďalšej štúdii sumarizujúcej jeho vlastnosti.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Výťažok z repy

Výhody repy a celej čeľade zeleniny, do ktorej patrí (Brassicaceae), poznajú odborníci na výživu a výživu po celom svete. Táto zelenina v skutočnosti obsahuje veľmi vysoké hladiny antioxidantov a vitamínov, ktoré sú užitočné v boji proti oxidačnému stresu a optimalizácii metabolizmu.

Vitamíny a antioxidanty sa však môžu podieľať aj na rôznych procesoch súvisiacich s estetickým vzhľadom pokožky, ako je to v prípade extraktu z repíka.

Nedávna štúdia hodnotila účinnosť extraktu z repy pri   znižovaní zafarbenia  riadením reakcií, ktoré vedú k produkcii melanínu. Výsledky ukázali, že   pokožka ošetrená extraktom z repy   nielenže   produkovala menej melanínu  , ale   rovnomerne ho rozložila   po pokožke.

Inými slovami, vedci dokázali, že extrakt z repy je účinný pri zosvetľovaní pokožky a pri znižovaní vzhľadu nedokonalostí starnutia, ako je hyperpigmentácia.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Výhody krému Intenskin

Na základe vyššie uvedeného možno hlavné výhody Intenskin zhrnúť takto:

  • Hlboko zvlhčuje   pokožku a zabraňuje strate vody;
  • chráni pokožku pred UVA a UVB žiarením  ;
  • znižuje tvorbu tmavých   škvŕn na koži;
  • podporuje   tvorbu kolagénu  .

Ako dlho trvá dosiahnutie výsledkov?

Prvé   účinky   spojené s aplikáciou Intenskinu na pokožku tváre sú viditeľné v   rôznych časoch  v závislosti od osoby. Pred hodnotením účinnosti krému sa odporúča spotrebovať aspoň celý obsah balenia.

Krém proti starnutiu Intenskin: ako ho používať?

Intenskin sa odporúča aplikovať na pokožku tváre   dvakrát denne  : ráno a večer, po bežnom očistení pleti. Naneste malé množstvo produktu na celú tvár a    končekmi prstov   masírujte jemné kruhy   , kým sa balzam úplne nevstrebe.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky lieku Intenskin

Vďaka vyváženému zloženiu a   Intenskin na báze prírodných zložiek nemá žiadne zásadné kontraindikácie  . Je však vhodné   pozorne si prečítať zloženie prípravku  a vyhnúť sa užívaniu v prípade precitlivenosti alebo alergie na niektorú zo zložiek.

Intenskin je krém na tvár a   nie je vhodný na starostlivosť o očné okolie  .

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Je výrobok bezpečný?

Vďaka svojmu zloženiu   založenému na prírodných zložkách   a   prísnym testom   , ktorým prechádza pred uvedením na trh, možno povedať, že   Intenskin  je pleťová voda   bezpečná .

Intenskin: recenzie, komentáre a fórum

Názory  a  recenzie  spoločnosti Intenskin  , ako aj komentáre  zanechané vo  fórach  sú vo všeobecnosti   veľmi priaznivé  . Zákazníci oceňujú najmä   konzistenciu krému  , ako aj   viditeľné účinky pri pravidelnom používaní  . Estetické výhody pripisované pleťovej vode sú zrejmé a prirodzené: pokožka je na dotyk kyprá a vyzerá mladšie bez potreby kozmetického chirurga.

Aká je cena a kde kúpiť krém Intenskin

Intenskin  je možné zakúpiť len na   oficiálnej stránke predajcu  , ktorú nájdete tu na stránke kliknutím na banner. Cena je momentálne zľavnená -50% zo základnej ceny.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár