Cariovico – Funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Cariovico – Jedným z najrozšírenejších problémov kardiovaskulárneho systému je určite hypertenzia. Strata funkčnosti žilových chlopní, čo môže negatívne ovplyvniť pohodu.

Pre tých, u ktorých sa začali prejavovať prvé príznaky týchto ochorení,  je Cariovico dôležitým pomocníkom.

Čo je to cholesterol?

Cholesterol (matū ngako) je látka podobná tuku v krvi. Pochádza z dvoch miest:

 • niektoré sú produkované prirodzene v pečeni
 • niektoré pochádzajú z jedla, ktoré jete.

Cholesterol nie je vždy „zlý“. Vaše telo potrebuje určitý cholesterol, aby správne fungovalo. Používa ho na vývoj buniek a hormónov a na spracovanie a trávenie tukov. Ale ak je množstvo cholesterolu v krvi príliš vysoké, môže to spôsobiť  srdcový infarkt  alebo mŕtvicu.

Druhy cholesterolu 

Existujú dva typy cholesterolu:

 • lipoproteín s nízkou hustotou (LDL cholesterol)
 • lipoproteínový cholesterol s vysokou hustotou (HDL cholesterol).

LDL cholesterol

LDL cholesterol sa niekedy nazýva „zlý cholesterol“. Keď máte príliš veľa LDL cholesterolu, hromadí sa vo vašich tepnách (krvných cievach, ktoré prenášajú krv a kyslík okolo vášho tela).

Hromadenie cholesterolu spôsobuje, že sa na stenách tepien tvoria hrudky tvrdého tuku nazývané aterosklerotické plaky. Môžu prasknúť, zablokovať tepnu a spôsobiť infarkt a mŕtvicu.

Pozrite si: CardiForm.

HDL cholesterol

HDL cholesterol je „dobrý“ cholesterol. Pôsobí ako čistiaci prostriedok prenášaním LDL cholesterolu z tepien do pečene, kde sa rozkladá a telo ho využíva.

triglyceridy

Triglyceridy sú ďalším typom krvného tuku.

Keď jeme alebo pijeme, naše telo premieňa nepotrebnú energiu (kalórie) na triglyceridy, ktoré sa potom ukladajú do tukových buniek.

Hladiny triglyceridov zvyčajne stúpajú po jedle, ale keď konzumujeme viac energie, ako naše telo potrebuje, majú tendenciu zostať vysoké, a nie vrátiť sa do normálu.

To platí najmä vtedy, ak je naša strava bohatá na rafinovaný cukor. Toto zahŕňa:

 • potraviny bohaté na cukor, ako sú cukríky, pečivo a čokoláda
 • uhľohydráty s nízkym obsahom vlákniny, ako je biely chlieb
 • alkohol a sýtené nápoje, ktoré obsahujú veľa cukru navyše.

 Rovnako ako cholesterol, vysoké triglyceridy môžu zvýšiť množstvo plaku (tvrdého tuku) v stenách tepien.

Čo je Cariovico?

Cariovico je doplnok z prírodných produktov  vhodný na reguláciu hypertenzie.

Doplnok sa dodáva v tabletách, ktoré pri pravidelnom užívaní sú schopné chrániť krvné cievy bez odpadu a usadenín cholesterolu.

Zložky obsiahnuté v tabletách sú zmesou 100% organických  , prírodných zložiek, ktoré pomáhajú chrániť tepny a žily.

Prírodný prípravok Cariovico bol vytvorený na prevenciu závažných príznakov.

Tablety Cariovico sú vytvorené tak, aby pomohli čo najširšej skupine ľudí.

Ako Cariovico účinkuje:

Cariovico je doplnok, ktorý vykonáva svoj  ochranný účinok  vďaka aktívnym zložkám obsiahnutým v jeho zložení prírodných zložiek, schopných predchádzať primárnym príčinám hypertenzie.

Hlavným účinkom zložiek prítomných v tabletách Cariovico je účinné zníženie prítomnosti cholesterolu, cukrov a tukov, ktoré ovplyvňujú steny ciev.

Tablety boli vytvorené na  udržanie pohody celého srdcovo-cievneho systému  , zabránenie čoraz častejším príčinám, ktoré môžu ovplyvniť jeho správne fungovanie.

Rýchle jednanie na základné príčiny týchto problémov je dôležité pre náš blahobyt. Cariovico je účinný produkt, ktorý treba užívať s dôverou v zdravý a aktívny životný štýl, aby ste sa vyhli najčastejším príznakom kardiovaskulárnych porúch.

Kapsuly Cariovico  udržujú naše telo zdravé  bez toho, aby boli skutočným liekom, ale prírodným a organickým doplnkom.

Užívanie Cariovico je tiež schopné znížiť slabosť, závraty a časté bolesti hlavy, ktoré môžu zhoršiť kvalitu nášho každodenného života.

Ingrediencie:

Tablety Cariovico obsahujú iba prírodné produkty a neobsahujú žiadne chemické ani umelé deriváty. Medzi prírodnými a 100% bio extraktmi nájdeme:

 • Čierna ríbezľa

Môže zabrániť kŕčom a napätiu v žilách a tepnách

 • Semená hrozna

Majú silnú preventívnu silu pri tvorbe plakov na vnútorných stenách krvných ciev, vďaka čomu sú pevnejšie a tonizovanejšie

Extrakt z hlohu má silný detoxikačný účinok, vďaka čomu zabezpečuje tekutosť a čistotu krvi

 • Koreň žihľavy

Žihľava má silný močopudný účinok, je schopná obnoviť funkciu obličiek, čím znižuje hladinu cukru v krvi

 • Valeriána lekárska

Valeriána má uznávaný sedatívny účinok na centrálny nervový systém, a preto znižuje krvný tlak a zároveň zlepšuje funkciu srdca

 • Brusnice

V medicíne široko známy pre svoju vysokú antioxidačnú silu, ktorá priaznivo ovplyvňuje činnosť ciev a chráni ich pred oxidačným stresom, ktorý môže spôsobiť vysoké riziko infarktu a mŕtvice

 • olivové listy

Extrakty z olivových listov zvyšujú prísun kyslíka do tela zvýšením a uľahčením  prietoku krvi

 • Ibištek

Extrakt z ibišteka prítomný v kapsulách pôsobí na najčastejšie príznaky hypertenzie, ako je mravčenie v končatinách, bolesti hlavy a závraty, a to zvýšením imunity organizmu.

 • tiamín

Je schopný regulovať metabolizmus uhľohydrátov a tukov, zlepšuje činnosť srdca a spomaľuje proces starnutia ciev a tepien.

 • Adermin

Zabraňuje stresu a zvyšuje odolnosť srdca tým, že znižuje napätie na úrovni ciev a zvyšuje produkciu hormónu serotonínu

 • kobalamín

Dokáže kontrolovať a regulovať krvný tlak a produkuje dôležité energetické zásoby na bunkovej úrovni

 • Kyselina listová

Pomáha normalizovať srdcový rytmus a posilňuje srdce tým  , že ho chráni .

Výhody doplnku Cariovico :

Početné výhody používania tabliet Cariovico možno zhrnúť takto:

 • Prevencia rôznych typov problémov
 • Pomoc pri štruktúre a viskozite krvi
 • Pomoc pri krvnom tlaku

Ďalšie výhody možno nájsť v zložení produktu v kapsulách, ktoré sa ľahko prepravujú a užívajú, bez chutí a vôní, ktoré uľahčujú prehĺtanie,  bez vedľajších účinkov  a s vynikajúcou cenou produktu.

Výhody možno nájsť pri dlhodobom užívaní kapsúl Cariovico , celková pohoda tela bude príznakom dobrého fungovania kardiovaskulárneho systému.

Výsledky:

O vynikajúcich výsledkoch  svedčia početné  hodnotenia zákazníkov po použití Cariovico , je to spôsobené aj tým, že môžu užívať tablety, aby mali profylaktický priaznivý účinok.

Hlavným výsledkom je  pomoc pri regulácii krvného tlaku  so znížením nepríjemných závratov, mravčenia a bolestí hlavy.

Účinky užívania týchto tabliet sa  zvýšia, ak sa ich konzumácia skombinuje so zdravou a vyváženou stravou  charakterizovanou surovými a prírodnými produktmi,  miernym a neustálym cvičením a zdravým životným štýlom  bez fajčenia a alkoholu.

V prípade patológií alebo ťažkej hypertenzie je vhodné poradiť sa s odborným lekárom, aby sa užívanie tohto doplnku skombinovalo s cielenou medikamentóznou terapiou.

Spätná väzba a recenzie zákazníkov Cariovico :

Pozitívne  názory  mnohých zákazníkov možno nájsť tak na oficiálnych stránkach výrobcu, ako aj na mnohých internetových fórach a sú diktované  výhodami používania  doplnku Cariovico už po niekoľkých týždňoch používania.

Deti a vnúčatá, ktoré zakúpili doplnok pre svojich starých rodičov alebo rodičov, zverejnili množstvo svedectiev a výhody, ktoré našli, boli prekvapivé.

Tých niekoľko negatívnych hodnotení súvisí s pomalosťou, s akou niektorí zákazníci zaznamenávajú prvé pozitívne účinky.

Mnohé názory jasne ukazujú, že najlepšie výsledky dosiahnete kombináciou príjmu doplnku stravy Cariovico so  zdravým životným štýlom  a návykmi odporúčanými každému, ako je pestrá strava bohatá na zeleninu a neustály pohyb, dokonca aj obyčajná rýchla chôdza po 30 rokoch minút aspoň trikrát týždenne stačí.

Kontraindikácie:

Užívanie akéhokoľvek prírodného produktu, teda aj Cariovico , je bezpečné, ak dodržíte niekoľko jednoduchých pravidiel, ako  je neprekračovanie odporúčaných denných dávok  a skladovanie prípravku na chladnom mieste mimo zdrojov tepla.

Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám  a osobám, u ktorých sa vyskytla alergická reakcia alebo intolerancia na niektorú z prírodných zložiek obsiahnutých v prípravku.

Cena a kde kúpiť Cariovico :

Ako každý kvalitný výrobok, ani Cariovico nie je možné zakúpiť v internetových obchodoch, tradičných predajniach a dokonca ani v lekárňach, ale iba prostredníctvom  oficiálnej stránky výrobcu  . Zákazníkovi sa tak zaručí originalita produktu a vyhne sa nebezpečným podvodom.

Nákup priamo od výrobcu je tiež zárukou najlepšej ceny, Cariovico je  momentálne v akciovej cene -50%. Všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť formulár na webovej stránke s vašimi osobnými údajmi a telefónnym číslom, na ktoré sa môžete obrátiť na dokončenie nákupu.

Poštovné je zadarmo a predpokladaný spôsob platby je dobierka.

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár