Big Size gél – ako to funguje? Recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Big Size , nový a silný gél, ktorý vo vás znovu objaví titána sexu!

Výskumy a štúdie ukázali, že muži majú v tele približne o 22 % menej testosterónu ako pred 30 rokmi. Aj keď existuje veľa vonkajších faktorov, ktoré môžu ovplyvniť tento proces, predpokladá sa, že hlavnou príčinou tohto nedostatku je nedostatok pohybu a nevyvážená strava.

Nízka hladina testosterónu ovplyvňuje hladinu energie aj libido a môže spôsobiť problémy mužom všetkých vekových kategórií, no nízka hladina testosterónu nie je jediným problémom.

Kvôli sociálnemu tlaku na mužov mnohí veria, že veľkosť penisu môže ovplyvniť ich bezpečnosť v spálni aj mimo nej. Z tohto dôvodu mnohé spoločnosti vyvinuli doplnky na zväčšenie penisu, ktoré sú určené na boj proti tomuto problému.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

GENETICKÝ VPLYV na veľkosť penisu

Vývoj, veľkosť, tvar a funkcia mužských pohlavných orgánov sú riadené určitými génovými segmentmi na chromozóme Y. Aj keď sa dá predpokladať, že existujú génové segmenty, ktoré priamo určujú veľkosť penisu, existuje len málo literatúry na túto tému. Bol opísaný chlapčenský mikropenis s konšteláciou XYY alebo duplikáciou chromozómu Y. Toto sa však nepovažuje za dôkaz vzťahu medzi chromozómom Y a veľkosťou penisu.

Japonskí chlapci s malým penisom majú mutáciu v géne 5-alfa reduktázy A2, enzýmu, ktorý premieňa testosterón na dihydrotestosterón. Veľkosť penisu do značnej miery závisí od prítomnosti dihydrotestosterónu v rastovej fáze penisu počas puberty. V prípade vrodenej mutácie môže terapia testosterónom počas dospievania spôsobiť ďalší rast penisu. Tá istá pracovná skupina opísala, že vystavenie dioxínom môže viesť k malému penisu. Budúcnosť pravdepodobne ukáže, do akej miery zohrávajú toxíny úlohu pri vývoji penisu s vysokou úrovňou znečistenia životného prostredia.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je Big Size

Big Size je doplnok na zvýšenie testosterónu pre mužov špeciálne navrhnutý tak, aby pomohol zvýšiť veľkosť penisu, ako aj libido. Na rozdiel od mnohých posilňovačov testosterónu je tento špeciálne navrhnutý pre tých, ktorí chcú zvýšiť veľkosť penisu a silu erekcie, ako aj „správne“ libido.

Vďaka tomuto produktu sa veľkosť vášho penisu zväčší o 4 cm za mesiac. BigSize funguje tak, že zvyšuje účinnosť hmoty tkaniva vo vašom penise. Za veľkosť penisu sú zodpovedné hlavne corpus cavernosum a hubovité telo, takže Big Size funguje nasledovne:

Zlepšuje vstrebávanie živín vďaka zvýšenému prekrveniu a účinnosti tkaniva. Keď sa bunky v tkanive rozširujú, umožňujú zväčšiť veľkosť penisu.

Zväčšite veľkosť a objem expandovaných komôr. V dôsledku toho sa penis zväčší.

Medzitým v Izraeli chlapci s vrodeným nedostatkom rastového hormónu ukázali, že rastový hormón výrazne zväčšuje veľkosť malého penisu. Zatiaľ však nebolo dokázané, že nahradenie rastového hormónu vedie k rastu penisu aj u zrelých mužov. Na druhej strane je známe, že muži s akromegáliou, čo je nadbytok rastového hormónu, majú tiež zvýšený rast penisu.

Ako funguje Big Size

Podľa svedectiev tých, ktorí to vyskúšali, je vzorec produktu úplne prírodný a testovaný na všetky alergie. Jeho základ obsahuje cenné liečivé byliny a rastlinné extrakty. Účinnosť ich kombinácie bola potvrdená mnohými laboratórnymi testami v rôznych krajinách a podporená komentármi zákazníkov. Všetky tieto bylinky sa už tisíce rokov používajú v rôznych častiach sveta na rovnaký účel: zvýšenie mužskej príťažlivosti zväčšením penisu.  Big Size má tri základné princípy fungovania:

Zväčšite veľkosť penisu zvnútra. Krém BigSize je nevyhnutný pre tvorbu medzibunkovej tekutiny a bunkových stien. Prenikajú do kavernóznych teliesok penisu a zbierajú tekutiny. Tento proces má kumulatívny účinok a je základom rastu penisu. Esenciálne aminokyseliny pomáhajú rozširovať krvné cievy v penise a zabezpečujú tvrdú erekciu ako nikdy predtým.

Podporuje zdravie vďaka 4 základným minerálom, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v zdraví mužov (sodík, zinok, vápnik a železo), ktoré zaisťujú dlhšiu erekciu, pomáhajú zmierniť stres a udržiavať novonadobudnutú veľkosť penisu.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ako aplikovať Big Size

Big Size sa veľmi ľahko používa; stačí vmasírovať gél do penisu raz denne. Hneď ako sa absorbuje, mali by ste cítiť zvýšenie úrovne vzrušenia, ako aj niektoré ďalšie výhody.

Keď používate doplnok vo forme krému alebo gélu, nezabudnite sa v priebehu nasledujúcich dvoch hodín sprchovať ani nekúpať. To umožňuje, aby sa produkt úplne absorboval pre najlepšie výsledky. Ak je to možné, aplikujte po umytí.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kompozícia, efekty a efekty Big Size

Big Size ingrediencie sú výlučne prírodného pôvodu a najdôležitejšie z nich sú:

  • GINKGO BILOBA : Strom Ginkgo Biloba sa v čínskej medicíne používa už mnoho rokov. Vo všeobecnosti zlepšuje kognitívne funkcie a používa sa hlavne na zlepšenie úrovne pamäti a pozornosti. Je tiež veľmi bežnou zložkou doplnkov na zväčšenie penisu, pretože môže pomôcť pri cirkulácii a krvnom tlaku. Zvýšená kvalita erekcie je často dobre opísaným prínosom užívania Ginkga.
  • Extrakt z ustrice: Ustrice sú po stáročia známe ako silné prírodné afrodiziakum. Ustrice majú vysoký obsah zinku a vitamínu B6, ktoré sú nevyhnutné pre tvorbu testosterónu. Ustrice zvýšia nielen vašu sexuálnu túžbu, ale aj silu vašej erekcie.
  • Zinok : zodpovedný za produkciu rovnakého „tepla“, ktoré produkuje naše telo, keď sme sexuálne vzrušení. Existuje silná korelácia medzi konzumáciou zázvoru a zvýšeným libidom u mužov aj žien.
  • MUIRA PUAMA : Muira puama je tradičné brazílske afrodiziakum, po stáročia známe aj ako posilňovač kognitívnych funkcií.
  • L-ARGINÍN : zvyšuje prietok krvi v tepnách a žilách v dôsledku rozšírenia krvných ciev. Preto zvýši prietok krvi do vášho penisu a pomôže vášmu telu udržať čo najviac krvi. L-arginín tiež zlepšuje regeneračnú schopnosť organizmu po cvičení.

Existujú nejaké vedľajšie účinky používania Big Size ?

Neexistujú žiadne správy o ľuďoch, ktorí by sa sťažovali na akékoľvek negatívne vedľajšie účinky BigSize .

Cena veľkej veľkosti a kde ju kúpiť

Objednanie Big Size bolo naozaj rýchle a jednoduché. Na oficiálnej stránke, ktorú sme chceli kontaktovať, nám stačilo zadať krstné meno, priezvisko a telefónne číslo. Už po hodine nás kontaktoval milý a informovaný operátor, ktorý prevzal našu objednávku. Nemuseli sme platiť žiadnu zálohu. Odporúčame vám objednať si produkt z oficiálnej webovej stránky, aby ste sa uistili, že dostanete originál BigSize a nie jeden z podobných produktov na trhu.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ale aká je cena Big Size ?

Ako už bolo spomenuté, po úspechoch v zahraničí sa výrobcovia tohto produktu rozhodli uviesť na trh Big Size a s reklamou naň sa rozhodli predávať ho za veľmi konkurenčnú cenu a zníženú o 50% oproti cenníkovej cene.

Na oficiálnej stránke si doplnok kúpite už od -50 % z bežnej ceny. Táto cena má obmedzenú platnosť ako v čase, tak aj v dostupných kusoch. Objednávku sme zadali na oficiálnej stránke, aby sme ju pre vás mohli otestovať a bola doručená na adresu, ktorú sme prevádzkovateľovi uviedli do niekoľkých dní kuriérom bez akýchkoľvek nákladov na dopravu a doručenie.

Recenzie a komentáre k Big Size

„Nemohol som sa sťažovať na veľkosť môjho penisu, ale čítal som o účinnosti Big Size a chcel som to vyskúšať, pretože nemá zmysel to popierať, pár centimetrov navyše nebude nikomu prekážať. No moja veľkosť sa zväčšila asi o tri centimetre len za jedno ošetrenie. Nie zlé čo? Som tiež ohromený, nehovoriac o mojich partneroch!“

„O tomto účinnom a silnom géli sa toho veľa povedať nedá. Môžem len zaručiť, že môj penis dosiahol veľkosť, akú som nikdy v živote nemal. A to nemôžem poprieť, zdvihlo mi to sebavedomie ako pod perinou, tak aj mimo obliečky. Som rád, že som objavil takýto účinný prírodný produkt.“

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

 | Website

Som redaktorka tejto webovej stránky o zdraví, chudnutí, fitnes a diéte a profesionálna osobná trénerka a odborníčka na výživu s dlhoročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Som nadšenec zdravého životného štýlu a jeho vplyvu na zdravie a pohodu a mojím cieľom je podeliť sa o tieto poznatky a pomôcť ľuďom na ich ceste k zdravému telu a mysli. Som nadšenec v tejto oblasti a som cenený pre svoje vedomosti a skúsenosti. Rád sa podelím o svoje poznatky a tipy, ktoré pomôžu ostatným v ich úsilí o zdravie a šťastie

Vložiť komentár