Alcozar, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Alcozar je  inovatívny produkt  určený na boj  so závislosťou od alkoholu  . Obsahuje množstvo zložiek prírodného pôvodu, ktoré sú schopné  eliminovať toxíny  z tela a priaznivo vplývajú v boji proti závislosti, upokojujú nervový systém a posilňujú imunitu.

Čo je to porucha užívania alkoholu?

Porucha užívania alkoholu je zdravotný stav zahŕňajúci časté alebo nadmerné pitie. Ľudia s poruchou užívania alkoholu nemôžu prestať piť, aj keď im to spôsobuje problémy, emocionálne utrpenie alebo fyzickú ujmu sebe alebo iným.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Je porucha užívania alkoholu choroba?

Porucha užívania alkoholu je zdravotný stav. Ide o ochorenie mozgu, ktoré si vyžaduje farmakologickú a psychologickú liečbu na jeho zvládnutie.

Porucha užívania alkoholu môže byť mierna, stredná alebo ťažká. Môže sa vyvinúť rýchlo alebo po dlhú dobu. Hovorí sa tomu aj závislosť od alkoholu, závislosť od alkoholu alebo abúzus alkoholu.

Aké časté sú poruchy užívania alkoholu?

Približne 14,5 milióna Američanov vo veku 12 rokov alebo starších má poruchu užívania alkoholu.

Ako ma môže nadmerné pitie ovplyvniť?

Nadmerné pitie alkoholu môže byť škodlivé pre vaše zdravie. Súvisí to s:

 • Poškodenie mozgu vrátane demencie.
 • Zúfalstvo,  depresia  a  samovražda  .
 • Rakovina prsníka  , pečene, hrubého čreva a ústnej dutiny.
 • Fetálny alkoholový syndróm (ak je vystavený alkoholu pred narodením).
 • Nehody (ako sú pády alebo popáleniny) a zranenia (ako sú zlomeniny alebo utopenie).
 • Problémy s pečeňou, ako je  cirhóza  ,  hepatitída  a  stukovatenie pečene  .
 • Poruchy, napadnutia, jazda pod vplyvom a dokonca aj vraždy.
 • Pozrite si: Nanodevine

Časté alebo nadmerné pitie môže tiež viesť k osobným problémom, ako sú problémy s:

 • Peniaze.
 • Osobné vzťahy.
 • Práca.

Príznaky a príčiny

Čo spôsobuje poruchu užívania alkoholu?

Vedci sa stále snažia pochopiť, čo spôsobuje poruchu užívania alkoholu. Vyzerá to ako kombinácia jedného alebo viacerých z nasledujúcich:

 • genetika.
 • Udalosti z raného detstva.
 • Pokusy zmierniť emocionálnu bolesť.

Riziko vzniku poruchy užívania alkoholu je väčšie u ľudí, ktorí:

 • Pite alkohol často, vo veľkých množstvách alebo začnite od raného detstva.
 • Utrpeli ste traumu, napríklad fyzické alebo sexuálne násilie.
 • Či sa v rodinnej anamnéze vyskytujú poruchy užívania alkoholu.
 • Máte problémy s duševným zdravím, ako je smútok, úzkosť,  depresia  , poruchy príjmu potravy a  posttraumatická stresová porucha  .
 • Pre problémy s hmotnosťou podstúpil operáciu žalúdočného bypassu (Roux-en-y).

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo je Alcozar ?

Alcozar  je syntézou aktívnych a účinných zložiek získaných z rastlín a  rastlinného sveta všeobecne  . Vďaka tomu je prakticky bez vedľajších účinkov a je vhodný pre všetkých, ktorí chcú pozitívne posilniť svoj boj proti alkoholu.

Alcozar je doplnok vyrobený vo forme prášku rozpustného vo vode  . To uľahčuje konzumáciu aj tým, ktorí neradi užívajú nepohodlné tablety alebo tablety, pretože na užívanie stačí zmiešať s vodou.

Ingrediencie Alcozar

Alcozar pozostáva iba z  prírodných prvkov  vrátane:

 • extrakt z tymiánu  , užitočný na odstránenie toxínov a posilnenie gastrointestinálneho traktu;
 • koreň sladkého drievka  , ktorého úlohou je stabilizovať funkciu obličiek, obnoviť rovnováhu soli a posilniť imunitný systém;
 • extrakt z ostropestreca mariánskeho  , začlenený do zloženia Alcozar na podporu detoxikácie alkoholu a upokojenie nervového systému;
 • Extrakt z koreňa kudzu  , indikovaný na zmiernenie účinkov pitia a zlepšenie fungovania kardiovaskulárneho systému;
 • extrakt z mäty piepornej  , ktorý pôsobí proti túžbe po alkohole pôsobením na psychickú zložku.

Ide o veľmi silnú kombináciu látok, ktorá je schopná dodať tomuto protialkoholickému prípravku všetky funkcie potrebné pre jeho správne fungovanie v organizme.

Užívaním Alcozaru nielenže definitívne  zabojujete so svojou závislosťou od alkoholu  , ale dosiahnete aj celkové zlepšenie zdravia vašich najdôležitejších orgánov,  očistíte ich od toxických látok  a zažijete skutočné uzdravenie a  novú vitalitu  .

Výhody

Svedectvá   Alcozare  nám umožňujú zhrnúť jeho hlavné  priaznivé účinky  na organizmus nasledovne  :

 • znižuje túžbu  po alkohole;
 • zlepšuje  duševné zdravie  ľudí, ktorí ho užívajú;
 • uvoľňuje nervový systém;
 • odstraňuje toxíny;
 • prospieva pečeni, srdcu, obličkám a pokožke;
 • regeneruje  pečeňové bunky  .

Alcozar je navyše produkt kompatibilný s  diabetickou diétou  , neobsahuje GMO (geneticky modifikované organizmy) a vďaka svojmu 100% prírodnému zloženiu nepredstavuje  žiadne riziká  ani vedľajšie účinky.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Výsledky Alcozar

Zákaznícke recenzie  Alcozaru  zdôrazňujú, že na dosiahnutie pozitívnych výsledkov už po niekoľkých týždňoch stačí pozorne dodržiavať pokyny na obale  .

Prípravok s rastlinnými extraktmi, ktorý pôsobí aj na ľudskú psychiku, umožňuje ľuďom závislým od alkoholu urobiť ťažké, ale nevyhnutné  rozhodnutie natrvalo prestať  piť.

Alcozar vám pomáha znovu získať  pozitívny vzťah  k vášmu telu  a  životným funkciám a poskytuje dlhotrvajúci pocit pohody.

Tieto pozitívne skúsenosti môžu prispieť aj k  zlepšeniu vzťahov  s okolitým svetom, ako sú priatelia, rodina, kolegovia, ale tiež nám umožnia znovu objaviť jednoduchosť toho, čo nás obklopuje, najmä čo sa týka kontaktu s prírodou.

Alcozar funguje podľa troch princípov:

 • odstraňuje toxíny  zostávajúce v pečeni, črevách, pľúcach, obličkách a koži po požití alkoholu;
 • eliminuje  závislosť od alkoholu;
 • posilňuje telo  .

Jeho účinky sa týkajú ako  duševnej zložky  spojenej s alkoholizmom, tak aj zložky fyzickej, odstraňujúce psychické chúťky a  zlepšujúce zdravie  obličiek, pečene, srdca a nervového systému.

Výskum uskutočnený v roku 2016 ukazuje, ako aktívne zložky  Alcozaru fungujú  a umožňujú vám žiť v pokoji bez toho, aby ste sa museli stať akýmkoľvek spôsobom závislým na alkohole  .

Ukázalo sa, že z 1 000 dobrovoľníkov, ktorí sa zúčastnili experimentu, približne  75 %  výrazne znížilo množstvo skonzumovaného alkoholu a vo veľmi krátkom čase zaznamenalo  celkové zlepšenie  fungovania organizmu. Zvyšným  25 % sa však  podarilo rýchlo prelomiť  závislosť od alkoholu  .

To tiež ukazuje, ako  veľmi obmedzená dávka  stačí na dosiahnutie  pozitívnych výsledkov  : tí, ktorí sa rozhodli zúčastniť sa štúdie, v skutočnosti užili len dve porcie Alcozaru počas mesiaca.

Názory a komentáre zákazníkov Alcozar

Keď si prečítate  názory zákazníkov  na  Alcozar  , zistíte, že ide o produkt vhodný aj pre ľudí, ktorí netrpia hlbokou závislosťou. Niektoré recenzie skutočne zdôrazňujú, že užívanie tohto produktu je vhodné aj pre menšie vedľajšie účinky, ale stále je spojené s alkoholom.

Ernesto napríklad zdôrazňuje, ako sa rozhodol vyskúšať tento produkt, keďže bol veľmi blízko skutočnej závislosti, a bol  s ním mimoriadne spokojný  .

Konzumácia alkoholu spôsobovala čoraz častejšie bolesti pečene, ktoré vymizli ihneď po užití Alcozaru .

Navyše, pretože to nie je liek, ale doplnok, Alcozar vám tiež umožňuje prekonať dôležitý psychologický problém súvisiaci so závislosťou od alkoholu. V skutočnosti sa mnohí alkoholici nepovažujú za chorých, a preto  odmietajú liečbu drogami  . Na druhej strane sa Alcozar prezentuje ako  doplnok  , ktorý by sa mal užívať v  malých množstvách  .

Recenzie ukazujú, ako  Alcozar funguje  a umožňuje vám vyriešiť problém, akým je alkoholizmus, ktorý, ak sa nezastaví včas, môže viesť k  vážnym následkom  pre jednotlivca a ľudí okolo neho.

Ďalšou charakteristickou črtou je  vynikajúca hodnota za peniaze  a jednoduchosť nákupu produktu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Kontraindikácie

Alcozar je  prírodný a bezpečný  produkt . Nespôsobuje vedľajšie účinky  u ľudí, ktorí ho pravidelne užívajú. Je však potrebné zvážiť, že nie je vhodný pre deti a dospievajúcich, pretože je vhodný pre  dospelých  .

Vyhnite sa  jeho užívaniu, ak ste  alergický  na látky obsiahnuté v prípravku. Vždy si pozorne prečítajte štítok, kde nájdete podrobnosti o dávke, ktorú by ste mali užívať, a postupujte podľa pokynov.

Cena a kde kúpiť Alcozar

Alcozar je produkt dostupný iba na  oficiálnych stránkach výrobcu  . Preto ho nemožno nájsť v lekárňach ani u iných neautorizovaných predajcov.

Online nakupovanie má niektoré výhody, ktoré netreba podceňovať, ako napríklad možnosť vybrať si produkt  z pohodlia domova  a zaplatiť až po doručení.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár