GoldRevive, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Krém na vrásky GoldRevive je kozmetický prípravok určený na boj a redukciu viditeľných známok vrások na pokožke. Sérum obsahuje hydratačné a omladzujúce zložky, ktoré pomáhajú zlepšiť vzhľad pleti pre hladší a mladší vzhľad.

Opakujúce sa pohyby svalov, fajčenie a príliš veľa slnka sú hlavnou príčinou vrások. Ale aj keď pravidelne používate opaľovací krém a  vyhýbate sa cigaretám  , aj tak sa vám s pribúdajúcim vekom objavia vrásky a vrásky. 

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vrásky nie sú vážnou chorobou, no zbaviť sa ich môže stáť majland. To je dôvod, prečo predaj kozmetiky proti vráskam len v USA dosiahne do roku 2026 viac ako 60 miliárd dolárov. A to ešte neberieme do úvahy miliardy dolárov vynaložené na plastické operácie a iné zákroky. 

https://www.mountsinai.org/health-library/symptoms/wrinkles

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo sú to vlastne vrásky? 

Vrásky sú záhyby, záhyby a záhyby, ktoré   sa na pokožke objavujú prirodzene,   keď starneme. Zvyčajne sa najprv objavia na tvári a častiach tela, ktoré sú často vystavené slnku, ako je krk, ruky, ruky a nohy.

V dermis alebo strednej vrstve kože sa objavujú vrásky. Táto vrstva sa skladá z elastínu a kolagénových vlákien. S pribúdajúcim vekom sa tieto vlákna uvoľňujú, vytvárajú nevzhľadné línie, záhyby a záhyby a naša pokožka nedokáže udržať toľko vlhkosti, čo vedie aj k vráskam.

„Starnutie je zložitý proces,“ hovorí Shilpi Khetarpal, MD, dermatológ na Clevelandskej klinike. “Existuje veľa vnútorných a vonkajších faktorov, ktoré ovplyvňujú, ako starneme.”

Pozrite si: BeautyAgeSkin, Intenskin

Čo spôsobuje vrásky?

Vnútorné faktory, teda tie, ktoré nemôžete ovládať, zahŕňajú genetiku a určité pohyby svalov. Ľudia s tmavšou pokožkou majú tendenciu menej vrások, keď sú vystavení slnku ako ľudia so svetlou pokožkou. Vrásky na čele, vrásky a vranie nohy sú z veľkej časti mimo našu kontrolu. Spôsobujú ich opakujúce sa pohyby svalov, ktoré sú väčšinou podvedomé. Postupom času sa vaše tvárové svaly posilňujú, čím viac ich používate. Zároveň vaša pokožka stráca elasticitu, čo spôsobuje vrásky na tvári.

Ak sa vám okolo úst objavia vrásky z neustáleho popíjania slamkou alebo poťahovania z cigarety, môžete ich zredukovať zmenou tohto správania. Ovládať mračenie a úsmevy je však náročnejšie. Vysoké úrovne znečistenia tam, kde žijete, môžu tiež spôsobiť tvorbu čiar. Vrásky na spodnej časti tváre a lícach sú zvyčajne spôsobené vonkajšími faktormi alebo faktormi, ktoré máte pod kontrolou. Patrí medzi ne fajčenie, nepoužívanie opaľovacích krémov a nadmerné pitie alkoholu. 

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo to je GoldRevive a na čo to je?

GoldRevive je sérum proti vráskam určené na boj proti známkam starnutia pleti. Táto účinná receptúra ​​obsahuje aktívne zložky, ktoré pomáhajú znižovať výskyt vrások a jemných liniek, zlepšujú pevnosť a pružnosť pokožky.

Sérum proti vráskam GoldRevive preniká hlboko do pokožky, poskytuje intenzívnu hydratáciu a základné živiny. Vďaka pokročilému zloženiu sérum stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, čím pomáha vyplniť vrásky a vyhladzuje textúru pleti.

Okrem jeho protivráskového účinku GoldRevive tiež ponúka antioxidačné účinky a ochranné účinky proti voľným radikálom, pomáha predchádzať škodám spôsobeným environmentálnym stresom a podporuje žiarivejší a mladší vzhľad.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Zamýšľané použitie

Sérum proti vráskam GoldRevive možno použiť v nasledujúcich prípadoch:

 • Viditeľné vrásky a jemné linky: GoldRevive je obzvlášť účinný pri znižovaní výskytu vrások a jemných liniek na pokožke. Môže sa aplikovať na oblasti, ktoré vykazujú známky starnutia, ako sú okolie očí, čelo, krk a okolie úst.
 • Strata pružnosti a pevnosti: Ak si všimnete, že vaša pokožka stratila pevnosť a pružnosť, môže vám to pomôcť GoldRevive. Jeho aktívne zložky pomáhajú zlepšiť elasticitu pokožky pre pevnejší a tónovaný vzhľad.
 • Dehydrovaná a matná pokožka: Ak sa vaša pokožka javí ako suchá a dehydrovaná,GoldRevive môže byť skvelým spojencom. Jeho hydratačné zloženie pomáha udržiavať vlhkosť v pokožke, zanecháva ju jemnú, zvlhčenú a vyzerá žiarivejšie.
 • Prevencia predčasného starnutia: Aj keď ešte nemáte viditeľné vrásky, používajte GoldRevive môže pomôcť zabrániť predčasnému starnutiu pokožky. Jeho antioxidačné a ochranné zložky pomáhajú bojovať proti voľným radikálom a chránia pokožku pred poškodením spôsobeným environmentálnym stresom.

Ako GoldRevive funguje?

Sérum proti vráskam GoldRevive V boji proti známkam starnutia a redukcii vrások pôsobí niekoľkými spôsobmi:

 • Hĺbková hydratácia: Gold-Revive obsahuje hydratačné zložky, ktoré prenikajú do najhlbších vrstiev pokožky a poskytujú intenzívnu a dlhotrvajúcu hydratáciu. To pomáha vyhladzovať vrásky, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky.
 • Stimulácia kolagénu: Aktívne zložky GoldRevive stimulujú produkciu kolagénu v pokožke. Kolagén je esenciálny proteín, ktorý dodáva pokožke pevnosť a štruktúru. Zvyšovaním produkcie kolagénu pomáha Gold-Revive vyplniť vrásky a zlepšiť textúru pokožky.
 • Antioxidant: GoldRevive obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred voľnými radikálmi a oxidačným stresom. Voľné radikály sú nestabilné molekuly, ktoré môžu poškodiť kožné bunky a urýchliť starnutie. Neutralizáciou voľných radikálov pomáha GoldRevive predchádzať poškodeniu buniek a udržiavať mladší, žiarivejší vzhľad.
 • Zlepšená textúra pokožky: Pravidelné používanie GoldRevive môže pomôcť zlepšiť celkovú textúru pokožky. Jeho zložky vyhladzujú povrch pokožky, znižujú viditeľnosť rozšírených pórov a minimalizujú nerovnosti, čím zaisťujú hladší a jednotnejší vzhľad.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ingrediencie GoldRevive (zloženie)

Tu je zoznam zložiek GoldRevive a toho, čo každá z nich robí:

 • KOLOIDNÉ ZLATO : Okamžite vyživuje pokožku blahodarnými mikroelementmi a regeneruje aj tú najproblematickejšiu pleť. Vďaka koloidnému zlatu vyzerá pleť upravene, hydratovane a žiarivo. Koloidné zlato sa používa v kozmetike pre svoje antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Bolo preukázané, že podporuje regeneráciu buniek a hydratáciu pokožky.
 • KYSELINA HYALURONOVÁ : Hydratuje, posilňuje a zjemňuje pokožku, bojuje aj s najhlbšími stareckými vráskami. Kyselina hyalurónová je známa svojou schopnosťou zadržiavať vlhkosť v pokožke, udržiavať ju hydratovanú a mladistvú. Okrem toho sa ukázalo, že znižuje výskyt vrások a jemných liniek.
 • STARSTAR EXTRACT : Obsahuje mastné kyseliny a vitamíny, robí pokožku elastickou a jemnou, stimuluje regeneráciu buniek. Extrakt z hviezdice má regeneračné a výživné vlastnosti. Pomáha zlepšovať elasticitu pokožky, stimuluje tvorbu kolagénu a podporuje regeneráciu buniek.
 • KAVIÁROVÝ EXTRAKT : Odstraňuje opuchy, tmavé kruhy a vačky pod očami. Bojuje s nerovnosťami a nedokonalosťami pleti. Kaviárový extrakt je bohatý na základné živiny a antioxidanty. Pomáha redukovať opuchy, tmavé kruhy a vačky pod očami. Okrem toho sa ukázalo, že zlepšuje vzhľad pokožky tým, že znižuje nerovnosti a zafarbenie.
 • KOLAGÉN : Vyhladzuje pokožku, spevňuje oválnu tvár. Ideálne na odstránenie a prevenciu príznakov starnutia pokožky. Kolagén je kľúčový proteín pre štruktúru a elasticitu pokožky. Jeho lokálna aplikácia môže pomôcť znížiť výskyt vrások a jemných liniek, vyhladiť pokožku a zlepšiť kontúry tváre.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Nebezpečenstvá, účinnosť, výhody Gold-Revive

Tu je zoznam výhod Gold-Revive séra proti vráskam :

 • Redukcia vrások a jemných liniek: GoldRevive pomáha redukovať výskyt vrások a jemných liniek na pokožke, čím jej dodáva mladší a hladší vzhľad.
 • Hĺbková hydratácia: Receptúra ​​GoldRevive je navrhnutá tak, aby poskytovala intenzívnu hydratáciu pleti a pomáhala jej obnoviť pružnosť a žiarivosť.
 • Zlepšená pevnosť a pružnosť: Sérum obsahuje zložky, ktoré podporujú tvorbu kolagénu a elastínu, čo pomáha zlepšiť pevnosť a pružnosť pokožky.
 • Omladzujúci účinok: GoldRevive má regeneračné vlastnosti, ktoré pomáhajú revitalizovať pokožku, redukujú viditeľné známky starnutia a zlepšujú jej celkový vzhľad.
 • Antioxidačná ochrana: Syvorotka obsahuje zložky bohaté na antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením voľnými radikálmi a faktormi životného prostredia.
 • Ľahká textúra a rýchla absorpcia: GoldRevive sa vyznačuje ľahkou konzistenciou a rýchlou absorpciou, ktorá uľahčuje aplikáciu a umožňuje účinným zložkám efektívne preniknúť do pokožky.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

GoldRevive spôsob použitia, leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Tu je zoznam možných kontraindikácií použitia séra proti vráskam GoldRevive :

 1. Alergia alebo precitlivenosť na niektorú zo zložiek: Je dôležité preštudovať si zoznam zložiek GoldRevive a uistiť sa, že nie ste alergický alebo precitlivený na niektorú z nich.
 2. Zlomená koža alebo otvorené rany: Ak máte otvorenú ranu, popáleninu alebo porušenú kožu v oblasti, kde chcete aplikovať GoldRevive , odporúča sa odložiť jeho použitie, kým sa pokožka úplne nezahojí.
 3. Preexistujúce ochorenia: Niektoré kožné ochorenia môžu vyžadovať odlišný prístup k starostlivosti alebo môžu byť nezlučiteľné s niektorými zložkami.

Ako užívať, ako užívať

Tu je návod na použitie GoldRevive krému na vrásky :

 1. Krok 1: Jemne očistite pokožku vami zvolenou metódou. Pred aplikáciou GoldRevive je dôležité zabezpečiť, aby bola pokožka čistá a bez nečistôt, make-upu a zvyškov. Na správnu prípravu pokožky môžete použiť bežný čistiaci prostriedok na tvár alebo akúkoľvek inú metódu čistenia.
 2. Krok 2: Naneste sérum pozdĺž masážnych línií a jemne rozotrite končekmi prstov. Po očistení pleti si naberte do ruky malé množstvo Gold-Revive . Potom naneste pozdĺž masážnych línií tváre. Tieto línie sú zvyčajne tam, kde sa tvoria vrásky a jemné línie, napríklad na čele, lícach a okolo očí a úst. Končekmi prstov jemne rozotrite sérum na pokožku krúživými pohybmi nahor. Vďaka tomu sa aktívne zložky obsiahnuté v Gold-Revive správne vstrebú do pokožky.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Účinok používania GoldRevive

Tu je zoznam možných účinkov, ktoré možno dosiahnuť pomocou Gold-Revive :

 1. Redukcia vrások a jemných liniek: GoldRevive je určený na boj proti viditeľným známkam starnutia, ako sú vrásky a jemné linky. Jeho aktívne zložky, ako je kyselina hyalurónová a kolagén, pomáhajú zjemňovať a znižovať viditeľnosť týchto nedokonalostí, čím podporujú mladší vzhľad.
 2. Intenzívna hydratácia: Receptúra ​​GoldRevive obsahuje hydratačné zložky, ako je kyselina hyalurónová a extrakt z hviezdice, ktoré pomáhajú poskytnúť pokožke hĺbkovú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Vďaka tomu sa pokožka stáva jemnejšou, hladšou a žiarivejšou.
 3. Zlepšuje elasticitu a pevnosť pokožky: Extrakt z hviezdice obsiahnutý v GoldRevive obsahuje mastné kyseliny a vitamíny, ktoré stimulujú regeneráciu buniek a zlepšujú elasticitu pokožky. To pomáha zlepšiť pevnosť a celkový vzhľad pokožky a poskytuje tónovanejší vzhľad.
 4. Redukcia tmavých kruhov a vačkov pod očami: Výťažok z kaviáru prítomný v GoldRevive pomáha bojovať proti tmavým kruhom a vakom pod očami, čím prispieva k oddýchnutému a omladenému vzhľadu.
 5. Upravenejší a žiarivejší celkový vzhľad: Koloidné zlato prítomné v GoldRevive vyživuje pokožku blahodarnými mikroelementmi a pomáha regenerovať aj tú najproblematickejšiu pleť. To sa premieta do lepšie upraveného, ​​zvlhčeného a žiarivejšieho vzhľadu.

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s Gold-Revive, pretože to bol pre mňa skutočný objav. Mám citlivú pleť a nedávno som si začal všímať vrásky okolo očí a na čele. Vyskúšala som už viacero kozmetických prípravkov, no bohužiaľ na mnohé som mala alergickú reakciu.

Potom mi kamarátka kozmetička odporučila vyskúšať GoldRevive . Porozprával mi o jeho výhodách a o tom, ako môže pomôcť redukovať vrásky a zlepšiť celkový vzhľad pleti. Rozhodla som sa to vyskúšať a vôbec neľutujem.

Už po prvom použití GoldRevive som zaznamenala hĺbkovú a dlhotrvajúcu hydratáciu pokožky. Konzistencia séra je ľahká a rýchlo sa vstrebáva, ideálne pre môj typ pleti. Nezaznamenala som ani žiadne alergické reakcie, čo je pre mňa obrovská úľava.

Po niekoľkých týždňoch používania GoldRevive som si všimol znateľné zníženie vrások okolo očí a na čele. Moja pokožka je hladšia a pevnejšia a moja tvár vyzerá žiarivejšie a revitalizovanejšie.“

„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s GoldRevive , pretože to bolo skutočné odhalenie v mojej kariére modelky. Ako modelky je make-up nevyhnutnou súčasťou mojej práce a hoci som sa o pleť tváre vždy starala, po toľkej kozmetike sa začali objavovať nejaké problémy. Pleť sa mi dehydrovala, objavili sa mi viditeľné vrásky a zmenil sa odtieň pleti.

Vtedy mi kamarát z práce odporučil vyskúšať GoldRevive . Povedal mi o výhodách, ktoré môže poskytnúť mojej pokožke a ako by to mohlo pomôcť vyriešiť problémy, s ktorými som zápasil. Rozhodol som sa riadiť vašimi radami a som rád, že som tak urobil.

Už po prvom použití GoldRevive som zaznamenala intenzívnu hydratáciu pleti. Suchosť rýchlo zmizla a moja pokožka sa stala jemnejšou a pružnejšou. Okrem toho mi začali miznúť viditeľné vrásky okolo tváre a moja pleť sa stala rovnomernejšou.

Ako modelke je dôležité, aby moja pleť vyzerala zdravo a žiarivo a GoldRevive bol môj spojenec v tomto procese. Teraz sa cítim vo svojej práci bezpečnejšie a sebavedomejšie, pretože moja pleť vyzerá omladená a v najlepšom stave.“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár