Collagenico – podvod? Názory lekárov, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Collagenico  je nová  receptúra ​​výživového doplnku  , ktorý môže podporiť telesnú pohodu a podporiť  kĺby a chrupavky. Za všetky svoje vnútorné vlastnosti vďačí synergii zložiek vybraných pre tento rad. Môžu byť použité ako podpora terapeutickej liečby v boji proti kĺbovým ochoreniam, zdravému a aktívnemu životnému štýlu a vyváženej strave.

Aké vnútorné zloženie používa nový Collagenico ? Kde sa dá kúpiť a aká limitovaná akcia? Krém a všetky jeho výhody môžete analyzovať pomocou tipov v tomto špeciálnom článku!

Kolagén pre kĺby

Kolagén je jedným z hlavných stavebných proteínov tela. Je najdôležitejšou zložkou spojivového tkaniva  , čo znamená, že je súčasťou chrupaviek, kostí, zubov, šliach, väzov, kože a svalov. Dominuje v ňom kolagén typu I, ktorý tvorí asi 90 % všetkých kolagénových bielkovín. Z tohto dôvodu je dobré používať kolagén na kĺby v prípadoch intenzívneho cvičenia a bolesti.

Na čo sa kolagén používa?

Kolagén je spájaný s viacerými liečivými a zdraviu prospešnými benefitmi, no len niektoré z nich sú dobre zavedené a vedecky podložené.

Je s istotou známe, že:

Účinok kolagénu na kĺby je dobre preskúmaný. Kolagén zvyšuje celistvosť chrupavky – pružnej štruktúry, ktorá chráni kĺby, a pokles jeho množstva v chrupavke s vekom je spojený s osteoartrózou. Kolagén aplikovaný na kĺby dokáže zmierniť príznaky už existujúcej degenerácie, obmedziť tvorbu nových lézií a znížiť bolesti kĺbov. Suplementácia kolagénu pre kĺby je potrebná minimálne na obdobie 3-6 mesiacov.

Nielen vápnik a vitamín D3 sú zodpovedné za zdravé a pevné kosti. Nezabúdajte na kolagén – dôležitú zložku kostí. Jeho suplementácia minimálne 3 mesiace je spojená s nižším rizikom osteomalácie, osteoporózy a zlomenín kostí.

 • Kolagén redukuje vrásky

Kolagén je hlavnou zložkou pokožky. Jeho produkcia v pokožke vekom klesá, čo má za následok tvorbu vrások a slabú hydratáciu. Suplementácia kolagénom môže spomaliť starnutie pleti, zlepšiť hydratáciu, redukovať vrásky, zvýšiť tonus a hustotu pleti. Užívanie kolagénu aspoň 2-3 mesiace stimuluje tvorbu nového kolagénu v pokožke, ako aj ďalších bielkovín zodpovedných za jej štruktúru – elastínu a fibrilínu.

 • Kolagén zlepšuje stav tepien

Kolagén je dôležitou súčasťou krvných ciev. Bez nej tepny a žily slabnú a lámu, čo vedie k ateroskleróze – ochoreniu, pri ktorom sa poškodené tepny „upchávajú“ tukovým plakom, lúmen tepien sa zmenšuje, čo postupne vedie k infarktu a mŕtvici. Užívanie kolagénu počas 6 mesiacov znižuje stuhnutosť tepien a redukuje aterosklerotické lézie.

Ako kolagén ovplyvňuje kĺby?

Kolagén je veľký proteín a vzhľadom na jeho veľkosť a komplexnú štruktúru neexistuje žiadny spôsob, ako by sa kolagén prijatý v jedle alebo doplnku mohol priamo absorbovať do kĺbov alebo pokožky. Kolagén, podobne ako iné bielkoviny, sa v tráviacom trakte trávi čiastočne na voľné aminokyseliny a čiastočne na kolagénové peptidy Pro-Hyp, ktoré pozostávajú z dvoch aminokyselín – prolínu a hydroxyprolínu. Sú vysoko biologicky dostupné, t.j. dobre sa vstrebávajú z krvi do cieľových tkanív. Suplementácia kolagénom preto dodáva  telu viac aminokyselín, ktoré možno využiť na stavbu kĺbov, kostí a kože.Okrem toho majú kolagénové peptidy jedinečné funkcie, ktoré nie sú dostupné v iných proteínoch. Pro-Hyp dipeptid má kľúčový účinok na kĺby a redukciu vrások, čím zvyšuje produkciu kožných buniek, a najmä zohráva úlohu pri stimulácii buniek, ktoré syntetizujú nové kolagénové vlákna. Vďaka tomu kolagén pôsobí na kĺby, kožu, kosti a ďalšie orgány, zásobuje telo stavebnými kameňmi spojivového tkaniva a tiež stimuluje tvorbu kolagénu a obnovu poškodených tkanív.

Collagenico: na čo presne slúži?

Collagenico  je nová  receptúra ​​doplnku stravy,  ktorú si už vybralo mnoho žien a mužov všetkých vekových kategórií vďaka vnútornému výberu extraktov prírodného pôvodu.

Kĺby a chrupavky, ale aj svaly a stav šliach a väzov podliehajú fyziologickému starnutiu, zraneniam a zraneniam, patologickým stavom a v týchto prípadoch si vyžadujú osobitnú pozornosť a každodenné preventívne opatrenia, ako je zdravá strava, neustála fyzická aktivita a akékoľvek lekárske zákroky.

Nedávny úspech Collagenico je spôsobený niekoľkými faktormi, medzi ktoré patrí ekonomická a výhodná propagačná cena, diskrétnosť pri nákupnom balení a praktickosť prepravy mimo domova. 

Lekársky predpis: je potrebný?

Kúpu doplnku stravy na kĺby a chrupavky môžete zhodnotiť bez lekárskeho predpisu. Vnútorná receptúra ​​obsahuje zložky prírodného pôvodu a vylučuje možnosť pridávania látok, ktoré môžu poškodiť telesnú pohodu počas cyklov príjmu. 

Popis produktu

Collagenico obsahuje 30 kapsúl v každom jednotlivom  balení, ktoré je možné rozdeliť do denných cyklov na rôzne časové úseky, ktoré možno aj dlhodobo predĺžiť. Obaly je možné skladovať mimo nadmerných zdrojov svetla, tepla a vlhkosti. 

Koľko zložiek je koncentrovaných vo vzorci?

Kapsuly Collagenico obsahujú koncentráciu vysoko kvalitných prírodných zložiek a vo väčšine prípadov ich kupujúci dobre znášajú, vrátane:

 • kolagén 
 • chondroitín 

Oboje sa môže ukázať ako dôležitý doplnok liečby (pri stavoch, ako sú patologické stavy kĺbov a svalov, degenerácia chrupaviek, pooperačné zotavenie a náhodné zranenia atď.), správnej výživy, fyzickej aktivity a zdravého životného štýlu na podporu pravidelnej a dobrej kondície. existencia a flexibilita kĺbov a výživa venovaná šľachám, chrupavkám, kostiam a svalom, kožným funkciám. 

Ciele a zoznam výhod 

Collagenico sa môže premeniť na formulu, ktorá sa môže stať každodenným zvykom každého typu kupujúcich a pomáha pri cielenej starostlivosti a môže pomôcť pri: 

 • kĺbov 
 • muskulatúra 
 • kožné funkcie
 • chrupavkového tkaniva 
 • kostné funkcie 
 • šľachy a väzy 
 • pružnosť a pohyblivosť kĺbov.

Denné dávkovanie 

Denné podávanie formuly Collagenico je uvedené v príbalovom letáku alebo v informácii na etikete a vždy dodržujte správne dávkovanie. Tablety je možné kombinovať s pohárom vody, pričom treba dodržiavať krátke alebo dlhšie cykly príjmu. 

Skontrolujte Beflexan

Pozitívna spätná väzba od kupujúcich o Collagenico

 • “ Colagenico je môj obľúbený doplnok stravy. Vybral som si túto prírodnú receptúru ako pomôcku pri liečení a vyváženejšom výbere potravín, ktoré mi pomáhajú podporovať flexibilitu a zdravie kĺbov.“
 • „Vybrali sme si s manželom doplnok Collagenico ako doplnok k terapeutickým kúram v boji proti bolestiam kĺbov vyplývajúcim z procesu starnutia a obzvlášť sme ocenili výrobcom zvolenú kombináciu prírodných ingrediencií.“
 • ” Kolagenico v kapsulách je výborné, nosím ho stále so sebou aj na cestách a využívam jeho podporné vlastnosti pri liečebných procedúrach a fyzickej aktivite pre pohodu mojich kĺbov!”

Akékoľvek kontraindikácie 

Doplnok stravy netreba chápať ako zázrak či liečivý prostriedok, ale ako prírodnú formulu bohatú na nutričné ​​vlastnosti, ktorú treba kombinovať so zdravou výživou, fyzickou aktivitou a správnou životosprávou a lekárskou starostlivosťou. Kapsuly by nemali užívať tehotné ženy v prípade známej alergie na zložky lieku. 

Kde môžete zabezpečiť bezpečné nakupovanie?

Collagenico je k dispozícii na predaj v originálnej a bezpečnej (voči napodobeninám, ktoré sa často vyskytujú na webe) verzii na  oficiálnej stránke výrobcu   , kde si požadované balenie môžete objednať priamo z formulára v spodnej časti stránky. 

Propagácia a cena Collagenico

Obmedzená akcia pre každé balenie Collagenico je nasledovná: 

 • -50% zľava zo základnej ceny! 

Vložiť komentár