HedraPure – funguje to? Podvod? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

HedraPure je inovatívna biologická liečba pozostávajúca z čisto prírodného oleja na čistenie uší, ktorý spoločnosť Nutresin uviedla na trh začiatkom roku 2021. Tento olej na čistenie uší bol vyvinutý renomovaným mikrobiológom a úspešne prešiel niekoľkými klinickými testami v rôznych krajinách EÚ. Jeho účinnosť bola 96%.

Od vstupu na trh v roku 2021 pomohla predajom ako teplé rožky desiatkam tisíc ľudí. Ľudia ho uprednostňujú, pretože sa používa oveľa jednoduchšie ako tradičné lieky a hygiena zvukovodu predpísaná lekárom.
Dodáva sa v sklenenej fľaši pre bezpečnejšie skladovanie. Sada obsahuje aj pipetu, ktorá uľahčuje odmeranie správnej dávky a návod na použitie. Nepredpokladajú sa žiadne negatívne vedľajšie účinky, alergie ani kontraindikácie.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Príčiny straty sluchu u dospelých

Stratu sluchu môžete zdediť po svojej rodine. Je bežné, že strata sluchu sa vyvíja s vekom. Existujú aj iné dôvody, ako je opísané nižšie. Strata sluchu môže nastať sama o sebe alebo s  tinnitom  alebo zvonením v ušiach.

Niektoré príčiny straty sluchu u dospelých zahŕňajú:

Otoskleróza. Ide o ochorenie  stredného ucha  . To sťažuje pohyb drobným členkom v strednom uchu. Spôsobuje  prevodovú stratu sluchu  . Tento stav sa často lieči chirurgicky.

Meniérova choroba. Toto je problém  vnútorného ucha  . Príčina Meniérovej choroby nie je známa. Zvyčajne začína u ľudí vo veku 30 až 50 rokov. Osoba s týmto ochorením má často  senzorineurálnu stratu sluchu  . Časté sú závraty a zvonenie v uchu. Môže sa vyskytnúť aj citlivosť na hlasné zvuky. Strata sluchu prichádza a odchádza, ale časom sa strata sluchu stáva trvalou.

Autoimunitné ochorenie vnútorného ucha. Autoimunitná porucha je taká, pri ktorej vaše telo napáda samo seba. Tento typ straty sluchu sa vyskytuje rýchlo. Ak náhle stratíte sluch, mali by ste čo najskôr navštíviť lekára. Liečba môže pomôcť znížiť stratu sluchu na minimum.

Ototoxické lieky  . Existuje niekoľko liekov, ktoré môžu spôsobiť stratu sluchu. O liekoch, ktoré užívate, by ste sa mali porozprávať so svojím lekárom. Niektoré lieky, ktoré môžu ovplyvniť sluch, zahŕňajú:

  • Aminoglykozidové antibiotiká, ako je streptomycín, neomycín alebo kanamycín
  • Veľké množstvo aspirínu
  • Slučkové diuretiká, ako je lasix alebo kyselina etakrynová
  • Niektoré chemoterapeutické lieky

Veľmi hlasný hluk. Hlasitý hluk  môže spôsobiť trvalú stratu sluchu. Strata sluchu spôsobená hlukom je bezbolestná a zvyčajne sa vyskytuje v priebehu času. Počutie veľmi hlasného zvuku, napríklad výbuchu, môže spôsobiť náhlu stratu sluchu.

Akustická neuróma. Toto je príklad nádoru, ktorý spôsobuje stratu sluchu. Môže to tiež spôsobiť zvonenie v uchu a pocit plných uší. Potrebujete liečbu akustického neurómu.

Fyzické poranenie hlavy. Traumatické  poranenie mozgu (TBI)  , diera v ušnom bubienku a poškodenie  stredného ucha  môžu spôsobiť stratu sluchu.

Presbykus. Ide o  senzorineurálnu stratu sluchu  , ktorá sa vyskytuje s vekom. Reč sa môže zdať tlmená alebo nezreteľná. Možno budete musieť požiadať ľudí, aby opakovali alebo otočili televízor hlasnejšie, aby to počuli.

Čo je HedraPure

Odborníci pracujúci v tejto oblasti nie sú prekvapení pozitívnymi recenziami a recenziami. Najlepší produkt starostlivosti o uši úspešne prešiel niekoľkými klinickými skúškami na oboch stranách oceánu. Dokázal znížiť príznaky straty sluchu a tinnitu u 98 % z 1 000 účastníkov. Nespôsobil žiadne negatívne vedľajšie účinky ani kontraindikácie.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

Zloženie: čo obsahuje?

Tento HedraPure je inšpirovaný prírodou a je organický. Tento tekutý roztok na čistenie uší obsahuje iba organické esenciálne oleje. Hlboko hydratujú a čistia a zanechávajú pokožku okolo ucha hladkú na dotyk. Je to čistý a organický produkt bez parabénov a GMO.

Návod: Ako ho používať?

Nasledujúce 3 jednoduché kroky popisujú, ako bezpečne a bez vedľajších účinkov používať olej HedraPure pre lepšiu hygienu uší, podľa návodu na použitie: Nasajte malé množstvo oleja na čistenie uší do kvapkadla a pridajte tri (3) kvapky do zvukovodu Urobte to 1-3 krát týždenne Opakujte tento postup niekoľko mesiacov, aby ste získali trvalo čistý sluch!

Ako HedraPure účinkuje?

HedraPure čistí zvukovod a účinne odstraňuje ušný maz; Nespôsobuje vedľajšie účinky a kontraindikácie, ako sú kožné vyrážky; Vo svojich komentároch a recenziách zákazníci poznamenávajú, že chráni pred tinnitom; Účinok je pozitívny pre ľudí všetkých vekových kategórií.

klady a zápory

  • Potvrdené lekármi
  • Odborníci radia
  • Prírodné zloženie

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

HedraPure indikácie na použitie

Podľa klinických štúdií trpí problémami so sluchom každý tretí človek na celom svete. Hlavnú časť tvoria ľudia vo veku 36 až 95 rokov, ktorým to nedochádza. Moderný svet je plný zvukov rôzneho druhu a intenzity. Je to tiež kľúčový vonkajší faktor, ktorý negatívne ovplyvňuje sluch. Mestské prostredie je tiež zdrojom rôznych druhov hluku. Každodenné vystavenie sa tomuto typu vždy ovplyvní váš sluch. Tu sú hlavné príčiny, ktoré môžu spôsobiť problémy: hluk v meste, alergie, choroby ako vysoký krvný tlak a cukrovka. Dlhé počúvanie hlasnej hudby, najmä so slúchadlami. A, samozrejme, nesprávne čistenie uší.

Kontraindikácie HedraPure

Nespôsobil žiadne negatívne vedľajšie účinky ani kontraindikácie.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<<

1 komentár k “HedraPure – funguje to? Podvod? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť”

Vložiť komentár