Inslim, funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Inslim  je inovatívny prírodný doplnok stravy v tabletách podporujúci proces chudnutia. Tento doplnok môže byť tiež použitý na zlepšenie účinnosti ketogénnej diéty a už zhromaždil veľa pozitívnych recenzií a názorov zákazníkov online.

Ketogénna diéta

Ketogénna diéta je typ stravovania, ktorý sa zameriava predovšetkým na konzumáciu zdrojov dobrých tukov s nižším obsahom sacharidov a striedmom bielkovín, čo vedie telo k prechodu z metabolizmu sacharidov na metabolizmus tukov. Jednoducho povedané, ketodiéta je nízkosacharidová diéta s vysokým obsahom tukov, ktorá umožňuje telu aktívne využívať uložený tuk. Ketogénna diétapomáha znižovať hladinu cukru v krvi a inzulínu tým, že umožňuje telu spaľovať namiesto ukladania tukov. Je prospešný pre ľudí, ktorí chcú schudnúť za krátky čas, ako aj pre pacientov trpiacich niektorými chorobami. Ketogénna diéta je skutočným „jedlom ako liekom“, ktorý vám umožní schudnúť a účinne liečiť základné ochorenia. Má viac ako storočnú históriu v medicíne ako liečba epilepsie v dňoch pred príchodom moderných antiepileptických liekov.

Pozrite si: Beslimmer  , DayBurner

Aký je princíp ketogénnej diéty?

Ketogénna diétaalebo “keto” zahŕňa konzumáciu malých množstiev škrobových potravín, ako je ryža, múka, zemiaky, obilniny, ovocné šťavy, cukrom sladené nápoje alebo určité ovocie. Keď jete škrobové potraviny, vaše telo ich trávi na glukózu, ktorá sa rýchlo vstrebáva, čím sa rýchlo zvyšuje hladina cukru v krvi a inzulínu. Sacharidy sú hlavným energetickým palivom, ktoré telo využíva. Nízkosacharidová diéta vyčerpáva zásoby uhľohydrátov v tele pred ďalším jedlom, čím sa znižuje hladina cukru v krvi a inzulínu. Telo sa dostáva do stavu „ketózy“, do stavu, v ktorom využíva na energiu tuk namiesto sacharidov; pečeň produkuje ketóny, ktoré možno merať v krvi a moči ako indikátor ketózy. Ketóza znižuje hlad a pomáha pri chudnutí. Spočiatku sa pacient môže cítiť unavený a má nízku hladinu energie. po prejdení,

Čo je to ketogénna diéta? 

Ketogénna diéta je diéta s nízkym obsahom sacharidov a vysokým obsahom tukov, ktorá obsahuje približne 60 % tuku, 30 % bielkovín a 10 % sacharidov v porovnaní s 30 % tuku, 15 % bielkovín a 55 % sacharidov v konvenčnej strave. V ketogénnej diéte sú uhľohydráty obmedzené na 50 gramov denne a tuky sú oveľa vyššie ako hladiny, na ktoré je väčšina ľudí zvyknutá. Pretože tuk neindukuje takmer žiadnu sekréciu inzulínu v porovnaní so sacharidmi a bielkovinami, keto diéta udržuje hladinu inzulínu v krvi na nízkej úrovni a zároveň udržuje hladinu glukózy v krvi. Nízke hladiny inzulínu umožňujú prechod z ukladania tuku na spaľovanie tukov, čo spôsobuje stav nutričnej ketózy, v ktorom telo na energiu spaľuje namiesto glukózy tuky. Preto ketogénna diéta pomáha pri rýchlom chudnutí. cukrovka ,  srdcové choroby  ,  obezita  , niektoré  druhy rakoviny  a neurologické poruchy, ako je  Alzheimerova choroba  ,  Parkinsonova choroba  alebo  epilepsia  .

Čo sú ketogénne potraviny? 

Zdravé keto potraviny sú nespracované, čerstvé, skutočné potraviny, ktoré obsahujú dobré tuky, pozostávajúce z mononenasýtených a polynenasýtených  omega-3 tukov, pričom sa vyhýbajú zápalovým olejom zo semien a rafinovaným sacharidom, ako sú sladené nápoje. Medzi zdroje dobrých tukov patria:

 • Potraviny obsahujú mononenasýtené mastné kyseliny,  vrátane olivového oleja, sezamového oleja, avokádového oleja, orechov alebo semien, vrátane mandlí, makadam, lieskových orechov, vlašských orechov, pistácií; chia, ľanové a tekvicové semienka.
 • Potraviny obsahujúce omega-3 polynenasýtené mastné kyseliny,  vrátane tuniaka, makrely, sardiniek a vlašských orechov, pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu, znižujú riziko srdcových chorôb a mŕtvice a pomáhajú budovať nové bunky v tele. 
 • Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom,  ako je kokosový olej.

Activin: čo to je?

Inslim je pitný doplnok stravy, čoraz obľúbenejší, určený na zlepšenie výsledkov dnes už známej ketogénnej diéty, pretože dokáže telo prinútiť rýchlejšie prejsť do ketózy.

Tento doplnok je dostupný vo forme tabliet, ktoré sa rozpustia vo vode a zapíjajú vodou. Dá sa veľmi ľahko vziať a môžete ho mať vždy so sebou, aj keď ste mimo domova.

Balenie má vzduchotesný uzáver, ktorý umožňuje zachovať čerstvosť, účinky a benefity ingrediencií neporušené a obsahuje 10 rozpustných tabliet.

Ako funguje Inslim ?

Doplnok je schopný pôsobiť proti faktorom, ktoré môžu brzdiť alebo spomaliť chudnutie.

Tento keto doplnok stravy je skutočne užitočný, pretože pomáha:

 • Zvýšte rýchlosť metabolizmu;
 • Zastavte produkciu glukózy a tukových buniek;
 • Spaľujte tuky a premieňajte ich na energiu;
 • Blokovať tvorbu vrások a celulitídy;
 • Znížte hladiny stresového hormónu kortizolu a zlepšite duševné zdravie;
 • Obnovte funkcie mozgu a nervového systému

Podľa odborných rád a názorov trvá prechod do stavu ketózy zvyčajne až dva týždne. Vďaka Inslim sa dajú tieto časy naozaj skrátiť.

Inslim Forum : recenzie a názory, komentáre

Na internetových fórach, kde ľudia diskutujú a radia ohľadne ketogénnej diéty, však už môžete nájsť pozitívne názory a názory. Negatívne názory na Inslim sme nenašli .

Naopak, existuje veľa recenzií, názorov a svedectiev, ktoré potvrdzujú účinnosť produktu. Čajové tablety na rozpustenie v organickej vode majú veľa výhod pre pohodu tela.

Ako zdôrazňujú najnovšie a početné recenzie a názory, vrátane dietológov, na zbavenie sa tuku a usadenín je potrebné prečistiť celé telo, upraviť činnosť čriev, urýchliť metabolizmus a znížiť množstvo skonzumovanej potravy. Inslim má všetky tieto vlastnosti. Doplnok poskytuje telu užitočné zložky, ktoré podporujú proces chudnutia.

Jedinečná receptúra ​​tabliet Inslim na rozpustenie vo vode podľa recenzií a názorov na internetových fórach funguje tak, že pomáha telu rýchlejšie premieňať tuky na energiu a:

 • Poskytuje výsledky bez veľkého úsilia – Aktívne zložky produktu pôsobia po celý deň, zatiaľ čo vy pracujete, odpočívate a dokonca aj spíte. Urýchľujú metabolizmus a naštartujú proces spaľovania tukov bez cvičenia.
 • Nespôsobuje vedľajšie účinky – vďaka prírodným zložkám negatívne neovplyvňuje srdce, cievy a pečeň. Okrem toho minimalizuje počet alergických reakcií.
 • Žiadne spaľovanie svalov – Inslim ingrediencie rozkladajú podkožné tukové tkanivo a zároveň prispievajú k zachovaniu svalovej hmoty. Zabraňujú poklesu hladiny elektrolytov v krvi, čo prispieva k zdravému chudnutiu.

Doplnok má zloženie, ktoré možno nazvať zvýšenou ketónovou energiou, keďže pomáha telu efektívnejšie dosiahnuť stav ketózy.

Inslim je silný doplnok založený na princípoch ketogénnej diéty, ktorý vám umožní schudnúť spaľovaním tukového tkaniva, ako aj zlepšiť tráviace procesy a kvalitu spánku.

„Som spokojný používateľ Inslim a používam ho už niekoľko mesiacov. Toto je úžasný produkt, ktorý mi skutočne pomohol dosiahnuť moje ciele v oblasti chudnutia. Som veľmi rád, že som to objavil, pretože nie je dostupný v lekárňach. Veľmi by som odporučil!”

„Používam Inslim niekoľko mesiacov a je to skvelý produkt. Výsledky boli úžasné a som veľmi rád, že som to objavil. Len škoda, že nebol dostupný v lekárňach, ale okrem toho je to fantastický produkt!“

Ako používať Inslim ? Príbalový leták a dávkovanie

Inslim sa dá veľmi ľahko vziať aj mimo domova. Návod a návod na použitie sú súčasťou letáku a balenia.

Tu je návod, ako používať Inslim :

 • Rozpustite jednu tabletu vo veľkom pohári vody pri izbovej teplote a vypite;
 • Informácie o dennom dávkovaní nájdete v pokynoch na originálnom balení Inslim ;
 • Dôsledne užívajte produkt.

Tablety rozpustné vo vode by sa mali užívať najmenej 30 po sebe nasledujúcich dní, najlepšie v spojení s ketodiétou a fyzickou aktivitou, dokonca aj miernou aktivitou.

Pred začatím liečebného cyklu odporúčame urobiť fotografiu, aby ste mohli porovnať účinok pred a po a skontrolovať výsledky.

Doplnok stravy Inslim nenahrádza jedlo, nie je liekom a nevyžaduje lekársky predpis.

Zloženie a zložky aktivínu

Na zloženie a receptúru čaju sa používajú rôzne zložky prírodného a organického pôvodu, výsledkom čoho je doplnok stravy, ktorý je bezpečný na používanie.

Prirodzené kombinované pôsobenie ingrediencií Inslim tlačí telo k rýchlejšiemu vstupu do ketózy, čo dáva impulz na chudnutie. Obsahuje:

 • Sušené ovocie – podieľa sa na syntéze hemoglobínu a aktivuje gén SIRT, nazývaný aj štíhla génová diéta;
 • Kvety harmančeka – Zvyšujú produkciu hormónov zodpovedných za metabolizmus uhľohydrátov, ktoré urýchľujú metabolizmus. Okrem toho znižujú nervozitu, úzkosť a zlepšujú kvalitu spánku;
 • Semená feniklu – znižujú hladinu cholesterolu v krvi, zlepšujú metabolizmus, znižujú zadržiavanie vody, zmierňujú opuchy a pomáhajú zmenšiť objem tela;
 • Pohánka – posilňuje kĺby a podporuje pôsobenie dôležitého elektrolytu zodpovedného za fungovanie všetkých buniek a tkanív v tele;
 • Čučoriedky – dodávajú energiu, pomáhajú udržiavať koncentráciu a podporujú chudnutie bez ovplyvnenia svalovej hmoty;
 • Pestrec mariánsky – uvoľňuje svaly, predchádza kŕčom a zmierňuje bolesti kĺbov.

Pri použití v súlade s návodom by zloženie a zloženie čaju Inslim na rozpustenie vo vode nemalo mať žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky.

Ide o silný doplnok stravy, ktorý obsahuje zložky, ktoré čerpajú silu z ketogénnej stravy. Diéta, ktorá, ako je dnes známe, umožňuje schudnúť spaľovaním tukov na výrobu energie, pričom zlepšuje tráviace procesy a dokonca aj kvalitu spánku.

Existujú nejaké kontraindikácie alebo vedľajšie účinky?

Inslim , ako už bolo spomenuté, je úplne prírodný produkt. Tento doplnok ako taký neobsahuje minsan a keďže neobsahuje prírodné zložky, nepodlieha negatívnym hodnoteniam ohľadom vedľajších účinkov a kontraindikácií.

Produkt môžu bezpečne užívať muži a ženy všetkých vekových kategórií, vrátane ľudí, ktorí nedodržiavajú ketogénnu alebo nízkosacharidovú diétu.

Štíhla cena – kde kúpiť?

Ak chcete kúpiť a získať originálny Inslim za najlepšiu cenu, jednoducho vyplňte online formulár so všetkými potrebnými osobnými údajmi na oficiálnej webovej stránke.

Vložiť komentár