Fortolex, funguje to? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Fortolex – Vznik degenerácií nazývaných vbočený palec môže postihnúť každého z nás bez ohľadu na vek. Vo väčšine prípadov je problém spôsobený používaním nevhodnej obuvi alebo nesprávnym rozložením telesnej hmotnosti. Najčastejšie je však dôvodom tendencia tento stav zdediť – problém teda vzniká spontánne.

Vo väčšine týchto prípadov je možné vbočené kĺby odstrániť iba invazívnym chirurgickým zákrokom. Odkedy však Fortolex prišiel na trh , môže byť bezbolestný a rovnako účinný.

>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Čo je hallux valgus?

Čo je  hallux valgus  ? Hallux valgus je najčastejšou deformitou predkolenia a prstov. Hallux valgus postihuje 23 % ľudí vo veku 18-65 rokov a viac ako 35 % ľudí nad 65 rokov. Vďaka svojmu nápadnému tvaru sa nazýva aj uzlík alebo ganglion.

Tu sa palec pohybuje za čiaru a smeruje k vonkajšiemu okraju chodidla. Pri hallux valgus často bolestivá a zapálená opuchnutá hlavička metatarzu v metatarzofalangeálnom kĺbe často vybočuje a tlačí na topánku.

Pri deformácii hallux valgus sa palec – takmer vždy v kombinácii s plochými nohami – najskôr odchyľuje smerom k vonkajšiemu okraju chodidla. Takže pri hallux valgus už šľacha palca na nohe neprebieha rovnobežne s palcom na nohe a nie je rovná v metatarzofalangeálnom kĺbe: Namiesto toho sa vyvíja odchýlka od normálneho zarovnania palca na nohe.

To spôsobuje rastúci a zvyčajne bolestivý zápalový výbežok v metatarzofalangeálnom kĺbe: Ide o vyčnievajúcu guľu palca, ktorá vždy sprevádza hallux valgus.

Pozri tiež: Keramin.

>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Aké sú druhy vbočených palíc?

Buniony na palci nohy sú najčastejšie. Medzi ďalšie typy patria:

  • Vrodený hallux valgus:  Niektoré deti sa rodia s vbočenými kĺbmi.
  • Juvenilný alebo juvenilný hallux valgus:  U tínedžerov a tínedžerov vo veku 10 až 15 rokov sa môže vyvinúť vbočený palec.
  • Krajčírsky členok:  Tiež nazývaný bunionette, tento uzlík sa tvorí na vonkajšej základni malíčka (malíčka).

Čo spôsobuje vbočený palec?

Tlak spôsobený tým, ako chodíte (mechanika chodidla) alebo tvar chodidla (štruktúra chodidla), spôsobuje, že sa palec krúti smerom k druhému prstu. Buniony sa objavujú postupne v priebehu času. Dlhé státie a nosenie zle padnúcich, úzkych topánok môže bolesť vbočia zhoršiť, ale nespôsobuje to problém.

>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Aké sú rizikové faktory pre vbočený palec?

Je pravdepodobnejšie, že budete mať hrčku, ak máte:

  • Rodinná anamnéza vbočených nôh v dôsledku dedičných problémov so štruktúrou chodidiel, ako sú  ploché nohy  .
  • Poranenia chodidiel.
  • Zápalové ochorenia, ako je  reumatoidná artritída  .

Čo je Fortolex?

Fortolex je krém, ktorý zabraňuje degenerácii kĺbu chodidla, bežne známeho ako haluky . 

Krém je čoraz viac oceňovaný, pretože je alternatívou bolestivých a vyžaduje si následnú rehabilitáciu po chirurgických zákrokoch. Vďaka jeho pravidelnému používaniu je možné prirodzenou cestou obnoviť správnu polohu chodidla.

V súčasnosti je Fortolex jedným z najpopulárnejších korektorov vbočených vrások na trhu. O jeho účinnosti svedčia početné odporúčania odborníkov zaoberajúcich sa dysfunkciou nôh a chodidiel.

Pre koho je Fortolex určený?

Fortolex je určený pre ľudí, ktorí majú problémy s pohodlným pohybom a zaznamenávajú postupujúce zmeny vo vzhľade svojich nôh. V prípade hrče je to tvorba viditeľného, ​​červeného opuchu na boku chodidla.

Ide o degeneráciu kĺbov vyplývajúcu zo skĺznutia prstov na nohách, lokalizovanú v priečnej klenbe nohy. Najväčší palec na nohe sa postupne deformuje a následne vytvorí viditeľnú hrčku, ktorá môže časom narásť, je precitlivená a náchylná na akékoľvek odreniny. Opísaný stav je burzitída.

>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Aké je tajomstvo účinnosti Fortolexu ?

Pri vytváraní korekčného zariadenia Fortolex sa brali do úvahy príčiny zmien v systéme chodidla a zápalu. Vďaka detailnej analýze bola vyvinutá inovatívna technológia, ktorá vám umožňuje prirodzene reprodukovať správnu polohu chodidla.

Pri pravidelnom používaní korekčného prístroja sa vďaka zlepšenej cirkulácii v mieste degenerácie výrazne zníži zápal a výrazne sa zníži opuch. Postupom času problém ustúpi a obnoví sa normálny pohyb chodidla.

Tento proces je možný vďaka použitiu inovatívnych technológií a použitiu vhodne vybraných materiálov, z ktorých bol vytvorený korekčný prístroj Fortolex . Celok dokonale ladí s pohybmi chodidla bez toho, aby spôsoboval nepohodlie pri používaní. Vďaka Fortolexu sa telesná hmotnosť rovnomerne rozloží a degeneratívne miesto sa postupne odľahčí. Potom sa problém znižuje, kým sa problém úplne neodstráni.

Okrem toho sa počas procedúry správne posilňujú svaly chodidla. Tým sa minimalizuje opätovné objavenie sa zápalu. Na rozdiel od chirurgického zákroku sa počas tohto procesu aktivujú svaly, ktoré boli predtým nečinné.

Je vedecky dokázané, že liečba Fortolexom prináša lepšie výsledky ako bolestivý chirurgický zákrok.

Aké zložky obsahuje Fortolex?

Fortolex má 100% prírodné a patentované zloženie. Tajnú receptúru krému stavajú osvedčení odborníci v oblasti bylinkárstva a liečby kĺbových ochorení. Nižšie nájdete zoznam niektorých najdôležitejších zložiek, ktoré boli zahrnuté do konečnej verzie komplexného opatrenia.

Zložky Fortolexu sú:

  • Ginkgo Biloba  – jeho protizápalové vlastnosti obnovujú optimálne zdravie kĺbov a kostí;
  • Gaštan  – táto zložka zvyšuje pohyblivosť, pretože posilňuje chrupavku;
  • Mentol  – táto zložka odstraňuje bolesť a zmierňuje stuhnutosť a opuch kĺbov;
  • Kofeín  – podporuje vytrvalosť a fyzickú odolnosť zosilnením účinkov ďalších obsiahnutých látok.

>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

Je používanie Fortolexu naozaj efektívne?

O účinnosti korekčného aparátu Fortolex svedčia početné odporúčania odborníkov a ľudí, ktorí podstúpili liečbu. U každého z nich sa problém vbočených palíc znížil a po ukončení liečby sa neprejavil.

Pre ľudí s rizikom tejto degenerácie sa odporúča aj profylaktické použitie prístroja. Odstraňovanie vbočených pupienkov pomocou Fortolexu je účinné, ale vyžaduje si čas a trpezlivosť. Na oplátku sú účinky oveľa uspokojivejšie ako v prípade chirurgického zákroku, ktorý si vyžaduje dlhú rehabilitáciu a viacnásobnú výmenu obväzov.

Okrem toho je nosenie korekčnej pomôcky pri každodenných činnostiach a dokonca aj pri fyzickej aktivite mimoriadne jednoduché a neprehliadnuteľné. Inovatívna technológia zaisťuje pohodlie počas celého dňa aj noci, bez rizika komplikácií.

Čas ošetrenia je navyše možné prispôsobiť individuálnym potrebám úpravou polohy korekčného zariadenia. Keď sa Fortolex dostane na trh, odstránenie vbočených palíc nemusí znamenať vzdanie sa slobody pohybu a môže byť dostupné pre každého.

Oplatí sa vyskúšať Fortolex ?

Je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí sa obávajú invazívneho odstránenia zápalu a preto im nerobí problém narastajúca bolesť. V súčasnosti je chirurgická intervencia poslednou možnosťou. Každý, kto bojuje s problémom vbočených palíc, by sa mal rozhodnúť pre korektor Fortolex , ktorý určite prinesie úľavu a zabráni opakovaniu problému.

>>>-50% Cena – oficiálna stránka<<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár